Ranking polskich sklepów w Southampton

Archiwum od 2006
OLIVIER2008
Gość
Posty: 5
Rejestracja: sob sie 29, 2009 1:34 pm

sob sie 29, 2009 1:55 pm

ja lubie sklep na woolston- Sami Swoi, najblizszy dla mnie wiec ciesze sie ze go otworzyli. Maja dobre zaopatrzenie , pelne połki, wedliny, sery, czyli ogolem wszystko co w innych sklepach, a wiec nie musze jezdzic juz do miasta i stac w korkach. Jest tez polski alkohol. i z tego co wiem chyba tez maja przelewy. widac , ze sie staraja. i oby tak dalej. najgorsza to chyba jest Maja, duzo nieświerzych rzeczy, i ogólnie drogo.
Awatar użytkownika
eczajkowska
Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 23, 2008 7:23 pm
Lokalizacja: SOUTHAMPTON

sob sie 29, 2009 7:00 pm

To juz nie wiem jaki według Ciebie OLIVIER2008 sklep jest ok.Najpierw chwalisz Maje a na koniec piszesz ze to najgorszy sklep???Nie wiem o co chodzi.O ile mi wiedomo to nie ma 2 sklepów o tej samej nazwie!
OLIVIER2008
Gość
Posty: 5
Rejestracja: sob sie 29, 2009 1:34 pm

sob sie 29, 2009 10:04 pm

chyba źle mnie zrozumialas, po pierwszym zdaniu ma byc słowo "Mają" a nie jak napisałem "Maja", moj bład, rzeczywiscie mozna to źle zrozumiec. A wiec lubie sklep Sami Swoi, a za Mają nie przepadam. pozdrawiam
Awatar użytkownika
eczajkowska
Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 23, 2008 7:23 pm
Lokalizacja: SOUTHAMPTON

ndz sie 30, 2009 4:23 pm

Także zwracam honor;)
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

wt wrz 01, 2009 7:48 am

Każdy chwali swoje OLIVER2008 :lol: ale trzeba byc naprawdę desperatem żeby jako własciciel sklepu logowac się na forach i pisac tylko o swoim sklepie :lol: jesteś żałosny...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

pt wrz 04, 2009 11:44 pm

Jimmy pisze:Każdy chwali swoje OLIVER2008 :lol: ale trzeba byc naprawdę desperatem żeby jako własciciel sklepu logowac się na forach i pisac tylko o swoim sklepie :lol: jesteś żałosny...
Cos mi sie zdaje,ze sploszyles ptaszyne :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pn wrz 07, 2009 10:19 am

Ano niestety, a szkoda bo chętnie bym podyskutował :D ale to są osoby które się logują tylko w celach marketingowych i więcej ich już raczej nie zobaczymy lub zaloguje się ponownie po kilku tygodniach jak się takiemu przypomni, że gdzieś tam kiedys coś napisał i warto by było znów ''polecic swój sklep" na forum.
Pozdrawiam
mania
Zaczyna Działać
Posty: 105
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 8:30 pm

pn wrz 07, 2009 1:43 pm

Ja osobiście polecam Malinkę na Shirley Road za największy wybór wędlin i sera i za najmilszą obsługę!! :D Jestem tam prawie codziennie od ponad roku i nigdy się nie zawiodłam
Awatar użytkownika
Yano
Zaczyna Działać
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 10, 2009 7:27 pm

pn wrz 07, 2009 2:59 pm

Malinka. Obsługa jest naprawdę miła, ale już kilka razy trafiłem na wędlinę nie świeżą,robiła się oślizgła już po dobie leżenia w lodówce.Wędlin z Malinki nie polecam są po prostu stare, i co z tego że dostaniesz kilka krówek do reklamówki,jak szynkę wyrzucisz po dwóch dniach.
Nie urodziłem się po to by być bogatym, urodziłem się po to by być dobrym.
a-rt

pn wrz 07, 2009 9:30 pm

to jest najlepszy sklep moim zdaniem - 99 proc polskich produktow i obsluga na medal - nie wiem jak na imie ma ta dziewczyna ktora jest ekspedientka ale z jej twarzy nigdy nie znika usmiech
mania
Zaczyna Działać
Posty: 105
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 8:30 pm

wt wrz 08, 2009 12:27 am

Yano, ja ponieważ mam bliziutko i jestem tam codziennie to kupuje wędliny dosłownie na raz, dwa i nie wiem czy się szybko starzeje bo nie zdąży :D
A ta najmilsza Pani z Malinki to niedługo zapewne opuści swoje miejsce pracy bo jest w ciąży, czego serdecznie gratulujemy, ale niech wraca szybko :!: Będziemy tęsknić :cry:
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

wt wrz 08, 2009 1:04 am

Czy wy aby nei przesadzacie z tym uwielbieniem i zakochaniem w sprzedawczyniach w pl sklepach. Jakies takie dziwne mam uczucie, że nie ma az takich dobrych i cukierkowych ludzi na swiecie co by sie tylko na forum rejestrowali żeby tylko napisac jaka ta pani w malince jest cudowna. Nie ma czegoś takiego... Czy aby wy między sobą nie walczycie ? Mam na myśli sklepy, tak sklepy i ich właścicieli i pracowników.

Mania,
Zarejestrowałaś się na forum 2 września i wciągu 3 dni napisałaś 2 posty o tym jaka to malinka jest cudowna i aż płaczesz bo pani z malinki jest w ciązy i niebawem odejdzie ...
Błagam, jeszcze raz przeczytam takiego posta obsmarowanego wazeliną i się popłaczę !
Temat zamykam ...
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Zablokowany