Walczymy o loty - ankieta - koniecznie wyplenij!

Archiwum od 2006
tdyl
Gość
Posty: 19
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:10 am
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

pt cze 05, 2009 10:41 pm

Magazyn Polski Kurier w ostatnim numerze rozpoczal walke o loty do Polski z naszego pobliskiego lotniska. Dlatego tez uprzejmie zwracam sie do Ciebie z prosba o odpowiedz na ponizsze pytania albo na forum, SMSem badz emailem.

Czym wiecej odpowiedzi tym wieksza szansa, ze odzyskamy nasze loty! A przeciez kazdy z nas woli podrozwac z pobliskiego lotniska niz z zatloczonego Londynu! :)

Z gory dziekujemy za Wasz odzew.

A oto pytania:

1. W jakim miescie mieszkasz? Przyklad: Southampton
2. Od jak dawna mieszkasz w Anglii? Przyklad: 4 lata
3. Czy planujesz wrocic na stale do Polski? Przyklad: Nie
4. W jakim sektorze pracujesz? Przyklad: Bank
5. Wymien 3 miasta w Polsce, w kolejnosci od najwazniejszego, do ktorego chcialbys aby odbywaly sie loty z lokalnego lotniska. Przyklad: Krakow, Katowice i Warszawa
6. Jak czesto korzytsalbys/korzystalabys z niniejszej trasy w ciagu roku? Przyklad: 3
7. Co jest najczestszym powodem Twojej podrozy do Polski? Przyklad: Urlop
8. Z iloma osobami najczesciej podrozujesz? Przyklad: 3
9. Wolisz podrozwac samolotem czy autokarem? Przyklad: Samolot
10. Ktory z wymienionych czynikow decyduje o Twoim wyborze czym bedziesz podrozowal/podrozowac?
- Bagaz
- Cena
- Wygoda
- Polaczenie
- Inne (wymien)....
11. Wiek Przyklad: 28

SMSy o tresci SOTLAND a nastepnie odpowiedzi nalezy wysylac na 07935 622 688. Oto przyklad poporawnej tresci emaila/SMSa: SOTLAND Southampton, 4 lata, Nie, Bank, Warszawa, Katowice, Krakow, 3, Urlop, 2, Samolot, Cena, 28

Emaile o takiej samej tresci mozna wysylac na porady@plkurier.info badz zamiesc posta ponizej z odpowiedzami.

DZIEKUJEMY ZA WYPELNIENIE ANKIETY
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

pt cze 05, 2009 11:51 pm

przecie jak sa loty do wawy z heathrow czy luton to wiadomo ze nie zorganizuja lotow z bormut czy soton, przecie oni maja adresy ludzi ktorzy lataja z londynu, skonczyla sie era dyktatu pasazera tera trza sie kajac i prosic na kolanach o zabranie na poklad za kazda cene.
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
tdyl
Gość
Posty: 19
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:10 am
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

sob cze 06, 2009 6:04 pm

Pablo, niestety nie zgodze sie z Toba. Nadal jest dosc duza konkurencja na rynku, dlatego tez jezeli cos przynosi kase to zabiega sie z klienta i podchodzi mu sie pod nos by czesciej korzystal z Twoich uslug. Taka jest prawda.

Na rynku nie tylko istenieje Lot czy BA, sa tez inne firmy, tj. WizzAir czy EasyJet, ktore chca wyjsc na przeciw. Poza tym porownaj ceny BA z Ryanairem to zobaczysz roznice, a o LOT juz nawet sie nie wypowiadam. Kiedys chcialem leciec z nimi do Krakowa, jednak za lot trwajacy 9h nie zaplace Ł150, kiedy to Ryanair zabral mnie za jedynie 1/4 ceny LOTu.
Awatar użytkownika
m.arta_j.ankowska
Zaczyna Działać
Posty: 164
Rejestracja: sob sie 30, 2008 9:13 pm
Lokalizacja: Białystok

sob cze 06, 2009 6:16 pm

ostatnio lecialm Wizzair i bylo wstrętnieee, obsługe wcale nie obchodzi czy jest czysto na pokladzie, ze siedzenie pasażera siedzacego na przeciw ciebie leży ci prawie na nosie.... :evil: Easy Jet natomiast calkiem milo, przyjemna obsluga, czysto na pokladzie itp
Awatar użytkownika
FISHERMAN
Zasłużony W Boju
Posty: 299
Rejestracja: śr gru 05, 2007 10:17 pm
Lokalizacja: Southampton

sob cze 06, 2009 8:43 pm

"tera trza sie kajac i prosic na kolanach o zabranie na poklad"


nigdy nie prosilem - ktos prosil ?
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

sob cze 06, 2009 9:12 pm

ja ostatnio bylem mile zaskoczony Lotem, zapelnienie 50% wiec co drugi fotel wolny zeby zrownowazyc samolot, najwiecej w mojej 5 letniej karierze pasazera miejsca na nogi ze 20 cm od kolan do fotela, nawet niezla obsluga, gazetki polskie i angielskie, trasa lhr-waw koszt 72f one way
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
a-rt

wt cze 09, 2009 5:02 pm

ten temat byl juz omawiany kiedys a mianowicie
z Southampton nie moga startowac samoloty do Polski poniewaz nie na wystarczajaco dlugiego pasa startowego na duze samoloty a te co startuja i laduja w Southampton dolecialyby najdalej do Holandii z zapasem paliwa co wiazalo by sie z miedzyladowaniem
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

wt cze 09, 2009 10:16 pm

proponuje obczaic siatke polaczen z southampton airport, swobodnie dolatuja do malagi i faro w portugalii a to jest niewiele mniej niz lot do wawy
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

śr cze 10, 2009 8:39 am

ten temat byl juz omawiany kiedys a mianowicie
z Southampton nie moga startowac samoloty do Polski poniewaz nie na wystarczajaco dlugiego pasa startowego na duze samoloty a te co startuja i laduja w Southampton dolecialyby najdalej do Holandii z zapasem paliwa co wiazalo by sie z miedzyladowaniem

Bzdury!!! Kilka lat wcześniej były loty z So'ton do Pragi a praga jak wiadomo jest praktycznie na wysokości wrocławia :wink: a tu podaje jeszce kilka lotów które uświadomią ci że się mylisz: Palma de Majorka, Nicea, Verona, Split, Salzburg, Malaga itd......to są loty samolotami identycznymi jakie latają do polski z firmy Flybe więc z tym pasem startowym i paliwem to troszkę zaszalałeś :lol:
Pozdrawiam
sonyak
Zaczyna Działać
Posty: 191
Rejestracja: czw cze 12, 2008 10:54 pm

śr cze 10, 2009 6:20 pm

wiec jakie sa szanse na loty z Soton do PL?
poprosze litr feromonow i szczypte adrenaliny
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

czw cze 11, 2009 9:33 am

sonyak powiedzmy sobie szczerze szanse są bardzo nikłe! to jest biznes jak każdy inny i musi przynosic ZYSK nawet jeśli loty byłyby raz w tygodniu to i tak nie będzie pełnego obłożenia bo nie oszukujmy się ale pomyslmy ile razy w roku latamy do polski??? ja np. raz na 2-3 lata ostatnio byłem 2,5 roku temu i nie zanosi się żebym leciał w najbliższym czasie do PL :D ok niektórzy latają raz na rok na święta, jeszcze inni 2x do roku a są i tacy co latają jeszcze częściej ale to wszystko za mało! żeby utrzymac stałe połączenie lotnicze.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

czw cze 11, 2009 12:09 pm

ja latam co 1-2 mies i interesuje mnie polaczenie z wawa, zadne inne, no - moze lodz wiec jesli otworza soton-bydgoszcz czy cos takiego to ja i tak zostane przy swoim heatrow czy ostatecznie luton, w uk przebycie 100 mil zajmuje w polsce 2-3 razy dluzej wiec i tak sie oplaca jechac 2-3-4 pasmowa motorway niz w pl przez jakies wypizdowki w pocie czola

wiec.. wszystko zalezy od szczescia gdzie sie w pl urodzilismy
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
sonyak
Zaczyna Działać
Posty: 191
Rejestracja: czw cze 12, 2008 10:54 pm

czw cze 11, 2009 3:16 pm

Otoz to Pablo, ale coz szkoda ze zlikwidowali Bournemouth
poprosze litr feromonow i szczypte adrenaliny
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pt cze 12, 2009 10:18 am

Pablo otóż może nie gdzie urodziliśmy się, ale gdzie mieszkamy/lismy ostatnio :D ponieważ w moim przypadku to sie nie sprawdza bo urodziłem się zupełnie gdzie indziej a następnie mieszkałem w 4 innych miejscach w PL 8)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

pt cze 12, 2009 1:39 pm

no ja mam do wawy 130 km a nastepne najbliszsze to lodz 200 prawie wiec nie mam alternetyw poza luton hethrow (stansted do lodzi ale nie latam)

ps mieszkam w zwoleniu tutez sie urodzilem, zapraszam http://maps.google.com/maps?f=q&source= ... 13&iwloc=A
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
ODPOWIEDZ