koichanka poszukiwana

Archiwum od 2006
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

śr sie 05, 2009 11:53 pm

Tak czytam , czytam i az mi rece opadaja (jak bym miala cos innego tez pewnie by mi opadlo)... :D
Z tego co zrozumialam to szanowny kolega ma zone. I kurka ja tez bede ta "malo wiedzaca" bo mezatka nie jestem, ale jak masz zone to po co Ci kochanka? Zona nie umie czy zapomniala? :wink:
Malzenstwo to ciezka praca i nie wiem czy kochanka to rozwiazanie na dluzszy czas... :roll:
I niestety musze wyrazic moja cicha nadzieje, ze nie znajdziesz zadnej na tyle szalonej zeby na taka oferte sie zgodzila... :evil:
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

czw sie 06, 2009 10:56 pm

Foczka pisze:Tak czytam , czytam i az mi rece opadaja (jak bym miala cos innego tez pewnie by mi opadlo)... :D
Mi ogólne otępienie wskoczyło ... :mrgreen: tak czytam, czytam to wydaje mi się że w jakąś chorobę popadam. To chyba depresja ;)
Ostatnio zmieniony śr sie 12, 2009 8:39 am przez e-admin, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
basza1985
Gość
Posty: 4
Rejestracja: śr sie 05, 2009 4:05 pm

pt sie 07, 2009 1:14 pm

....przytocze slowa mojego bylego...-"potrzebowalem odetchnac"ty tez potrzebujesz odetchnac?nikt wam przeciez powietrza nie zabiera wiec sie zastanowcie,bo jesli ktos sie nie nadaje do zwiazku to wogole po co w nim tkwi.i chyba wogole wiekszosc niema pojecia na czym polega milosc skoro tu siedzisz i takie bzdury wypisujesz.pamietaj ze kochanke masz na chwile a zona zawsze przy tobie jest na dobre i zle ale niedocenia sie czegos poki sie nie straci wiec sie nad soba zastanow!
Awatar użytkownika
Versus
Zasłużony W Boju
Posty: 254
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 9:55 am
Lokalizacja: Znienacka

sob sie 08, 2009 10:57 pm

Ewela pisze: Przetestujmy sytuacje :
- Jego wina w związku ... ok coś nie tak poszło, szuka kochanki - jest świnią gdyż nie wkłada tego zaangażowania w naprawę związku tylko w szukanie kochanki.
- Jej wina - on szuka kochanki. Dlaczego facet szuka kochanki ? hmmm ok np ona ,,tego'' nie miała.... jest świnią to oczywiste :)
:
Ewela - nie traktuj tego jako patronizing, ale wybacz, doprawdy, troche traci od tego postu infaltylnoscia. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawe z nieskonczonej ilosci scenariuszy jakie zycie potrafi napisac.

To co robisz, to upraszczanie rzeczywistosci, ale na potrzeby Twojej wlasnej opinii oczywiscie masz do tego prawo :)

Tylko jedna z n innych sytuacji (uwierz, moze ich byc mnostwo):

Malzenstwo. Wszystko w miare sie uklada, sa ze soba pare lat.
Rodzi sie dziecko. Z tej okazji kobieta kompletnie traci ochote na seks - nie jest zainteresowana nawet na odwal. Po prostu zima syberyjska. Pomimo delikatnych perswazji, subtelnych komenatrzy, pelnego zrozumienia przez meska czesc zwiazku w pierwszych tygodniach - nic sie nie dzieje.
Proby 'szczerych rozmow' daja tyle, co machanie rekami spadajacych ludzi z WTC.
Jej wszystko odpowiada - ona tam jest szczesliwa. Psycholog, seksuolog? Nie, ona nie pojdzie, bo wstyd i po co. Jej tam odpowiada tak jak jest. Bo poza tym problemow nie ma.

Rozumiem, zezgodnie z Twoja teoria jesli faceta skreca do seksu i w koncu siega po ostatecznosc, i szuka skoku w bok (nie zabrzmi mesko, ale w sumie z rozpaczy) to jest wybrakowana swinia.
A moge spytacv kim jest ta kobieta, ktora nie zwaza na potrzeby ukochanej (wydawaloby sie) osoby? Ktora zupelnie nie dazy do rozwiazania tego problemu? Ktora np. potrafi rozmowe uciac 'nie mozna miec wszystkiego' usmiechac sie i pojsc spac do drugiego pokoju?

Facet jest wybrakowanyalbo swinia powiadasz..
A jesli rzuci zone i tym samym mieszkanie z swoim ukochanym dzieckiem to kim wtedy bedzie?
Kiedy bedzie normalnym, prawdziwym facetem? Jedyna droga jest rezygnacha z naturalnych potrzeb? :)

To studium autentycznego przypadku, zapewniam ze tylko jeden z scenariuszy (nieco, ale nie bardzo duzo zmieniony autentyczny przyklad)

Zdrowko! :)
Perfekcje tworza rzeczy male, lecz ona sama jest wielka.
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

sob sie 08, 2009 11:46 pm

Ok, rozumiem sytuacje, ale zycie to ciagle ryzyko i niewiadome, wiec zanim "pan" z powyzszego przykladu sie ozenil, wiedzial, ze i taka sytuacja moze nastapic, wiec moze jakis kontrakcik z przyszla malzonka na boku?;)
No i jak sie slubuje milosc, wiernosc i uczciwosc malzenska...to chyba wypadaloby to miec na uwadze...
Wszyscy wiemy, ze zycie to nie bajka plus skomplikowanie kobiety to nawet potrafi byc horror, ale jak to sie mowi nie ma sytuacji bez wyjscia, trzeba tylko odpowienie drzwi znalezc...
I jeszcze jedna sprawa, zycie mamy tylko jedno i w sytuacji opisanej powyzej rozwod bylby wyjsciem, poniewaz dzieci widza wiecej niz nam sie wydaje, zwlaszcza "kulejacy" zwiazek rodzicow a potem nieswiadomie kopiuja ich zachowanie i tak wlasnie rodzi sie patologia...
Z perspektywy lat dziecko zrozumie zycie i sytuacje i (jesli piszesz prawde) przyzna racje "ojcu"...
Ten post takze opiera sie na faktach...
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz sie 09, 2009 2:52 am

Przykłady które przytoczyłam są tylko przykładami i tylko wersjami jakie mogą nastąpić .. gdyż jak sam napisałeś życie pisze rożne scenariusze.
Szczerze mogłabym naciągać temat i pisać inne scenariusze typu - Ona była zła, ona robiła to i tamto, ale to w dalszym ciągu nie tłumaczy ogłoszenia jakie dał Goliat, a tego się czepiłam.
,,Szukam kochanki'' dla mnie znaczy, że ma kogoś i że szuka innej by zdradzić, czymże jest kochanka/kochanek jak nie osobą z którą ktoś nas zdradza.
Piszesz o przykładzie który rzeczywiście może w desperacji popchnąć mężczyznę do zdrady, tym że kobieta odmawia mu po tym jak urodzi dziecko. Schodząc z tematu jakim jest ogłoszenie (szukam kochanki) nawiążę do Twojej wypowiedzi. Mianowicie, mężczyzny nie tłumaczy skok w bok tylko dlatego, że kobieta po porodzie mu odmawia przez kilka miesięcy. Rozumiem, że to może być depresja poporodowa i tym podobne, może to być szok i niechęć do współżycia ... i mogłabym tłumaczyć ją i przytaczać mase przykładów ale wiem że i tak nic a nic nie wytłumaczyłoby zdrady i ogłoszenie ..Szukam kochanki'' w dalszym ciągu jest druzgocące.
To nie jest wycelowane tylko w jedną stronę, kobieta pisząc takie ogłoszenie, lub zdradzając moim zdaniem jest na równi winna. Ja nazwałam mężczyznę ,,wybrakowanym'', ,,odpadem'' na kobietę, ktora by zdradziła macie panowie inną, okropniejszą nazwę - k^*&
Skróciłam mój tok myślenia pisząc tego typu scenariusze i wzięłam pod uwagę jedną istotną rzecz. Słowo kochanka jest definicją kobiety, która bierze udział w zdradzie, jest kobietą która współżyje z mężczyzną, który ma żonę ! To jedno zdanie tłumaczy wszystko. Kochanka= Zdrada i najzwyklejsza moralność nie pozwoli tłumaczyć tego zachowania, choćby najskrajniejsze scenariusze w naszym życiu.
Nie bedę wchodziła w tematy rozwodów i separacji i dzieci, to dla mnie inna bajka .
Versus:
To co robisz, to upraszczanie rzeczywistosci, ale na potrzeby Twojej wlasnej opinii oczywiscie masz do tego prawo Smile
A jak można inaczej wytłumaczyć ogłoszenie - ,,Szukam kochanki''

Według mnie ta prawda nie jest skomplikowana i zwykłe przykłady moga być dobrym odzwierciedleniem.
Rozumiem, zezgodnie z Twoja teoria jesli faceta skreca do seksu i w koncu siega po ostatecznosc, i szuka skoku w bok (nie zabrzmi mesko, ale w sumie z rozpaczy) to jest wybrakowana swinia.
A moge spytacv kim jest ta kobieta, ktora nie zwaza na potrzeby ukochanej (wydawaloby sie) osoby? Ktora zupelnie nie dazy do rozwiazania tego problemu? Ktora np. potrafi rozmowe uciac 'nie mozna miec wszystkiego' usmiechac sie i pojsc spac do drugiego pokoju?
Nie wiem kim jest i jakie problemy ma ta kobieta. Nie jestem psychoanalitykiem nie potrafię powiedzieć czy jest zła a to dlatego ze nie wiem nico niej. Tu nie chodzi o to, tu chodzi o szukanie złej alternatywy typu zdrada. Tak jak napisałeś, ta osoba ignorująca potrzeby partnera może tez byc mężczyzna i moge też wymyślec na ten temat inne scenariusze.
Facet jest wybrakowanyalbo swinia powiadasz..
A jesli rzuci zone i tym samym mieszkanie z swoim ukochanym dzieckiem to kim wtedy bedzie?
Kiedy bedzie normalnym, prawdziwym facetem? Jedyna droga jest rezygnacha z naturalnych potrzeb?
To juz inna bajka, każdemu może nie wyjść w życiu. Ale jeśli jesteśmy w związku to ...



:?:
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
NaDi@30
Zawodowiec
Posty: 1128
Rejestracja: wt lip 24, 2007 8:35 pm
Lokalizacja: So`ton

ndz sie 09, 2009 11:04 pm

Mi sie temat podoba nie ma to jak odrobina pikanterii :twisted: :twisted: :twisted: przynajmniej sie troche ozywilo aloha wszystkim po moim urlopie :twisted: :twisted: :twisted:
[img]http://img.userbars.pl/23/4487.png[/img] [img]http://img.userbars.pl/32/6346.gif[/img]


Bóg mnie stworzył,diabeł opętał.Na zawsze będę
grzeszna i święta...

gg:2306643
a-rt

pn sie 10, 2009 7:33 am

xxx - fajny temat wrzuciles - napewno wiele osob myslalo o tym ale tego nie zrobilo. Ale po tym co mozna przeczytac w calym poscie to nie wydaje mi sie azeby ktos zdecydowal sie z toba spotkac - chyba ze panienki z Empress Rd wchodza na sotland
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

pn sie 10, 2009 8:31 am

a-rt pisze:nie wydaje mi sie azeby ktos zdecydowal sie z toba spotkac - chyba ze panienki z Empress Rd wchodza na sotland
tamte panienki maja rece pelne roboty, watpie, zeby tu klikaly, i, np wpisaly klienta na czarna liste
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

wt sie 11, 2009 2:52 am

ehhh, ręce opadają
Obrazek
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

wt sie 11, 2009 8:34 am

XXX masz racje, nie powinnam pisać z wyprzedzeniem. Najpierw powinnam nicka Ci zmienić a później o tym napisać.
Przepraszam jeśli cię to uraziło i sprawiło Ci to wielki kłopot.
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
Pianista
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: śr mar 19, 2008 11:21 pm

śr sie 12, 2009 7:59 pm

Szkoda ze nikt temu chłopu nie doradził gumowej lalki ze sex shop,sundey marketu lub second hand.Bylo by po krzyku i nawet nikt by nie był zdradzony.Taka już męska natura,ze musi w te klocki grac , a szczególnie na obczyźnie,bo tu oko żonki nie dosięgnie i ucho nie usłyszy
Awatar użytkownika
Versus
Zasłużony W Boju
Posty: 254
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 9:55 am
Lokalizacja: Znienacka

czw sie 13, 2009 10:30 am

OK bo sie rozgaleziamy tematycznie troche, kilka spraw - sorry - bedzie dlugo:

1. Post XXX - rzeczywiscie, jesli chodzi o jego potencjalna skutecznosc, do nominacji do palmy w Cannes w kategorii oryginalnosc i forma osobiscie bym nie rekomendowal :)
2. Niezaleznie od 1, jest tez cel jaki mu przyswiecal, i czy to jest 'moralne' itp. Jesli w jakims rownoleglym swiecie okazalby sie skuteczny, to zaloze sie o drinka w TGI Fridays, ze spora grupka rownoleglych facetow zastanawialaby sie, czemu juz dawno nie zrobila tego samego. Post jak post! Nie jest wulgarny, nie obraza nikogo, nie zacheca do przestepstwa.
3. Ewela - czesc mnie kuma wrecz identyfikuej sie z Twoja analiza, ze jak ktos daje takie ogloszenie to jedna z opcji jest jego wybrakowanie. Szczerze mowiac widzac hipotetyczne ogloszenie od kobiety, mialbym blizniacze mysli.
Kto uwierzy, ze mloda, piekna, zadbana, dlugonoga latynowska pieknosc szuakalby na sieci niezobowiazujacego seksu pozamalzenskiego?

4.
Foczka pisze: ale jak to sie mowi nie ma sytuacji bez wyjscia, trzeba tylko odpowienie drzwi znalezc...
Ewela pisze: Tu nie chodzi o to, tu chodzi o szukanie złej alternatywy typu zdrada
A konkretnie? ;>
Piekne i przyozdobione nutka poetyckosci slowa drogie Panie.
Ale widzicie same - jak przychodzi do konkretnych alternatyw/odpowiednich drzwi to jakos ich nie widac - naciagajac ogolnosc Waszych propozycji - chowacie glowe w piasek.
Smialo, co delikwent ma zrobic?
Nie czego ma nie robic, ale co NALEZY w jego sytuacji zrobic?

Jeden przyklad (na potrzeby tego watku dosc prosty) - i juz widac, ze sprawa zlozona.
A ile roznych jest sytuacji to pojedynczy mozg nie ogarnie.

Podalem tylko jeden scenariusz, z slowem seks na pierwszym planie :-)
Jako ciekawostke podam, ze jest nawet specjalne forum z prawdziwymi z -zycia-wzietymi podscenariuszmami roznych problemow (dla jasnosci – nie udzielam sie tam, choc bardzo chetnie czytam ).
Jako ze jest wypelnione cholernie nieglupimi ludzmi, polecam dla zainteresowanych na wietrzne, deszczowe wieczory, co jak wiemy deficytowe na tej wyspie nie jest :)

Zyciowe przyklady pierwsze z brzegu:

http://forum.gazeta.pl/forum/w,15128,97 ... _.html?v=2
http://forum.gazeta.pl/forum/w,15128,22 ... luje_.html
http://forum.gazeta.pl/forum/w,15128,93 ... p.html?s=0
http://forum.gazeta.pl/forum/w,15128,96 ... eksu_.html
http://forum.gazeta.pl/forum/w,15128,93 ... loda_.html

Wazne, zeby czytac wiele wypowiedzi, nie tylko kilka wybranych - mozna wtedy zobaczyc te sama albo podobne sprawy z rozmaitych puntkow widzenia - choc jest tego troche tomow.

Mnogosc sytuacji i rozmaitosc rozwiazan - czy polrozwiazan przytlacza - ale ze pewnie tego typu literatura konstruuje jakies tam nowe powiazania w mozgowych zwojach - to zainteresowanym polecam :-)

Pozdrawiam wszystkich
Perfekcje tworza rzeczy male, lecz ona sama jest wielka.
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

czw sie 13, 2009 10:37 am

Czyli jednak...
Nie ma sprawy, wyjscie - rozwiesc sie z zona i poszukac nimfomanki (jasno widac, ze o seks sie rozchodzi) :wink:
I tak naprawde to jak mozna radzic jak sie nie zna sytuacji?! :wink:
Chodzilo mi tylko o to zeby wszystko bylo fair.
Jak by sie facet czul, gdyby przypuscmy jego zona szukala kochanka, tylko dlatego, ze on ma "chwilowo" problemy z potencja, a do lekarza nie chc isc bo to wstyd...
Zyj, ale daj zyc innym. No chyba, ze zona dala mu pozwolenie na kochanke, wtedy to zmienia postac rzeczy...
Awatar użytkownika
Versus
Zasłużony W Boju
Posty: 254
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 9:55 am
Lokalizacja: Znienacka

czw sie 13, 2009 10:54 am

Eeee? Jak Ty to robisz, jeszcz echo nie przestalo rozbrzmiewac po nacisnieciu Entera, a tu juz odpowiedz?? :)
Foczka pisze:Czyli jednak...
Nie ma sprawy, wyjscie - rozwiesc sie z zona i poszukac nimfomanki (jasno widac, ze o seks sie rozchodzi) :wink:
I tak naprawde to jak mozna radzic jak sie nie zna sytuacji?! :wink:
Chodzilo mi tylko o to zeby wszystko bylo fair.
Jak by sie facet czul, gdyby przypuscmy jego zona szukala kochanka, tylko dlatego, ze on ma "chwilowo" problemy z potencja, a do lekarza nie chc isc bo to wstyd...
Zyj, ale daj zyc innym. No chyba, ze zona dala mu pozwolenie na kochanke, wtedy to zmienia postac rzeczy...
Heh czuje sie jak prowadzacy jakas gierke RPG (jak sie takiego kogos nazywa? DJ chyba nie? :) ) :P

Rzucam kostka i..
I zong :) Bo seks jest sednem problemu, ale nie jedynym celem tworzenia zwiazku.
Mowisz mu, ze ma poszukac pustej lali, ktora za to fajnei robi dobrze, i ze ma oalc swoje dziecko, i skazywac go na mieszkanie z jednym rodzicem? A niech nawet bedzie, ze wahadlowo raz z jednym raz z drugim?

Dobro dziecka - rozumiane jako wychowanie przez kochajacych rodzicow - jest nadrzedne.

Ale niezaleznie hormony wzywaja. Wiec nasz "bohater" zaczyna myslec o szukaniu kochanki. Bo wszystko inne w jego odczuciu zawiodlo.

Ha!

Your turn :P
Perfekcje tworza rzeczy male, lecz ona sama jest wielka.
ODPOWIEDZ