[ POSZUKUJĘ] TANIEGO laptopa

Archiwum od 2006
aga86agusia5
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pt lip 24, 2009 9:01 pm

pt sie 07, 2009 8:03 pm

Szukam laptopa nie drogiego. Potrzebny przede wszystkim do neta oraz do oglądania filmów (DVD).
Awatar użytkownika
Altair
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: sob paź 20, 2007 12:52 pm
Lokalizacja: Wrocław/Southampton

pt sie 07, 2009 8:15 pm

Taniego, to znaczy do jakiej kwoty?
Kazde forum musi miec swojego trolla...
Ale dlaczego dostalem etat akurat na tym?
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

pt sie 07, 2009 8:27 pm

byłaś w PcWorld ? jest takm tego do bulu.
Obrazek
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

pt sie 07, 2009 9:38 pm

500 trza dac, ja mialem do sprzedania ale sie wycofalem bo dalbym 2, 3x wiecej a mialbym niewiele lepszego, zamowilem online w dellu, plastikowy ale solidny
http://www1.euro.dell.com/uk/en/home/la ... hs1&~ck=mn
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Awatar użytkownika
Altair
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: sob paź 20, 2007 12:52 pm
Lokalizacja: Wrocław/Southampton

sob sie 08, 2009 10:37 am

Ta firma jest najlepsza... Szkoda, że sprzedają je tylko w Media Markt :twisted:
Kazde forum musi miec swojego trolla...
Ale dlaczego dostalem etat akurat na tym?
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

sob sie 08, 2009 12:40 pm

może jest i dobra ale niemów że najlepsza. Każdy chwali swoje.
dobrą frmą która produkuje laptopy jest i także "Acer" mam takiiej firmy i jestem bardzo zadowolony.
Obrazek
Awatar użytkownika
Altair
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: sob paź 20, 2007 12:52 pm
Lokalizacja: Wrocław/Southampton

sob sie 08, 2009 12:53 pm

Ehhhhh... Czegoś chyba nie załapałeś... Szkoda.

A tak poważniej - mamy Della (starszy model, bez tej udziwnianej obudowy) i śmiało go mogę polecić (pomimo, że po 3 latach napęd optyczny zaczyna padać). Nowsze modele mają bardzo dobre bebechy, ale słabszej jakości plastik na zewnątrz.
Toshiby w moim skromnym mniemaniu za szybko się przegrzewają i większość czasu musi w nich wiatraczek chodzić. Niby mała rzecz, a po pewnym czasie zaczyna przeszkadzać.
Poprzedniego laptopa miałem ASUSa i nie dolegało mu nic. Przez wiele długich lat.
HP - ładne wzornictwo, dobre osiągi, wyższa cena.
Sony - kiedyś chciałem kupić, ale te cyferki po znaczku funta studziły (i do dziś dnia to robią) mój zapęd.
ACER - chyba najlepszy stosunek jakość/cena wśród markowych laptopów. Wiele razy polecałem laptopy tej firmy znajomym i nikt do tej pory nie miał do mnie pretensji (no, może jedna - za ustawienie baaardzo głupiego hasła na koncie administratora).

Moje zdanie (jeśli ma to być laptop do oglądania filmów) - kup ACERa do 300 funtów. Z ekranem 15.6", dużym twardym dyskiem. Na promocji w PCWorld. I nie daj sobie wcisnąć Norton Antyvirusa.
Ostatnio zmieniony sob sie 08, 2009 1:26 pm przez Altair, łącznie zmieniany 2 razy.
Kazde forum musi miec swojego trolla...
Ale dlaczego dostalem etat akurat na tym?
Awatar użytkownika
FISHERMAN
Zasłużony W Boju
Posty: 299
Rejestracja: śr gru 05, 2007 10:17 pm
Lokalizacja: Southampton

sob sie 08, 2009 1:07 pm

Hey

pablo_el_diablo nie strasz dziewczyny - do ogladania filmow wystarczy laptop z nizszej polki, spokojnie nowy do 300 albo jakis uzywany do 150 sie znajdzie.

PC Word to kicha, proponuje poszukac i zamowic w necie - polecam dell cztesto maja promocje i jak dobrze poszuaksz w internecie to moze uda Ci sie znalesc kody promocyjne

Do filmow to mozna pomyslec nad ekranem 17 cali. - ale laptop robi sie mniej praktyczny np. przy uzywaniu w lozku przed snem :)

aaa i bron boze nie kupuj Acera, Novatech dziadostwo - info pewne od kumpla z serwisu laptopow - wiadmo ze kazdy chwali swoje ale statystyki nie klamia.

bakteria1131 otworz link podany przez Altair to zalapiesz o co chodzi z "najlepsza firma"

Uzywany laptop tylko znanych i cenionych firm.

Nowy zawsze ma gwarancje wiec w ramach oszczednosci mozna kupic cos mniej znanego - ale liczyc sie trzeba z tym ze bateria padnie szybko, plastki beda trzeszczec, cos wkoncu peknie, klawisz odpadnie, lap bedzie glosny itp

Ja moze bede mial do sprzedania laptopa dell 15 cali dysk 80GB 1 gb ram, mam go 15 miesiecy. ... zastanowie sie :) Przydalby mi sie maly laptop taki co by w pracy nie rzucal sie w oczy.

pozdr

Adrian
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

sob sie 08, 2009 1:14 pm

ja już sie chyba niebede wypowiadał, bo zaraz jest lawina słów, że Acer 160Gb, 2Gb Ram, i jak dla mnie jest ok. jest do dupy itd...
tak sie skłąda że ja osobiście jestem z niego zadowolony, i nigdy sie nie zchrzanił co najważniejsze.

jeden lubi merca i da sie za niego zabić, a drugi lubi truskawki. wiecie oco chodzi.
wiekszość sprzetu kupiłem w PcWorldzie i jakoś nienarzekam, A poza tym do sam sobie poskładałem wypasionego kompa. nara.

a poniżej jest kilka słow na zielono,
Ostatnio zmieniony sob sie 08, 2009 1:17 pm przez Virus, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Altair
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: sob paź 20, 2007 12:52 pm
Lokalizacja: Wrocław/Southampton

sob sie 08, 2009 1:17 pm

Powiadają, że statystyka nie kłamie, tylko statystycy.
Jeśli Acer sprzedaje najwięcej laptopów, to pewnie że najwięcej będzie wpadało do serwisu...

Kup Acera.

Jak się zepsuje, to zanieś do Adriana kolegi do serwisu.

I obwiniaj Bakterię :wink:
Kazde forum musi miec swojego trolla...
Ale dlaczego dostalem etat akurat na tym?
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

sob sie 08, 2009 1:19 pm

niepisałem tu żeby go ktoś kupił tylko wyraziłem swoją opinie a Wy od razu piszecie że to jest kicha, nara.
to tak jak z samochodem : ktoś kupi nowego Mercedesa i bedzie nim jeżdził przez kilka lat bez żadnej awari tak. A z kolei ktoś inny kupi takiego samego i bedzie sie chrzanił co chwile, i to waszym zdaniem jest kicha? Buble sie zdzrzają wszedzie nawet w najlepszych firmach i niema na to regóły.

i zamiast komuś coś doradzić to tylko palcami wytykacie.


najlepiej jak wypiszecie kilka godnych uwagi firm którym warto sie przyjżeć.
Ostatnio zmieniony sob sie 08, 2009 1:27 pm przez Virus, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Altair
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: sob paź 20, 2007 12:52 pm
Lokalizacja: Wrocław/Southampton

sob sie 08, 2009 1:25 pm

Czytaj ze zrozumieniem (po raz drugi).

Przecież piszę, że Acery są OK...

Każdy procesor w chwili obecnej będzie się nadawał do oglądania filmów. Za duży ekran jest nieporęczny i w dużej mierze ogranicza czas pracy na baterii (jeśli zajdzie taka potrzeba).
Pamięć 2GB wystarczy. 3GB to pomyłka, a 4GB to już potrzeba instalowania 64-bitowego systemu.
Duży twardziel po to, żeby nie trzeba było ciągle machać płytkami z filmami, albo podłączać zewnętrznych napędów.

Bakteria - czytaj 5 postów wyżej. Napisałem po kilka słów na temat firm, które wg. mnie się liczą.
Kazde forum musi miec swojego trolla...
Ale dlaczego dostalem etat akurat na tym?
Awatar użytkownika
FISHERMAN
Zasłużony W Boju
Posty: 299
Rejestracja: śr gru 05, 2007 10:17 pm
Lokalizacja: Southampton

sob sie 08, 2009 1:28 pm

Plan jest dobry :D
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

sob sie 08, 2009 1:31 pm

Adrian Racja. :) i przejęzyczyłem sie kurcze laptopa mam ASUS-a. sorry :oops:
Ostatnio zmieniony sob sie 08, 2009 1:35 pm przez Virus, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
FISHERMAN
Zasłużony W Boju
Posty: 299
Rejestracja: śr gru 05, 2007 10:17 pm
Lokalizacja: Southampton

sob sie 08, 2009 1:34 pm

lenovo, dell, toshiba, hp

Ja zawsze wybieram laptopa z wyzej wymienionych firm.

Ze wzgledu na solidnosc wykonania napewno nastepny laptop jaki kupie dla siebie to bedzie lenovo ( niestety drogi :( )
ODPOWIEDZ