Teraz jest So maja 25, 2019 9:52 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DOBRY FILM NA WIECZOR
PostNapisane: N wrz 29, 2013 7:56 pm 
Zasłużony W Boju

"Riddick" kolejna bardzo dobra czesc

"Sęp" polska produkcja najlepsza jaka ostatnio mialem okazje ogladac

PostNapisane: Cz paź 03, 2013 12:22 pm 
Gość

Ja proponuję "Lincolna", jeśli lubimy kostiumowo-historyczne filmy, naprawdę wspaniale oddaje klimat epoki. A jeśli ktoś woli akcję, to polecam "Elizjum", reżyser poprzednio nakręcił dobry "Dyskrykt 9", więc naprawdę jest to gwarancja jakości.

PostNapisane: Cz paź 24, 2013 9:40 pm 
Zasłużony W Boju

Polowanie na łowcę / The Frozen Ground - Thriller
Robert Hansen (Cusack) jest zapalonym myśliwym. Od wielu lat oddaje się swojemu hobby z wielkim zaangażowaniem, można by rzec, że to jego życiowa pasja. Jednak w odróżnieniu od innych myśliwych, Robert nie poluje na zwierzęta. Na swoje ofiary wybiera młode ładne kobiety. Wywozi je w odludne lasy Alaski, następnie puszcza wolno i napawa się polowaniem, którego zwieńczeniem jest zawsze śmierć dziewczyny. Tym razem następują nieprzewidziane komplikacje. Zwierzyna łowna w osobie 17-letniej Cindy (Hudgens) wymyka mu się z rąk. Policja jednak nie otacza jej należytą opieką i – jako że dziewczyna jest prostytutką – nie traktuje jej zeznań poważnie. Jedynym sprzymierzeńcem okazuje się detektyw Jack Halcombe (Cage). Razem spróbują zapolować na myśliwego…

Labirynt / Prisoners - Thriller
Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z jej koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

PostNapisane: Wt wrz 25, 2018 6:23 pm 
Zaczyna Działać

Jeśli lubicie oglądać filmy tak jak ja albo jakieś seriale to polecam stronę http://tvka.pl/ tutaj możecie niedrogo oglądać to co lubicie. Bez dostępu do telewizora możecie oglądać programy i być na bieżąco. Ja odnalazłam tą stronę właśnie kiedy nie mogłam skorzystać z telewizora. To naprawdę proste. Zobaczcie sami.

PostNapisane: Pn kwi 29, 2019 4:16 pm 
Nowicjusz

Sama nie wiem... Filmów jest masa także nie wiem jakie filmy cię zainteresowałyby. Może zerknij sobie na platformę https://movieneo.com . Tam znajdziesz bardzo dobre filmy online, nawet takie najnowsze. Bez obaw tam za oglądanie nic nie zapłacisz i nie ma żadnych limitów.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC [ DST ]