BEZ ZOBOWIAZAN, ALE ZE WZAJEMNYM ZROZUMIENIEM I SZACUNKIEM

Archiwum od 2006
kemot
Gość
Posty: 14
Rejestracja: wt sie 11, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: Southampton

wt sie 11, 2009 9:55 pm

Witam,

szukam dziewczyny/kobiety gotowej na niezobowiazujace spotkania. Niezobowiazujace nie oznacza 'jedna z wielu'. Chwilowo nie chce byc w stalym zwiazku, ale jednoczesnie mam swoje potrzeby. Jesli uda mi sie poznac wlasciwa osobe, ktora da mi pewnosc, ze moge jej zufac i troche wiecej (: wszytsko moze sie zmienic. W zamian proponuje pelna szczerosc, uczciwosc, szacunek i mam nadzieje fajny czas razem spedzony.

Moze cos o mnie: mam 28 lat, 172cm wzrostu, wlosy ciemny blond - krotkie, budowa ciala - przecietna (tzn nie atletyczna, ale chyba az tak zle nie jest (: ).

Jesli chcesz wiedziec cos wiecej na moj temat prosze wyslij mi prywatna wiadomosc.

Pozdrawiam
XXX
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

wt sie 11, 2009 9:59 pm

niezobowiazujace znaczy ze kazdy placi za swoj drink? :D tzn w przypadku gdy bedziecie wychodzic na tzw "miasto"
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
kemot
Gość
Posty: 14
Rejestracja: wt sie 11, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: Southampton

wt sie 11, 2009 10:04 pm

jak juz sie pewnie zorientowales, slowo 'niezobowiazujacy' ma tutaj inne znaczenie.
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

wt sie 11, 2009 10:46 pm

Wow :!: :!:
Obrazek
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

śr sie 12, 2009 9:12 am

Pytanie czysto strategiczne. Mam nadzieje, ze nie jestes zonaty :D
Aha i jak sam napisales "nie jedna z wielu", moge wiec zapytac jakie sa kryteria? Wlasciwie to chcialabym poznac caly proces selekcyjny :lol:
kemot
Gość
Posty: 14
Rejestracja: wt sie 11, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: Southampton

śr sie 12, 2009 9:46 pm

Nie jestem zonaty :) choc czasami sie zastanawiam, czy jest to plus, czy tez minus. Sposob segregacji - nie ma segregacji, zasada jest prosta, jesli po spotkaniu stwierdzilibysmy, ze chcemy to kontynuowac to wtedy jestes Ty - kto pierwszy ten lepszy :wink: . Wiem jak to brzmi, ale chce byc fair i wydaje mi sie, ze jest to wlasciwy sposob. Oczywiscie z checia wyslucham wszystkich rad :)
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

śr sie 12, 2009 10:40 pm

Wezmiesz pierwsza z brzegu?! To chyba totalna desperacja?! :wink:
Napisales cos o sobie, ale nic na temat owej "Pani" :D No wiesz, kazdy ma jakies podstawowe wymagania :wink:
No nie mow, ze jestes az tak elastyczny :lol:
kemot
Gość
Posty: 14
Rejestracja: wt sie 11, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: Southampton

śr sie 12, 2009 10:53 pm

Nigdy nie powiedzialem pierwsza z brzegu :D napisalem, ze jesli oboje zdecydujemy sie na dalsze spotkania, to wtedy bedzie to jedna osoba, a nie krecenie z 2 innymi na boku.

Napisalem i to bardzo duzo :) Napisalem, ze chce poznac dziewczyne, ktora sprawi, iz bede w stanie jej zaufac. Wiem, ze jest to dosc ogolne sformulowanie, ale jednoczesnie gdybys mnie poznala zrozumiesz ile tresci ono w sobie zawiera. Napisalem rowniez, ze szukam osoby, ktora jest dosc otwarta na swiat - pierwsza czesc mojego ogloszenia.

Miedzy tymi slowami jest duzo tresci :D
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

śr sie 12, 2009 11:48 pm

Aha czyli zalozmy, spotykasz sie z jakas dziewczyna dajmy na to w sobote no i wsio pasi ona chce a Ty? Przypominam, ze to pierwsza z jaka sie spotkales :wink:
Aha no i co tu ukrywac, mialam na mysli walory estetyczne wybranki :lol:
Ugly Betty tez nie odmowisz? :wink:
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

śr sie 12, 2009 11:51 pm

ciekawa rozmowa, prosze dalej 8)
Obrazek
kemot
Gość
Posty: 14
Rejestracja: wt sie 11, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: Southampton

czw sie 13, 2009 12:16 am

Ugly Betty wcale nie jest tak ugly. :D Widzialas jej zdjecia nie z zycia rzeczywistego :)
Odpowiedz na Twoje pytanie: a gdyby on chcial a Ty? :D
Dzisiaj ide juz spac dokonczymy to jutro. Szczerez mowiac wolalbym prowadzic te dyskusje poprzez wiadomosci prywatne, ale mam wrazenie, ze chcesz mnie publicznie przylapac na jakiejs wpadce :wink:
kemot
Gość
Posty: 14
Rejestracja: wt sie 11, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: Southampton

czw sie 13, 2009 12:17 am

W poprzedniej odpowiedzi powinno byc 'zdjecia z zycia rzeczywistego'
Celtka
Zaczyna Działać
Posty: 159
Rejestracja: wt lip 07, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Southampton

czw sie 13, 2009 12:33 am

Kemot, jak się umieszcza tego typu ogłoszenia to tak jakby się czekało na publiczny lincz w zasadzie. Popatrz co spotkało biednego Goliata, który "szuka kochanki od zaraz". Jeśli rzeczywiście szukasz tego czego szukasz, to nie lepiej zarejestrować się na Polish Dating itp itd? No chyba że masz ochotę sobie podyskutować tak naprawdę i dac innym okazję troszkę się ponabijać :twisted:
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

czw sie 13, 2009 1:35 am

hmmmm a ja jestem ciekaw co z tego wyniknie. zapowiada sie ciekawa dyskusja. 8)
Obrazek
kemot
Gość
Posty: 14
Rejestracja: wt sie 11, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: Southampton

czw sie 13, 2009 8:12 am

Celtka, mysle ze masz racje, ale z drugiej strony jak ktos chce sie, jak to okresliles 'ponabijac' to niech mu na zdrowie wyjdzie :D juz sie na tym zastanawialem i stwierdzielm, ze pojawia sie tu osoby ktore beda wartosciowe i na ich opini bedzie mi zalezec a reszta niech pisze co chce.
W kazdym razie dzieki za rade, moze skorzystam :)
ODPOWIEDZ