Logo i animacje

Archiwum od 2006
Sotonski
Zaczyna Działać
Posty: 180
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 11:04 am
Kontakt:

śr lip 23, 2008 8:32 pm

Aby nikt nie poczul sie poszkodowany zrobmy tak jak robia to profesjonalisci:

Na najblizszym spotkaniu (badz tu na forum) zastanowmy sie co ma prezentowac nasza "firma".
Aby zaprojektowac logo oraz animacje kazdy grafik potrzebuje danych odnosnie samego produktu.

Ustalmy wiec:
Profil dzialalnosci,
Jak widzimy nas samych i nasz projekt,
Czym glownie bedziemy sie zajmowac,
Czy bedziemy w przyszlosci sprzedawac programy,
Na jak zaawansowany poziom dazymy wejsc,
Od jak zaawansowanego poziomu startujemy,
Czy bedziemy szukac sponsora i jak sie reklamowac,
Docelowa grupa widzow,
Czestotliwosc emisji,
Proporcje: zabawne/powazne,
Ramowka.

+ koszty uzytkowania zbyt skomplikowanrgo logo.

Pytania te mozna zawezic, badz rozbudowac. Celem tych pytan jest odpowiedz na pytanie czym ma byc nasza TV.
Wedlog dobrze opracowanych danych dobry grafik zaprojektuje kilka obrazow, ktore pasowac beda do zalozen.

Takie jest moje zdanie.
Mam nadzieje, ze nikt nie wpadnie na pomysl pod tytulem niech zostanie takie jakie jest a potem sie cos wymysli.
"Pracuje z nudów i nudze sie w pracy :)"
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

czw lip 24, 2008 9:20 pm

Sotonski to much information to much questions ! :)


Runfox przedstawil nam Logo. Szczerze najbardziej podobalo mi sie to pierwsze z tymi oczkami. Co myslicie jak powinno wygladac logo Soton TV ?
Jakie kolory widzicie na takim logu ? Jesli macie jakies pomysly to dawać to tutaj !

Moje zdanie - nie trzymajmy sie tego czerwonego bo sklepy polskie juz go sobie zarezerwowały i juz do obrzydzenia ta flaga i godłem jadą. Walnijmy jakieś inne kolory. Znaczy ty Runfox walnij ;) Zielony - nadzieja :lol:
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

czw lip 24, 2008 9:25 pm

tak to z tymi oczkami mi tez najabardziej sie spodobalo, po pierwsze barwy sa, po drugie nazwa ze to soton tv tez jest i po trzecie nie jest sztywne
Semper fidelis
runfox
Zaczyna Działać
Posty: 123
Rejestracja: pn mar 10, 2008 2:05 pm

czw lip 24, 2008 9:42 pm

Osobiscie tez uwazam ze pierwsza mysl jest najlepsza....ale Marcin zasugerowal bym zmienil to logo i zrobil inne bo to jest zbyt wesole...hmm.
runfox
Zaczyna Działać
Posty: 123
Rejestracja: pn mar 10, 2008 2:05 pm

czw lip 24, 2008 9:48 pm

Obrazek


Obrazek
Sotonski
Zaczyna Działać
Posty: 180
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 11:04 am
Kontakt:

czw lip 24, 2008 9:58 pm

Ja tylko przekazalem jak wyglada tworzenie wizerunku firmy poczynajac od logo.
Jesli wszyscy ustala ze nasze logo to to z oczkami, to ok.
Ale....

Bierzcie jednak pod uwage ze np. bierzemy udzial w uroczystosci smierci bardzo waznej osoby. Wszedzie widniec bedzie szeroki nie klamany radoscia usmiech z oczkami na mikrofonie, na stronie glownej oraz logo tv :)
Rozjasni to zapewne ceremonie i otrzymamy mnostwo podziekowan za wklad w wniesiony w impreze.
Wyobrazmy tez sobie zalobna wersje czyli czarna wersje tego logo...
Czy wtedy odwrocimy "V" na "A" zamieniajac usmiech na zal?

Czy nadal jestesmy za?

Logo prezentuje poziom firmy....niezatracmy tego tylko dlatego ze jest fajne i usmiechniete...tworzyc chcemy powazny serwis informacyjny dla polonii a nie smiechu warte dla dresiarzy.
Jesli wiec ktos wpadnie na pomysl ze chce prowadzic ukryta kamere na miescie to to logo bedzie jak znalazl.

To samo sie tyczy nie tylko logo ale i animacji. I znowu jakas powazna ceremonia poprzedzona bedzie wesolutka pioseneczka z cyklu "szla dzieweczka do laseczka" z taka tez animacja.
Jesli nie wypracujemy powaznego logo i animacji to zawsze bedziemy widzeni jak np. gazeta "skandale".

Oczywiscie zaznaczam ze moge sie mylic i ze to jest tylko moje zdanie.
"Pracuje z nudów i nudze sie w pracy :)"
runfox
Zaczyna Działać
Posty: 123
Rejestracja: pn mar 10, 2008 2:05 pm

czw lip 24, 2008 10:03 pm

Marcin.....czekamy na Twoje propozycje nie slowa....
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

czw lip 24, 2008 10:06 pm

Masz racje Marcin.. To Co proponujecie ? Ta sprawe należy jak najszybciej rozwiązać. tak jak pisalam proponuje zielony kolor .. niebieski mi sie przejadł ..
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Wujek Kazek

czw lip 24, 2008 10:10 pm

Ewelina26 pisze:Ta sprawe należy jak najszybciej rozwiązać.
Spokojnie, właśnie pośpiechu nie ma. Też nad czymś pracuję, ale potrzeba mi trochę czasu. Logo to naprawdę nie jest najważniejszy element w TYM momencie.
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

czw lip 24, 2008 10:12 pm

o to mi chodzi by logo znalazło sie na banerze dlatego fajnie by bylo nowwwwwww ! ;) hmm Moze i ja jutro siądę i się pobawię ;)
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Sotonski
Zaczyna Działać
Posty: 180
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 11:04 am
Kontakt:

czw lip 24, 2008 10:25 pm

Czekacie na moje propozycje a nie slowa? Tzn kto czeka?
Co to ma znaczyc? Ja nie pisalem ze sie zajme logo, tylko mocno zaznaczylem jak to robia inni. Owszem mam na oku kilku grafikow i pogadam z nimi ale co im powiem? Przeciez nic nie ustalilismy jeszcze?
Pogadajmy o tym teraz a nie przerzucajmy sie epitetami prosze, bo ja na to czasu nie mam.
Prosilem na spotkaniu o wzajemny szacunek, Kazdy przytaknal wiec sie tego trzymajmy prosze.
"Pracuje z nudów i nudze sie w pracy :)"
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

czw lip 24, 2008 10:36 pm

Sotonski na miłość boską o czym ty piszesz, przecież nikt się nie kłóci i każdy ma do każdego szacunek. spokojnieeee :) Powoli a do celu. Ja myśle że ktos tutaj powinien sobie coś wyjaśnić... i to nie jest żadna kobietka ani Kazek na tym forum.
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
runfox
Zaczyna Działać
Posty: 123
Rejestracja: pn mar 10, 2008 2:05 pm

czw lip 24, 2008 11:25 pm

Powiem krotko i wiezlowato by nie bylo zadnych niedomowien poniewaz sprawa dotyczy Soton Tv...kiedy dostalem link do materialu z konsulem staralem sie poszukac bledow by wrazie potrzeby przed emisja jeszcze je naprawic...spostrzeglem iz do materialu nie dodano logo SotonTv co przekazalem Sotonskiemu. Jakie bylo moje zdziwienie kiedy podczas emisji zobaczyle zupelnie inne logo. Zapytalem Marcina dlaczego nie dal tego ktore funkcjonuje na forum jako nowe logo Soton TV( przeciez ludzie czytaja i wylapuja takie sprawy). w odpowiedzi uslyszalem iz nie bylo czasu i on jego nie posiada (wyslalem je maile jakies 5 dni wczesnie) itp..ale ja drazylem temat..druga odpowiedz to ze logo ktore zrobilem nie pasuje i jest ble..na co otrzymalem link z dodanym logo tym, ktore zrobilem...., celowo zle skadrowanym... za duzym.. z sugestia iz mam to pokazac Wam na forum... odpuscilem to wszystko gdzyz uznalem iz szkoda by bylo wrzucac taki temat i niepotrzebie siac ferment. Lecz Marcin bardzo szybko z premedytacja i zachowawczo walnal temat logo..... . Co ciekawe dzis oglosil ze prowadzi juz rozmowy z grafikami (nawiasem mowiac to bylo jego ostatnie stwierdzenie dlaczego nie dal loga wykonanego przezemnie). Na spotkaniu w Niedziele wyraznie powiedzielismy sobie, iz robimy wszystko wspolnie od tej chwili. Posluchajcie, podnioslem rekawice jaka rzucil Sotonski jako pierwszy. Wspieralem go w tych dzialaniach. Tu nie chodzi o logo ktore zrobilem, poprostu nikt nie zrobil innego ...nigdy nie uwazalem sie za jakiegos super grafika o czym powiedzialem wam na spotkaniu... . mam spore doswiadczenia jako fotograf to prawda, wiem czym jest swiatlo, kadr, i znam sie tez na ludziach... i jestem juz za stary by bawic sie w jakies gierki...i podchody.... .
Sotonski
Zaczyna Działać
Posty: 180
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 11:04 am
Kontakt:

czw lip 24, 2008 11:47 pm

Ewelina26 pisze:Sotonski na miłość boską o czym ty piszesz, przecież nikt się nie kłóci i każdy ma do każdego szacunek. spokojnieeee :)
"Pracuje z nudów i nudze sie w pracy :)"
runfox
Zaczyna Działać
Posty: 123
Rejestracja: pn mar 10, 2008 2:05 pm

pt lip 25, 2008 1:06 am

Ludziska spokojnie....jedno wiem, kiedy krytykuje Marcina...za chwile pojawia sie o klase lepszy material...i o to chodzi....
ODPOWIEDZ