Dorby wieczor

Archiwum od 2006
ODPOWIEDZ
Darek
Gość
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 22, 2008 10:32 pm

wt lip 22, 2008 10:49 pm

Dobry wieczor wszytkim.Mam na imie Darek i dolaczylem do grona soton tv dzieki Marcinowi:).Pozdrawiam
Nigdy tak nie bylo zeby jakos nie bylo tak mawial wojak Szwejk i tego sie trzymam:)
Wujek Kazek

wt lip 22, 2008 10:52 pm

Właśnie obejrzałem wasze nagranie i myślę, że jesteśmy na dobrej drodze. Wiem, że to były pierwsze koty za płoty, ale tak, jak wspomniałem Marcinowi, poza czytaniem z kartki wyszło świetnie!
Pozdrawiam!
Darek
Gość
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 22, 2008 10:32 pm

wt lip 22, 2008 10:52 pm

W sumie popoludniem mielismy sporo zabawy przed nagraniem troche zartow w trakcie nagrywania,ale sprezylismy sie i nagralismy calkiem niezle chyba.Dla mnie to byl powort do przeslosci i nie ukrywam ze naprawde sie fajnie czulem.To tyle na razie jak co to mozna mnie pytac o wszytko jestem otwarty.Co prawda teraz w najblizszym czasie mam wakacje (przyjezdza moja rodzina)ale bede sprawdzal forum i sie odzywal.Wiadaomo przez ten czas bede mniej aktywny w sprawie tv,ale mam nadzieje ze zostanie to zroumiane.

Pozdrawiam wszytkich

Darek
Nigdy tak nie bylo zeby jakos nie bylo tak mawial wojak Szwejk i tego sie trzymam:)
Darek
Gość
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 22, 2008 10:32 pm

wt lip 22, 2008 10:57 pm

Dzieki,tylko ze w sumie nie ma innej mozliwosci jak czytanie z kratki numerow telefonu, jezeli bym nauczyl sie tego na pamiec wyszloby sztucznie i nienaturalnie. A promptera nie mamy na razie.On pozwala takie rzeczy jak numer telefonu czy strony intenetowe czytac naturalnie.Ja pisze to tak gwoli wyjasnienia jak wyglada to ze strony technicznej.
Brak sprzetu musimy nadrabiac naturalnoacia.

Pozdrawiam
Nigdy tak nie bylo zeby jakos nie bylo tak mawial wojak Szwejk i tego sie trzymam:)
ODPOWIEDZ