coś dla osób wierzących

Niechciana reklama serwisów i usług
Kpolonus
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 19, 2010 1:07 pm

pt mar 19, 2010 1:08 pm

SPAM
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pt mar 19, 2010 6:58 pm

A czy ten WŁASNY DUSZPASTERZ bzyka nieletnie dzieci? jeżdzi nowym mercedesem do wiernych? mówi CO ŁASKA ale "ludzie dają nie mniej niż ileś tam set złotych ...i kasuje od rencistów i emerytów ostatnie pieniądze?
Co niedziela nawołuje o większe datki "bo trzeba wyremontowac świątynię bożą" ?

Ja osobiście podziękowałem takim duszpasterzom dawno temu...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

pt mar 19, 2010 7:52 pm

Jimmy ależ ty bredzisz, wszystki jedzież tak po nerach że powinieneś sie wsztydzic
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

sob mar 20, 2010 3:03 pm

Virus Ja nie mam się czego wstydzic w porównaniu z tymi którzy co niedzielę głoszą słowo boże...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

sob mar 20, 2010 5:57 pm

Ja musze wkroczyc, Jimmy przypominam o netykiecie, jesli masz ochote z kims dyskutowac to rozmawiaj ale na poziomie a nie odstraszaj nam ludzi z forum.
Takiego zachowania nie bedziemy tutaj tolerowac!!!
To na razie ostrzezenie.
P.S Niestety reklamowanie stron bez uprzedniego kontaktu z administraca jest u nas traktowane jako spam, tak wiec i tutaj nie stawiam wyjatkow
Obrazek
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

ndz mar 21, 2010 11:16 am

Hi.

Mam prosbe do moderatora - po raz kolejny zreszta. Jesli usuwasz post, to prosze zostaw informacje czego on dotyczyl, bo teraz rozmawiamy jakby o niczym, wiec czemu nie skasowac calego tematu? Temat nie ma poczatku a i sie nie bedzie kleic rozmowa, a przeciez nie o to chodzi.

Po za tym czy tak naprawde bylo to naruszenie regulaminu odn reklamy?
Czy to oznacza ze o RMF czy firmie Skandia sobie nie porozmawiamy na forum?
Tworzymy tutaj brac, ktora szanuje i oczekuje poszanowania.
Wyjasnij to prosze.
Pozdrawiam.
Hoist the colours.
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz mar 21, 2010 3:28 pm

Koncze temat przesuwajac go do Archiwum Forum, odnosnie reklam i postow reklamujacych inne strony-fora spolecznosciowe- tego dotyczyl post posluze sie bezposrednim cytatem z naszego regulaminu i tyle w temacie, chcesz rozmawiac na ten temat, jest do tego odpowiedni dzial.
Pozdrawiam,lunafly1
6. Forum nie jest miejscem na reklamę innych serwisów, chyba że dopuszcza to komentarz danego działu. Wszelkie treści o charakterze spamu są zabronione i będą natychmiast usuwane bez podania uzasadnienia. Zabraniamy również umieszczania w serwisie ogłoszeń komercyjnych( usługowych i tym podobnych). Wszelkie tego typu posty zostaną usunięte bez podania uzasadnienia.

- Jeżeli chcesz dodać reklamę (ogłoszenie, post, link) na forum, najpierw skontaktuj się z redakcja lub administratorem. Posty które zostały dodane bez naszej wiedzy/zgody zostaną usunięte a konto zablokowane lub usunięte;
Obrazek
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pn mar 22, 2010 7:43 pm

lunafly1 pisze:Ja musze wkroczyc, Jimmy przypominam o netykiecie, jesli masz ochote z kims dyskutowac to rozmawiaj ale na poziomie a nie odstraszaj nam ludzi z forum.
Takiego zachowania nie bedziemy tutaj tolerowac!!!
To na razie ostrzezenie.
P.S Niestety reklamowanie stron bez uprzedniego kontaktu z administraca jest u nas traktowane jako spam, tak wiec i tutaj nie stawiam wyjatkow
widzę że tutaj jest gorzej jak za czasów PRL-u w polsce, człowiek nie może wypowiedziec własnego zdania bo zaraz cenzura wkracza???!
lunafly1 nie widzę w moim poście żadnego złamania zasad netykiety nie użyłem wulgaryzmów nie ubliżałem nikomu więc gdzie tu odstrasznie kogokolwiek? tylko wyraziłem swoją opinię na w/w temat, a że kogoś to porusza to o to mi właśnie chodzi żeby ktoś podjął dyskusję na kontrowersyjny temat.
A jeżeli następnym razem za wyrażenie swojej opini mam zostac zbanowany to wolę sam usunąc konto i spokojnie sobie wyrażac własne zdanie na innym forum których są tysiące.

Pozatym twoje uzasadnienie co do mojego postu jest bynajmniej nie na poziomie moderatora ponieważ nie wytłumaczyłaś mi jak do tej pory dlaczego mój post łamie zasady netykiety!?

PS: Forum prowadzone w ten sposób nie będzie się rozwijało tylko cofało nas do czasów które były przed 1989 rokiem w Polsce. I to wlasnie odstrasza forumowiczów, a nie MOJE POSTY.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

pn mar 22, 2010 10:39 pm

Spokojnie kochani, nie ma co się sprzeczać o jakiś idiotyczny spam.
Zainteresowanych zapraszam do otworzenia podobnego watku, sama tez wrzuce nieco od siebie.
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

wt mar 23, 2010 11:03 pm

...a ja jednak pociagne temat usuwania postow.
Nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu, a tak sie obecnie dzieje z moderowaniem.
Twarde zasady - jestem za.
Badzmy jednak ludzmi i nieignorujmy sie nawzajem.
Poprosilem o wyjasnienia i nie doczekalem sie.
Czy moderator to kat z tasakiem czy postac ludzka zainteresowana jak wiekszosc tutaj rozmowa?

Po za tym regulamin w drugim wierszu, siodme slowo mowi: "będą natychmiast usuwane", a tu to usuniecie trwalo spooooro pozniej :)
Przysnelo sie moderatorowi?

Pozdrawiam.
Hoist the colours.
Kpolonus
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 19, 2010 1:07 pm

śr mar 24, 2010 7:20 pm

a portal o którym była mowa to nastepnyportal.xx
mam nadzieję, że tym razem nie zostanie to usunięte bo jest to już bezpośrednie nawiązanie do toczącej się dyskusji:)
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

śr mar 24, 2010 9:10 pm

Nadzieja matka głupich :)
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

wt lip 05, 2011 5:07 pm

i co? zmieniło się coś przez ten rok?
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
ODPOWIEDZ