przeprowadzka do southampton

Jak wynająć/kupić mieszkanko
ODPOWIEDZ
spider1311
Gość
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 14, 2010 10:59 am

śr lip 14, 2010 11:08 am

Witam.
Planuje wraz z rodziną (żoną i córeczką) przenieść się do Southampton ale mam straszne problemy ze znalezieniem mieszkania. Obleciałem ogłoszenia z portali polskich i gumtree ale nic nie znalazłem konkretnego. Chciałbym się zgłosić do agencji ale nie bardzo wiem do której i czy np. będą akceptować referencje z pracy zamiast od poprzedniego landlorda. Interesuje mnie 2-bedroom flat najlepiej umeblowany. Będę wdzięczny za każdą pomoc.
tel 07834235880
e-mail: mike.szul@gmail.com

Pozdrawiam
Daniel
Gość
Posty: 19
Rejestracja: sob maja 08, 2010 10:58 pm

czw lip 15, 2010 8:58 pm

hej, agencji jest sporo, chyba bez roznicy do ktorej, najlepiej do tej ktora ma mieszkanie ktore Cie interesuje. Z mojego krotkiego doswiadczenia wynika, ze najchetniej widzieliby i referencje od pracodawcy i referenencje od landlorda, albo przynajmniej historie zamieszkania w UK z danymi kontaktowymi do poprzednich landlordow zeby mogli zweryfikowac. Ja szykalem przy uzyciu stron zbierajacych mieszkania z roznych agencji np. primelocation, rightmove, zoopla.

Poza tym szczegolow co do wymaganych dokumnetow bedziesz sie mogl dowiedziec ze strony agencji, gdzie jest zakladka tenant i tam sa czestokroc wylistowane dokumenty ktore trzeba bedzie przedstawic przy okazji wynajmu.

Nie jest to takie straszna jak sie juz troche w tym poplywa. Powodzenia!!
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

czw lip 15, 2010 11:05 pm

Najlepszy moment na łowienie mieszkania to godzina 11, 12. Wtedy to bowiem lądują najlepsze i nowe ogłoszenia i wtedy najlepiej dzwonić i omówić sie na view i brać mieszkanie od zaraz jeśli ok... To tak z mojego doświadczenia... i oczywiście używać strony rightmove.co.uk
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
scyzo
Gość
Posty: 9
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 7:18 pm

pt lip 16, 2010 4:54 pm

Mysle ze warto zadzwonic do CranbourneHomes, poprosic Jeta, on jest od mieszkan i z nim pogadac z nim mozna sie dogadac, z papierami jest roznie, ida na ustepstwa, im nie przeszkadza ze ktoss jest z malym dzieckiem, bo niektorzy robia z tego wielkie Halo.
Nie wim czy tu mozna podawan nr tel. wiec z tym sie wstrzymam, jak cos moge podac nr i do agencji i do Jeta
agad
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pt maja 14, 2010 5:30 pm

pt lip 16, 2010 5:37 pm

Rozni ludzie...rozne doswiadczenia, ale prosze sobie przeczytac o wyzej wymienionej agencji tu na forum. Znajduje sie ona na czarnej liscie i co poniektorzy nie sa z niej zadowoleni.
scyzo
Gość
Posty: 9
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 7:18 pm

pt lip 16, 2010 6:38 pm

Masz racje, nie mam zamiaru ich bronic itd, ale pokaz mi jedna Agencje na ktora Nikt Nic nie powiedzial zlego
ODPOWIEDZ