PRACA czy Przekręt ???

Archiwum od 2006
she
Gość
Posty: 5
Rejestracja: wt sie 04, 2009 11:44 am

pn sie 10, 2009 10:07 pm

ok no ja wiem ja sobie odpuscilam niecala dniowke nie w tym rzecz ... moja znajoma sgtara sie z nia skontaktowac ale bez rezultatow ... i nic na to nie poradzi jak narazie jeszcze czeka ... jeszcze troche tozglosi sie tam gdzie trzeba ... wiec nie ma problemu wie,y gdzie ona mieszka itd... mam jej numer ale nie odbiera nie odpisuje ...
she
Gość
Posty: 5
Rejestracja: wt sie 04, 2009 11:44 am

pn sie 10, 2009 10:41 pm

tak chyba tak :)wi3m gdzie to ale n ie jestem pewna dokladnie jaki to adres ;)
Trustful Cleaners
Gość
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 17, 2011 11:32 pm

czw lut 17, 2011 11:58 pm

Witam wszystkich
Z tej strony Wioletta Oczek, chcialabym odpowiedziec na wasze pytania, ja nic nie mam do ukrycia, uwazam ze dla kazdego bylam w porzadku, jesli ma ktos mi cos do zarzucenia badz jakies watpliwosci to prosze pisac, zgodze sie z wami ze w zly sposob sformulowalam moje pierwsze ogloszenie, (kazdy uczy sie na wlasnych bledach) co do pracy na czarno mialam na mysli ze kazdy moze pracowac 3 miesiace zanim zglosi wlasna dzialalnosc takze przez ten czas nie musial by byc zatrudniony przez nikogo. co do danych osobowych, to chcialam troche isc na skroty, poniewaz chcialam sprawdzic potencjalnych pracownikow jak i sie ubezpieczyc ( w kazdej aplikacji wpisuje sie takie dane osobowe dlatego nie widze nic w tym zlego). Praca jest w prywatnych domach juz zdazyly sie mi kradzieze przez pracownikow. Z posrod kilkunastu pracownikow znalazly sie moze dwie osoby ktore sa nie zadowolone, ale mysle ze nie tylko z pracy u mnie ale zapewne tez oczerniaja innych pracodawcow poniewaz nie sa dobrymi pracownikami (ja przynajmniej nie bylam zadowolona z ich pracy i mialam ciagle z nimi problemy) mysle ze te osoby zorientuja sie ze to o nich pisze!!! Uwiezcie ze w dzisiejszych czasech jest bardzo trudno o poczciwego, dobrego pracownika! A jesli chodzi o kwestje wyplat, to nikomu nic nie zalgam w przeciwnosci do moich negatywnie nastawionych do mnie bylych pracownikow (ciagle nie otrzymalam zwrotu sprzetu do pracy, koszulek i najwazniejszych dla mnie wlczerow ktore klijenci dawali pracownikom by ci z kolei mogli je mi przekazac, te walczery moge tylko ja spieniezyc, takze pracownicy dostali swoje nalezyte pieniadze ja niestety nie)

Jesli macie jakies watpliwosci badz pytania to z mila checia na nie odpowiem, nie mam nic do ukrycia!
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pt lut 18, 2011 9:37 am

ostatni post na ten temat: Wysłany: Pon Sie 10, 2009 10:41 pm a tu nagle patrze a tu niespodzianka Wysłany: Czw Lut 17, 2011 11:58 pm...

Jak to mówią lepiej późno niż wcale, ale brawo za odwagę pani Wioletto że podjęła pani dyskusję pod własnym nazwiskiem i oczekujemy teraz byłych lub obecnych pracowników tejże firmy do owocnej dyskusji :twisted:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

czw lip 07, 2011 3:32 pm

Trustful Cleaners pisze:
Jesli macie jakies watpliwosci badz pytania to z mila checia na nie odpowiem, nie mam nic do ukrycia!
Gdzie mogę panią znaleźć osobiście?
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Detektyw
Gość
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 1:15 pm

pt wrz 07, 2012 2:34 pm

Dzień dobry, witam wszystkichu użytkowników, jak to miło, ze znalazłem ten stary, pomimo tego bardzo interesujący temat. Wszystkie info znajdziecie u mnie na priv. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ