Szukam taniej kwatery na krótko w Southampton lub okolicy

Archiwum od 2006
ODPOWIEDZ
TommyHH
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 23, 2009 10:22 pm
Lokalizacja: Milton Keynes

wt cze 23, 2009 10:27 pm

Przepraszam, że zakładam nowy post, ale sprawa gardłowa. Mam egzaminy w szkole i poinformowano mnie, że mam wybór: Southampton lub Leeds (miało być koło mnie w Dunstable). Szukam na ten czas 12 - 24 lipiec 2009 jakiejś taniej kwatery w trójkącie Southampton - Eastleigh - Horton Heath (może być i trochę dalej). Na weekend 17-19 lipca spadam do siebie. W szkole jestem od 8.oo do 17.oo Zwracam się do tych, którzy mieszkają w okolicy i może wiedzą przynajmniej gdzie czegoś takiego szukać. Google się nie sprawuje, a to co wchodzi w rachubę (cenowo oczywiście) z propozycji z uczelni będę obdzwaniał jutro. Na razie mam trzy i nie wiem czy aktualne, bo inni przyjezdni też to info dostali. Może ktoś ma jakieś propozycje, albo sprawdzone miejsca ?
Interesuje mnie coś w granicach 120 funtów za tydzień (bez weekendu). Może ktoś dysponuje w tym czasie wolnym pokojem, albo wie gdzie czegoś takiego szukać. Bedę wdzięczny za jakieś namiary.
Awatar użytkownika
Kris
Bardzo odważny
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 08, 2007 10:51 pm
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

pt lip 03, 2009 9:41 pm

Hej,
Poszukaj guesthousow, napewno maja ceny w okolicy 20 od nocki, czasem nawet ze sniadaniem sie trafi. Okolice rynku przeszukaj - Brunswick, Hill Lane ...
[img]http://img256.imageshack.us/img256/3926/sig2pk.jpg[/img]
TommyHH
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 23, 2009 10:22 pm
Lokalizacja: Milton Keynes

sob lip 04, 2009 10:53 pm

Dzięki. Już znalazłem tydzień temu. B&B praktycznie w centrum za 25 funtów ze śniadaniem. Mi pasuje. I wireless też jest. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ