[POSZUKUJE] mieszkanie

Archiwum od 2006
ODPOWIEDZ
Undercover
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 10:49 pm
Lokalizacja: Southampton

pn wrz 28, 2009 10:59 pm

Od jakiegos czasu poszukuje mieszkania 1 bedroom lub niedrogiego 2 bedroom do wynajecia w okolicach Shirley, Freemantle, City Centre, Ocean Village lub poczatek Portswood lub Highfield.

Czy ktos slyszal o czyms takim do wynajecia? A moze macie jakies numery telefonow do prywatnych landlordow?

Mam problem zeby cos znalezc. Nie chce mieszkac na parterze i potrzebuje miejsca w poblizu na dwa samochody, szukam mieszkania nieumeblowanego, chetnie rowniez bez tzw. white goods.

Sprawdzam regularnie right move, propertyfinder i gumtree, ogladalam kilka mieszkan ktorych jest mnostwo, ale jest baaaaardzo ciezko cokolwiek znalezc......

Macie jakies namiary?
Undercover
---------------------------
"Just because you can, it doesn't mean you should"

MY NIE IMIGRUJEMY, MY KOLONIZUJEMY
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

wt wrz 29, 2009 4:30 pm

Sorry, ale przeniosłam Twój temat do działu mieszkanie, wiem,że trudno teraz o wynajęcie czegoś fajnego, bo moja znajoma z pracy też szuka i jak na razie bezskutecznie. Cóż, wertuj gazety, szukaj na gumtree i w wielu rożnych miejscach i stronach.
Powodzenia. :)
Obrazek
Undercover
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 10:49 pm
Lokalizacja: Southampton

śr wrz 30, 2009 10:05 pm

Dzieki

Ale jest lipa z tymi mieszkaniami.

Juz zwatpilam ze w ogole cos kiedykolwiek znajde.......A chce tylko zwyczajne, normalne mieszkanie, widac to za wiele....
Undercover
---------------------------
"Just because you can, it doesn't mean you should"

MY NIE IMIGRUJEMY, MY KOLONIZUJEMY
Undercover
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 10:49 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz paź 18, 2009 11:31 pm

Nadal szukam mieszkania, teraz juz gdziekolwiek (w granicach rozsadku oczywiscie).

Widzialam juz ponad 20 i nic.

Nie wiem moze za duzo oczekuje za zbyt niska cene? Z Waszego doswiadczenia ile trzeba dac za normalne mieszkanie 1 bedroom? Z tego co widze 600 funtow. Z drugiej strony to jednak bardzo duzo bo jeszcze niedawno wynajmowalam dom 2 bedroom w tej cenie (od prywatnej landlady), z ogrodem, nieograniczonym parkingiem, slicznym ogromnym living roomem....
Undercover
---------------------------
"Just because you can, it doesn't mean you should"

MY NIE IMIGRUJEMY, MY KOLONIZUJEMY
Awatar użytkownika
Versus
Zasłużony W Boju
Posty: 254
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 9:55 am
Lokalizacja: Znienacka

pn paź 19, 2009 12:10 am

Undercover pisze:
Nie wiem moze za duzo oczekuje za zbyt niska cene?
A ja mysle, ze wiesz :)
Perfekcje tworza rzeczy male, lecz ona sama jest wielka.
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

śr paź 21, 2009 11:53 pm

Mam znajoma z pracy, która tez ostatnio bezskutecznie poszukuje mieszkania, wbrew pozorom nie ma w czym wybierać, jak sama mówiła dużo mieszkań ma zawyżoną cenę w stosunku do ich stanu ogólnego. No ale jednak jeśli szukasz 1 bedroom to wydaje mi się,że musisz się przygotować na te nieszczęsne 600 funtów. Ceny wahają się od 540 wzwyż, jeśli bezpośrednio od landlorda,z pośrednikami wiadomo wyżej.
Powodzenia.
Obrazek
karolina81
Gość
Posty: 3
Rejestracja: czw maja 15, 2008 8:27 pm
Lokalizacja: Zabrze

pt paź 23, 2009 2:10 pm

Ja natomiast mam problem ze znalezieniem kogos na moje miejsce.
Moze dlatego, ze mieszkam w Marchwood. Mieszkanie mam z lokalnej agencji. Kupilismy z moim chlopakiem dom i chcemy sie na poczatku listopada wprowadzic do niego. Niestety kontrakt obowiazuje nas do placenia za wynajem mieszkania do 7 lutego. Ostatnio nawet zaoferowalismy sie ze zaplacimy za pierwsze dwa tygodnie byleby tylko ktos wynajal.
Mieszkanie, ktore teraz wynajmujemy jest one bedroom, nieumeblowane, garaz i 500 funtow za miesiac. Jezeli ktos zna kogos kto szuka mieszkania w Marchwood, to prosze dajcie mi znac.
Pozdrawiam
Karolina
GG: 4516862
ODPOWIEDZ