Wiadomości

Archiwum od 2006
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

czw lip 24, 2008 9:16 pm

W tym dziale będę umieszczać wiadomości jakie udało mi się wypocić z całego tygodnia. Mam nadzieje, że nagrania będą w weekendy bym miała czas na materiał. Ok to do dzieła, pierwsze 4 info dzisiaj a jutro szukam następnych .
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
runfox
Zaczyna Działać
Posty: 123
Rejestracja: pn mar 10, 2008 2:05 pm

czw lip 24, 2008 9:34 pm

Apropos wiadomosci...jesli pozwolisz...Ewelina
Moja malzonka pracuje (lub pracowala kto to wie?) przez slynna agencje ADS od 2 miesiecy..w ubieglym tygodniu zaczely dziac sie dziwne rzeczy tam. Dostala smsa ze ma offa 1 dzien drugi trzeci...na trzeci spotyka znajoma na miescie i ta mowi podobna historie...w ostatnia niedziele o 7.45 dzwoni pan powiedzmy oliwkowy (dotychczas wszelkie kontakty odbywaly sie za posrednictwem Polek zatrudnionych w ADS) i mowi iz bus odjezdza o 8,00 i czy nie poszla by dzis do pracy... zona odmowila... W poniedzialek sms iz do odwolania ma offa....przed jakas godzina przechodzilem obok biura ADS plakaty z napisami zdjete jakis walajacy sie dziurkacz na oknie..hmm....wyglada jakby zwijali zagle...jutro to dokladnie sprawdze...
pisze o tym dlatego bo moze okazac sie ze spora grupa osob znajdzie sie bez pracy..chyba ze zmieniaja siedzibe...tego nie wiem...
Moze to byc ciekawy news....zobaczymy..
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

czw lip 24, 2008 9:43 pm

Bede jeszcze rozmawiala z Davem na temat uzywania info z daily echo.
Moze nie beda miec nic przeciwko :) Zobaczymy !

Nie myślcie sobie, że sa jakies powazniejsze wiadomości. Wybrałam to co wydaje mi sie najbardziej istotne dla Polonii. Jesli ktoś znajdzie istotna wiadomość to proszę wrzucać tutaj linki. Thanks ! :)

1. Dwa budynki Tyrrell i Green Building zostaną wyburzone do końca tego roku. Budynki znajdują się na The Above Bar Street i stanowią własność Urzędu Miasta Southampton. Koszt demolki i rekompensata dla właścicieli sklepów i biznesów to około pół miliona funtów. Pieniądze zwrócą się w przeciągu kilku lat ze sprzedaży ziemi na której stoją bezużyteczne i stare kolosy. W planach przebudowy Above Bar Street są miedzy innymi dwie bliźniacze szklane wieże w których będą się mieścić Art Complex oraz 282 mieszkania.

2. Oficerowie UK Border Agency, odpowiednik naszej Służby Celnej, przechwycili kontener wypełniony 9 tonami tytoniu. Tytoń przybył do Southampton z Indonezji. Brytyjskie państwo mogło stracić około 1 miliona funtów.

3.Jak wiemy czerwone budki telefoniczne były znakiem rozpoznawczym krajobrazu miasta angielskiego. W Southampton zostało tylko 6 budek telefonicznych w tym 3 stare, czerwone. Władze urzędu miasta walczą w tej chwili z British Telecom by nie zostały usunięte. BT twierdzi, że utrzymanie budek jest nierentowne. Jednak jeśli władze miasta ustanowią veto BT będzie musiało się podporządkować.
BT mówi, że 99 procent domów posiada telefony, 90 procent osób posiada telefony komórkowe. W UK jest 61792 tyś budek telefonicznych i 60 procent nie pokrywa już kosztów ich eksploatacji.

4.Ludzie którzy będą w pobliżu parków po zmroku w piątki i soboty dostana sms-a ostrzegającego o niebezpieczeństwie jakie zagraża osobom idącym samotnie pieszo przez park.
Policja będzie używac Bluetooth do kontaktu z męzczyznami i kobietami poruszającymi się na 300 metrow w promieniu 5 parków.
Wiadomości będa miały na celu ostrzeżenia przed niebezpieczeństwem jakie może grozic oraz by nie poruszac się samemu po parku.
Od początku roku było 68 gwaltow w Southampton w tym 18 ktore zdarzyły się w parkach.
To tez wiadomości tekstowe mogą ostrzec ludzi wracających z dyskotek i spotkań.
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
ODPOWIEDZ