PRZEPRASZAMY ZA UPS..TERKI

Archiwum od 2006
ODPOWIEDZ
runfox
Zaczyna Działać
Posty: 123
Rejestracja: pn mar 10, 2008 2:05 pm

śr lip 23, 2008 4:54 pm

Proponuje tu wrzucac nasze przemyslenia dotyczace bledow, niedociagniec, ocen itp.

Kilka slow odnosnie moich spostrzezen dotyczacych wczorajszej popoludniowej sesji zdjeciowej zwiazanej z tematem przyjazdu konsula.
Darek.....hm..nie wypada nawet oceniac. Profesjonalista pelna "geba". Super ze mamy takiego goscia w druzynie.
Kasia...to nasze odkrycie.....dziewczyna tak naprawde stanela po raz pierwszy przed kamera bez zadnego przygotowania...troszke zjadla ja trema ale zobaczycie jak bedzie wymiatac za jakis czas...moja reakcja po obejzeniu materialu byla taka..moje oczy zrobily sie tak duze jak temu lemurowi na youtube...a przez mysl przelecialo takie stwierdzenie...kurka wodna czy Marcin nie pomylil linkow..przeciez to Katarzyna Koleda-Zalewska jak pragne zdrowia.
Mialem kilka ladnych lat temu taki przypadek. Do mojego studia przyszla dziewczyna z prosba bym zrobil jej kilka fotek do porfolio. Podczas rozmowy dowiedzialem sie iz kolezanki namowily ja na start w castingu na miss Polonia. Sama jednak podchodzila do tego sceptycznie....pamietam moment jej wejscia..przyznam ze mnie ten widok przytkal lekko :shock: ... . Na koncu sesji zdjeciowej powiedzialem jej, ze warto, ze cos osiagnie. Nie mylilem sie. Za miesiac w moich drzwiach studia stanela nowoupieczona MISS Wielkopolski.

Kaska wielkie brawa za odwage tak trzymac!!!!!
Ostatnio zmieniony śr lip 23, 2008 6:18 pm przez runfox, łącznie zmieniany 1 raz.
Siostra
Zaczyna Działać
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 16, 2008 8:11 pm

śr lip 23, 2008 5:03 pm

Wielkie dzieki. Swietnie sie wczoraj bawiłam wiec z przyjemnoscia jeszcze raz (wiele) stane przed kamera. Wiadomo jest troche niedociagniec ale da sie to wypracowa. :) Super sie z wami pracuje. Jeszcze raz dzieki . :D
Darek
Gość
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 22, 2008 10:32 pm

śr lip 23, 2008 8:16 pm

Wielkie dzieki za taka ocene.Dla mnie to byl taki kolejny maly debiut po tym jak pozegnalem sie jakis czas temu z telewizja publiczna. Szczerze mowiac czulem sie fajnie,milo znowu bylo patrzec w oko kamery odizolowac sie od otoczenia i byc ja i ona(znaczy sie kamera).Wiem ze troche dla wyluzowania atmosfery i siebie puszczalem rozne teksty jak lecielismy longiem,ale efekt koncowy chba niezly no i smiechu tez bylo.Zreszta Kasiu tak sie pracuje w mediach,inaczej mozna zwariowac.
Fajnie sie pracuje z ludzmi,ktorzy wiedza o co chodzi w tym biznesie:).
Kasiu nie stresuj sie nie ma czym.Musisz sie przyzwyczaic do kamery w sensie takim,ze musisz ja traktowac jak cos w rodzzaju widza,wielu widzow do ktorych mowisz.Ja pamietam swoj pierwszy raz w studiu,ja kamera lampy i ....no walsnie trzeba sie przalamac i wyzbyc tego dziwnego uczucia ze mowie tylko do kamery-nie mowisz do ludzi.:)Anyway fajnie wygladasz w kamerze,bedzie dobrze.Jak co to pytaj ja pomoge na tyl ile umiem:)
Nigdy tak nie bylo zeby jakos nie bylo tak mawial wojak Szwejk i tego sie trzymam:)
Siostra
Zaczyna Działać
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 16, 2008 8:11 pm

śr lip 23, 2008 8:35 pm

Wielkie dzieki za porady napewno sie przydadza. Atmosfera byla super. :D
runfox
Zaczyna Działać
Posty: 123
Rejestracja: pn mar 10, 2008 2:05 pm

czw lip 24, 2008 10:25 pm

Wiecie na czym polega blad tego przedsiewziecia...? Na zlym doborze ludzi...na braku dyscypliny...osob ktore zapanuja nad tym chaosem....prosze Was wszystkich ustosunkujcie sie do tematu Redaktor Naczelny..juz skaczemy sobie do oczu..ludzie jesli nie zapanuje harmonia...kiepsko wroze SOTON TV
Wujek Kazek

czw lip 24, 2008 10:34 pm

runfox pisze:Wiecie na czym polega blad tego przedsiewziecia...? Na zlym doborze ludzi...na braku dyscypliny...osob ktore zapanuja nad tym chaosem....prosze Was wszystkich ustosunkujcie sie do tematu Redaktor Naczelny..juz skaczemy sobie do oczu..ludzie jesli nie zapanuje harmonia...kiepsko wroze SOTON TV
O czym Ty mówisz? Kto sobie skacze do oczu? Jest luz :) Czasem dyskusja jest gorętsza, ale jak na razie, wszystko w normie. Po to mamy ten topic, żeby tu wrzucać każdy nasz pomysł, co nie? Chyba za mocnych argumentów używasz z tym złym doborem ludzi... Na raziew było przecież tylko jedno spotkanie osób zainteresowanych, a kto nie był na spotkaniu, udziela się tutaj. W toku paru kolejnych spotkań trochę lepiej się poznamy i nastąpi harmonia :)

Myśl pozytywnie Foxie! Nie daj się ponieść emocjom. Każdy jest dość podekscytowany, bo się coś dzieje.
runfox
Zaczyna Działać
Posty: 123
Rejestracja: pn mar 10, 2008 2:05 pm

pt lip 25, 2008 1:24 am

Hm...prosta pilka... podzielmy obowiazki..wyznaczmy ludzi odpowiedzialych za pomysl, realizajce, produkcje, teksty, emisje, itp. I wszystko poplynie w dobrym kierunku.... .
ODPOWIEDZ