Zaczynamy

Archiwum od 2006
Sotonski
Zaczyna Działać
Posty: 180
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 11:04 am
Kontakt:

pt lip 25, 2008 1:55 pm

Powiem Wam cos ciekawego...

Wyobrazcie sobie, ze wpadam ostatnio do sklepu dla zwierzatek po szampon dla mojego owczarka.
Podchodze do kasy i wale do goscia pytaniem: "Czy ten szampon jest testowany na zwierzetach"?
(w srodku lezalem na ziemi ze smiechu, ale trzymalem fason. Zona nie wytrzymala i musiala wyjsc)

Gosc sie zawiesil i musialem go zresetowac. :)
Zaczal emitowac dziwne dzieki typu: aaahhhmmmeeeeeaaaa I mean ....yyyyy so.....aaaaa...you know......nnnnnn.
Kompletnie nie wiedzial co powiedziec!
Wzial ten szampon i nerwowo zaczal szukac informacji na ten temat. Widocznie bal sie tak potwierdzic jak i zaprzeczyc.
Bojac sie ze zejdzie mi w tym sklepie kolejne pol godziny dodalem, ze ten chyba bedzie dobry bo raczej nie jest. Jaka widac bylo ulge na jego twarzy.

Napiszcie co sadzicie na ten temat. Moze jakies smiechu warte wyjdzie?

Kilka dni temu idac po dzieci do szkoly w roboczym ubraniu z logo Consilu spostrzeglem 4 kobiety ktore staly przy aucie z otworzonym bagaznikiem wyciagajac z niego rzeczy. Zapewne sie wprowadzaly do nowego domu, ktory byl otwarty.
Podszedlem do nich i mowe: "Tickets please!!!"
Stanely jak wryte i staly tak chwile az nagle jedna z nich powiedziala "aaaaaaa" i siegnela po torebke cos w niej szukajac.
Pozostale trzy staly zszokowane z nadzieja ze kolezanka cos wymysli. Prawdopodobnie byly to Polki.
Mialem jeszcze ciagnac temat ale musialem isc wiec skonczylem przedstawienia mowiac: "oh sorry. That was only stupid joke" i poszedlem.
Jakies pol minuty pozniej oslyszalem z oddali wielkie "HA... HA... HA" - ktoras w koncu zajarzyla ze to byl kawal :)
Taki wlasnie jestem.
"Pracuje z nudów i nudze sie w pracy :)"
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

sob sie 02, 2008 12:43 pm

Coś się dzieje ? MAcie jakies wytyczne ? Potrzebujecie jakiś tekstów ? Jakieś plany ?
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Sotonski
Zaczyna Działać
Posty: 180
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 11:04 am
Kontakt:

sob sie 02, 2008 1:07 pm

narazie brak czasu, ale jak masz jakis temat do nagrania to jestem chetny. Narazie skupiam sie na montarzu co pochlania mnostwo czasu. Od spotkania z nikim sie nie spotkalem, ale jak cos jest to znajde czas mam nadzieje. Oprocz montowania mam jeszcze rodzine, ktora ostatnio zaniedbalem i musze spedzic czas.
Od poniedzialku startujemy na calego.
Btw. Darek twierdzi ze wiadaomosci lepiej bybylo robic nawet krotkie ale co tydzien.
Ja dodam, ze dobrze by bylo jakby zatroszczyc sie o serwic sms do pobierana filmikow w mp4 lub 3gp. Ta kompresja jest prosta a wysylanie sms'ow do zrobienia. Pomyslmy o tym. Moze sie da cos na tym uszczknac.
"Pracuje z nudów i nudze sie w pracy :)"
ODPOWIEDZ