Soton TV

Archiwum od 2006
+starabateria-

czw lip 17, 2008 5:47 pm

W dobie przekazywania obrazu i dzwieku za pomoca roznego typu nosnikow (zwlaszcza tych najnowszych - telefonia komorkowa, internet, satelity), powiedzenie druga strona medalu traci troszke na wartosci, pojawia sie ta trzecia. Czym jest? Nazwijmy ja "opinia". Teraz widz nie tylko moze odbierac przekaz ale i na biezaca oceniac, ba prowadzic dialog z osoba lub zespolem tworcow.
Rodzi to nowa forme komunikowania sie. Mozna by o tym dlugo dywagowac. Na co jednak warto zwrocic uwage? Na pewne niebezpieczenstwo jakie sie za ta forma kryje. Siedzac wygodnie w domowych pantoflach przed ekranem komputera widz staje sie anonimowym odbiorca kryjacym sie za pseudonimem (im bardziej wymyslnym tym wlasne ego procentowo wzrasta). W konsekwencji czego powstaja opinie, ktore tak naprawde nie maja wiele wspolnego z rzeczywistoscia. Jak grzyby po deszczu powstaja fora internetowe, tematyczne - ile mozna odszukac bledow w danym filmie itp... ? Kim sie taki widz staje? Maszyna liczaca...bledy i potkniecia.
Tutaj natomiast wystapil kuriozalny przypadek. Grono zapalencow poinformowalo o checi stworzenia pewnej idei - ciekawej, interesujacej..... . Nieswiadomi tego, ze maszyny liczace czekaja na dane....podzielili sie ta informacja na "ogolnym" nie na "priv" mowiac zargonem internetowym zanim cos jeszcze konkretnego powstalo.... . Maszyny licza i zaczely kopac....Matrix nadchodzi... .
Mam tylko nadzieje ze ta idea bedzie sie rozwijac poniewaz stoja za nia realni ludzie. A maszyny? Coz.... zawsze moga poszukac sobie innych danych na innych w.w.w....
Trycak

czw lip 17, 2008 6:27 pm

Odpowiadam Panu Sotońskiemu na forum, zeby wszystko bylo jasne.

Teraz przypomnialem sobie dlaczego nie jestem na roznych forach. Moglbym to komentowac ale jestem juz spokojny czytajac wypowiedzi innych ludzi. Poziom wypowiadajacych sie ludzi jest zenujacy (Pomijam Eweline bo ja rozumiem i Aneczke ktora umie widac czytac ze zrozumieniem). Chodzilo mi tylko o to by nie nazywal pan WSZYSTKICH polakow uposledzonymi poniewaz obrazil Pan mnie i moich znajomych. Wypowiedzialem tez swoje zdanie na temat merytorycznej wartosci toczonej tu dyskusji Jak widac zostalem potraktowany jak czlowiek ktory chce zniszczyc biednego Marcina Sotonskiego. Spoko. Mnie ni ziebicie ni grzejecie. Zycze powodzenia mali tworcy.
A co do Pana Panie Sotoński to honor nakazuje panu przeprosic a ja slowa "przepraszam" w Panskim poscie (Prywatnym!!!!! Choc dyskusja jest na forum!!!!) nie znalazlem. Niektorym takie slowa ciezko przez gardlo przechodza albo nie przechodza wcale. Dlatego z panem akurat zadawac sie nie chce.

Na ra ra ra ra


PS: Naprawde, wyrazic Hold nazywajac kogos uposledzonym. Nawet nie postaral sie Pan porzadnie tego kota ogonem odwrocic. Bede pana cytowal jesli Pan pozwoli. Bede mial ze znajomymi niezly ubaw. Miejmy nadzieje, ze Panscy znajomi na kazdym kroku beda oddawac panu hold zwracajac sie do Pana per "Uposledzony"
biedronka
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 17, 2008 3:25 pm
Lokalizacja: sz-cz

czw lip 17, 2008 7:43 pm

czy chce sie Pan spotkac z uposledzonym polakiem? (nie uposledzona polka) tak sobie troszke poczytalem tych wypocin i musze sie w 100% zgodzic z trycakiem.
opinia opinia ale nawt najgorsza krytyka jest wazna.
ja tylko wyrazilem swoja opinie czy to cos zlego? po kilku latatch pracy w telewizji cos wiem o tym.
zycze powodzenia
Sotonski
Zaczyna Działać
Posty: 180
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 11:04 am
Kontakt:

czw lip 17, 2008 8:56 pm

Panie Biedronko. Juz wiele razy udowodnilem, ze jestem otwarta osoba, ktora zna swoja wartosc i szanuje wartosc innych. Ma Pan swoje zdanie i lepiej to niz go nie miec.
Zauwazyl Pan niedociagniecia techniczne? Nie ciezko bylo niezauwazyc. Pisalem jednak o tym na forum - z latwoscia znajdzie Pan te informacje.

Ma Pan doswiadczenie w TV? Bardzo dobrze. Zapraszam do sledzenia watku.
Pozdrawiam
"Pracuje z nudów i nudze sie w pracy :)"
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

czw lip 17, 2008 9:29 pm

thyrfing pisze:Pomysl dosc interesujacy i jak juz cos skrecicie dajcie znac chetnie obejze . Poki co bede Was wspieral duchowo :)
właśnie psychiatra by mi się przydał :? :? :? :?
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Wujek Kazek

pt lip 18, 2008 12:50 am

O rany, no i się narobiło. :( Skoro +starabateria- podrzucił/a pomysł zamienienia się w maszyny od analizowania danych, więc podaję co następuje:

DANE:
1. Dobry pomysł na zajęcie dla twórczo aktywnych
2. Mało przekonujące próby zaprezentowania projektu
3. Grono gorących zwolenników
4. Grupa sceptyków

SZUKANE:
1. Scenariusz na materiał filmowy
2. Ludzie, środki i CZAS na realizację produkcji
3. Motywacja i wsparcie dla autorów i współpracowników

PROPOZYCJA ROZWIĄZANIA:
1. Nadsyłanie pomysłów Użytkowników forum na film/program (zarówno na forum jak i na priv.)
2. Nawiązywanie kontaktów przez osoby chętne do współtworzenia filmu (pierwsze spotkanie już w niedzielę 20 lipca w Joe Dafloe's przy 61 Commercial Road, Southampton, SO15 1GG o godzinie 17.00)
3. RADA dla autorów: poświęcić więcej czasu na stworzenie materiału zanim ujrzy światło dzienne, zamiast publikować niedorobione fragmenty. Oszczędzi to zbędnej krytyki.
4. RADA dla sceptyków: wykazać nieco więcej przychylności i wyrozumiałości. Każdy ma święte prawo wyrazić własne zdanie, ale unikajmy pogardliwego tonu i sarkazmu.

Press any key no continue.............................................................. :D
Wujek Kazek

pt lip 18, 2008 7:13 am

Trycak, może i jesteś dogłęgnie oburzony wypowiedziami Sotońskiego, ale to nie upoważnia Cię do publikowania na forum prywatnej korespondencji bez zgody drugiej strony. Za naruszenie zasad forum ujętych w regulaminie należy Ci się OSTRZEŻENIE.
Trycak

pt lip 18, 2008 7:55 am

Dziekuje za ostrzezenie. Nie będę więcej nic takiego publikował. Rzeczywiście nie czytałem zasad ale z drugiej strony nie uważasz, że to trochę nieprzemyślana zasada? Równie dobrze mógłbym teraz na priv'ie zarzucić Cię inwektywami a tutaj na forum robić z Ciebie wariata. Wiesz o Co chodzi. :)
Co do analizowania danych, naprawde zamierzasz oddać swój pomysł na scenariusz? Czym może masz nadzieję, że zrobi to ktoś inny?

Aha, jeszcze jedno. Zacząłeś wątek Komiksów. Bardzo chętnie dowiem się więcej.

Trycak
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

pt lip 18, 2008 8:44 pm

Trycak napisal : "Dziekuje za ostrzezenie. Nie będę więcej nic takiego publikował. Rzeczywiście nie czytałem zasad ale z drugiej strony nie uważasz, że to trochę nieprzemyślana zasada?"


chyba musze sie wtracic, otoz po to istnieje priv aby dochowac pewnej prywatnosci miedzy odbiorca a nadawca, nie rozumiem jak mozna publikowac czyjas korespondecje bez zgody i bez uprzedzenia, :shock:

NIEPOROZUMIENIE pfff
Ostatnio zmieniony pt lip 18, 2008 10:49 pm przez madziula, łącznie zmieniany 1 raz.
Semper fidelis
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

pt lip 18, 2008 8:49 pm

A co do Pana Panie Sotoński to honor nakazuje panu przeprosic a ja slowa "przepraszam" w Panskim poscie (Prywatnym!!!!! Choc dyskusja jest na forum!!!!) nie znalazlem
Nie wiem o co toczy sie ta dyskusja ale Panie Trycak uprzejmie prosze nie wyciagac brudow z prywatnych konferencji na publiczne forum bo :
1 nikt nie jest zorientowany w czym rzecz
2.to wasza sprawa jak sie kochacie
Poza tym piszac takie farmazony jak ten ponizej ...
Poziom wypowiadajacych sie ludzi jest zenujacy (Pomijam Eweline bo ja rozumiem i Aneczke ktora umie widac czytac ze zrozumieniem)
i dorzucajac w nastepnym zdaniu takie oto kwiatki ...
.....poniewaz obrazil Pan mnie i moich znajomych
sam sie kompromitujesz kolego .
I jeszcze domagasz sie przeprosin w nastepnym .
Sam reprezentujesz taki poziom ze coniektorzy musza wspinac sie na wyzyny wlasnego intelektu aby moc dostrzec wykwintnosc i elokwencje tak bijaca po slipiach ze az kolana sie uginaja
Jak masz zamiar dalej popisywac sie buractwem to proponuje dolaczyc do zbieraniny chlejacej substancje wyskokowe ze znajomego Ci sklepu wielobranzowego
memorka
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: pt lip 18, 2008 2:33 pm
Lokalizacja: dziki zachod

pt lip 18, 2008 10:07 pm

Witam.
UF, widze ze sie tu duzo dzieje.
Pozdrowienia dla Sotonskiego oraz szacuneczek :), sledze twoje posty i posty innych. Zaniepokoily mnie wypowiedzi jednego jak sadze niezrownowazonego emocjonalnie oraz wielce gleboko zakompleksionego Tego...jak mu bylo...? aaa juz pamietam (trycak)-przez male t...
kompletnie nie na temat..a tak wogole to co robisz Pan Panie trycak na tym forum..to nie twoja bajka (komiks)...utworz sobie nowy profil i daj ludzim cieszyc tym co juz osiagneli i tym co przyniesie najblizsza przyszlosc bowiem z tego co pisze sotonski i inni forumowicze zaznajomieni w temacie zaznaczam....dla pana t. zaznajomieni w temacie kroi sie cos pieknego i dobrego zarazem.
Nie mowimy tu o polityce nie panie trycak, to nie ten program antenowy....zostan pan lepiej przy stoiskach warzywnych jak slusznie okreslil to jeden z forumowiczow...


za wszelkie brzydkie slowa ..nie przepraszam

naraaaraaaaa
memorka
memorka
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: pt lip 18, 2008 2:33 pm
Lokalizacja: dziki zachod

sob lip 19, 2008 1:38 am

ps. text wyslalem z konta memorka, bo mi moj Sotonski komputer padl....ale zapewniam ze z kontem tym nie mam nic wspolnego...
memorka
+starabateria-

sob lip 19, 2008 12:06 pm

Do administratorow tego forum.
Dlaczego usuneliscie Panstwo dwie wczorajsze (nocne) wypowiedzi bez jakiejkolwiek informacji?
Sotonski
Zaczyna Działać
Posty: 180
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 11:04 am
Kontakt:

sob lip 19, 2008 12:16 pm

...niepodpisuje sie pod tym. Czas na prace.
"Pracuje z nudów i nudze sie w pracy :)"
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

sob lip 19, 2008 7:01 pm

wiec kiedy spotkanie i gdzie?
Semper fidelis
ODPOWIEDZ