Poszukuje towarzyszy podrozy (niestety tylko na lotnisko :))

Archiwum od 2006
Zablokowany
Awatar użytkownika
Versus
Zasłużony W Boju
Posty: 254
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 9:55 am
Lokalizacja: Znienacka

śr wrz 23, 2009 1:45 pm

NA lotnisko lub z, rzecz jasna.
Szykuje mi sie w najblizszych tygodniach narobienie mnostwa mil / km na podlondynskie lotniska tam i z powrotem, a wiadomo - znoj, nie do konca produktywnie wykorzystany czas, srodowisko, dwutlenek wegla, sporo kasy 'utopionej' w paliwie / przewieziona osobojednostka itp itd. tak wiec szukam ewentualnych wspoltowarzyszy ktorzy a noz tez planuja w owe dni podroz na owe lotniska a nie maja jeszcze zorganiozwanego transportu.

na lotnisko wybieram sie:
1] 23 wrzesnia, tj dzis na Gatwick i z powrotem (no, tu to jzu nic z tego nie bedzie raczej)
2] 25 wrzesnia na Stansted
3] 29 wrzesnia na Stansted
4] 8 pazdzierniak na Luton
5] 15 Pazdziernik na Stansted
6] 25 Pazdziernik na Stansted
7] listopad -1st tydzien - Luton lub Stansted (jeszcze nie wiadomo 100%)
8] ok 21 listopada (+/- 3 dni) Luton
9] ok 5 grudnia (+/-3 dni) Luton

uff tyle wiem juz teraz.

nie ukrywam sa glownie 2 cele -raz to zeby bylo z kims pogadac, i dwa zmniejszenie kosztow na osobe. Jako ze nie tylko o kase sie tu rozchodzi to moge zaoferowac cene dumpingowa, powiem tak- jesli jestes zainteresowany to z jednego banknotu 20-funtowego bedzie jeszcze reszta :) auto duze, klimatyzowane, wygodne i granatowe. Po szczegoly typu dokladnie godziny, jak, zainteresowani prosze napisac prywatna wiadomosc.
Perfekcje tworza rzeczy male, lecz ona sama jest wielka.
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

śr wrz 23, 2009 1:48 pm

Mogę się założyć, że ściągasz Polaków do UK i załatwiasz im pracę :P

;) ;) ;)
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
Versus
Zasłużony W Boju
Posty: 254
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 9:55 am
Lokalizacja: Znienacka

śr wrz 23, 2009 1:53 pm

taa.. pobierajac przy okazji drobna oplate WRS warunkujaca zatrudnienie, oplate za wyrobienie NIN, i pierwsza tygodniowke z gory i paszport niezbedne do zalatwienia konta bankowego. Potem podwoze delikwenta pod agencje (w nocy z soboty na niedziele) wysadzam, poklepuje po plecach i potem sam nie wiem gdzie znikam.

Co ciekawe ponoc to nadal sie jeszcze zdarza, choc nie chce mi sie w to wierzyc :-/ swoja droga zna ktos kogos osobiscie, kto takiego czegos doswiadczyl?
Perfekcje tworza rzeczy male, lecz ona sama jest wielka.
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

śr wrz 23, 2009 6:03 pm

Nie dołuj się Versus, coraz mniej takich przypadków. Polacy ucza się angielskiego i sobie sami coraz lepiej radzą. :)
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

śr wrz 23, 2009 9:18 pm

Versus podaj jeszcze rocznik auta i przebieg, policzymy prawdopodobienstwo holowania :lol:
When I am good I am good, when I am bad I am very good...;>
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

śr wrz 23, 2009 11:16 pm

ja znam taka jedna panią ;) sprowadziła do Soton moja znajomą, wykorzystując jej nieznajomość przepisów. Ta zacna pani wzięła 200 funtów od koleżanki, mówiąc, że to zaliczka dla agencji (Angela) którą musi zapłacić - w zamian za załatwienie koleżanki pracy po znajomości ;) prawda wyszła na jak dopiero po 3-4 miesiącach... a owa pani z tego co mi wiadomo dalej sprowadza ludzi.
Celtka
Zaczyna Działać
Posty: 159
Rejestracja: wt lip 07, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Southampton

śr wrz 23, 2009 11:22 pm

Hm, jakbys byl sklonny przespac sie na Luton z nocy 8 na 9 pazdziernika,to mialabym dla Ciebie dwoch porannych pasazerow :) No i jakbys 13-go pojechal na Luton i stamtad na spokojnie na Stanstead na 150tego to tez mialabym dla Ciebie tych samych pasazerow :)))
Zablokowany