Najtańsze zakupy w okolicy . Serdecznie Zapraszamy - SPAM

Niechciana reklama serwisów i usług
a_z2009
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 24, 2010 7:02 pm

pt wrz 24, 2010 7:25 pm

SPAM
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

sob wrz 25, 2010 10:19 am

Witam.
Oj chyba zarzad Soltand.pl nie bedzie zadowolony z reklamy na forum.
Moze najpierw sie z Sotlandem skontaktuj.
Tak czy inaczej zycze Ci powodzenia i sukcesow.
Hoist the colours.
a_z2009
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 24, 2010 7:02 pm

sob wrz 25, 2010 12:27 pm

Witam

Przecież forum jest dla ludzi aby można było sobie pomagać.A to przecież pomoc ja informuję gdzie można zrobić tanie zakupy .Co lepiej jakbym był oszustem i napisał że jestem klientem i że tam tanio.

Mam nadzieję że to zaakceptują.

Pozdrawiam Serdecznie
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

sob wrz 25, 2010 12:47 pm

Informacja gdzie jest tanio ok, ale Ty nie informujesz o tym gdzie jest tanio, tylko lamiesz punkt regulaminu. Proponuje Ci sie szybko wyplatac z klopotu i skontaktowac z dzialem reklamy Sotland.pl, chocby w kwestii wyjasnienia, czy Twoja wypowiedz jest zgodna z regulaminem czy nie.

Forum jest owszem po to aby sobie pomagac, ale w taki sposob aby nikomu nie dziala sie krzywda. Serwis Sotland.pl utrzymywany jest z reklam, a biorac pod uwage Twoja chec pomocy oraz chec reklamamowania swojej dzialalnosci zglos sie do odpowiednich osob w tym serwisie.
W gazetach i innych mediach zapewne nie dostales reklamy za free. Docen to a forumowicze docenia Ciebie i Twoje produkty.

Ja tez, jak i wielu forumowiczow prowadzi swoje firmy, ktorych tutaj nie wpycha za free lamiac postanowienia regulaminu.
Licze na zrozumienie z Twojej strony i pozdrawiam.
Hoist the colours.
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

sob wrz 25, 2010 1:42 pm

a_z2009 pisze:Witam

Przecież forum jest dla ludzi aby można było sobie pomagać.A to przecież pomoc ja informuję gdzie można zrobić tanie zakupy .Co lepiej jakbym był oszustem i napisał że jestem klientem i że tam tanio.

Mam nadzieję że to zaakceptują.

Pozdrawiam Serdecznie
rozbrajajace :) no pewnie, ze osoba miala na mysli chec pomocy innym, zeby nam sie tanio zakupy robilo :) o sobie nawet biedaczyna nie myslal :)
chcesz reklamy, to zrob to w nalezyty sposob :evil: :idea:
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
a_z2009
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 24, 2010 7:02 pm

sob wrz 25, 2010 10:54 pm

No może dla Ciebie rozbrajające ale działające.Nowicjuszem to chyba jesteś .No pewnie lepiej jak inne sklepu z Ciebie zdzierają a Ty się z tego cieszysz :)
Fajnie masz prawie Ci zazdroszczę.


Zobaczcie ten Link
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

sob wrz 25, 2010 11:20 pm

a_z2009 pisze:No może dla Ciebie rozbrajające ale działające.Nowicjuszem to chyba jesteś .No pewnie lepiej jak inne sklepu z Ciebie zdzierają a Ty się z tego cieszysz :)
Fajnie masz prawie Ci zazdroszczę.


Zobaczcie ten Link
hehehe, z Zydowki nie da sie zedrzec :) to raczej dziala w inna strone :D
a rozbrajajaca byla twoja wypowiedz, ze "dbasz" tylko o konsumenta, aby mu dobrze bylo i tanio, a o sobie nie pomyslales wcale i twoj inters (cokolwiek to znaczy :twisted: ) sie nie liczy :) prawie sie nabralam :D
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
a_z2009
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 24, 2010 7:02 pm

ndz wrz 26, 2010 12:52 pm

No jak ktoś chce zarobić to musi dbać o konsumenta w szczególności w tym biznesie .A chyba to normalne że jak pracujesz na coś to chcesz zarobić.Więc nie miej pretensji do kogoś kto chce zarobić uczciwie.

Reklama daje skutek .Już przynajmniej Ty zapamiętasz nazwę sklepu i mam nadzieje że może przy okazji odwiedzisz ten sklep.




Ciekawy Link ???

Nota Admina:
Jeszcze raz podasz linka i Ban.

Pozdrawiamy
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

ndz wrz 26, 2010 1:19 pm

a_z2009 pisze:No jak ktoś chce zarobić to musi dbać o konsumenta w szczególności w tym biznesie .A chyba to normalne że jak pracujesz na coś to chcesz zarobić.Więc nie miej pretensji do kogoś kto chce zarobić uczciwie.

Reklama daje skutek .Już przynajmniej Ty zapamiętasz nazwę sklepu i mam nadzieje że może przy okazji odwiedzisz ten sklep.




Ciekawy Link ???
wyjatkoww musze sie z toba zgodzic :) pewnie, ze w jakimkolwiek interesie trzeba dbac o klienta w rownym stopniu, jak o siebie. i tu absolutnie nie mam do ciebie zadnych zastrzezen! ja tez lubie sklep, gdzie jest dobry towar, panie mile i usmiechniete (to jest nawet dla mnie wazniejsze niz cena!), a jak jeszcze jest promocja, to juz w ogole zyc nie umierac :)
co denerwuje mnie, to sposob reklamy... wiem, ze reklama jest obecna w naszym zyciu (zreszta sama pisalam kiedys prace z reklamy, wiec chyba wiem :) ), choc ta agresywna mnie denerwuje do bialosci. naskoczylam na ciebie, bo chcesz sie reklamowac, musisz za to zaplacic - tak dziala rynek.ty dbasz o swoj interes, szanuj prawa innych. z tego, co sie zdarzylam zorientowac,to forum utrzymuje sie nie z datkow z kosmosu, ani z takich ludzi, jak ja, co to sobie czasami wchodza poczytac, a czasami o d... maryni pogadac, tylko wlasnie chyba z reklam... wiec jako handlowiec powinienes to najlepiej rozumiec. business is business :) jak mowia starzy gorale :D
no coz, nazwy sklepu juz nie pamietam, sorry, a do pool jezdze raz w roku :) ale mimo to zycze powodzenia :)
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
ODPOWIEDZ