Wolnosc slowa a racja administratora

Archiwum od 2006
Awatar użytkownika
Monte
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr sty 23, 2008 8:42 pm
Lokalizacja: daleko od szosy

ndz cze 22, 2008 8:02 pm

Czolem Forumowicze

Tydzien temu popelnilem ogloszenie w ktorym proponowalem nielicznym szczesliwcom zakup fajek.

Administrator rychlo pospieszyl z zamknieciem tematu, a ja nie zdazylem nawet zareagowac.
I z tym sie zwracam zarowno do Administratora, jak i forumowiczow - czy uwazacie, ze na forum nie wolno wymieniac sie takimi informacjami? ma to byc miejsce tanich, cieplych, bezcelowych pogadanek?
Jezeli Admin jest propagatorem zdrowia-bardzo dobrze, ale niektorzy nie sa- i prosze takze uszanowac prawa tych mniejszosci (wiekszosci?).

Osobiscie na tego typu forach poszukuje wlasnie takich okazji-miejsc i propozycji wiecej niz grzania wspolnego klucha.
Czy papierosy sa az tak passe, ze ich temat nalezy uznac za tabu i blokowac wypowiedzi?

Jak tak, to ja na znak protestu wracam do nalogu, i z dealu nici.
Proponuje jednak nie usuwac i od razu nie blokowac tego postu...
po co naduzywac swoich praw?

Pozdrawiam palacych, ale szanuje tez niedopały

Monteeeeeeee
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz cze 22, 2008 8:56 pm

Monte nie rozumiem o co ci chodzi, przecież nikt nie wywalił Twojego tematu. Nie dałeś go do ogłoszeń tylko do działu zdrowie. Ja tez byłam palaczem i nikogo tu nie dyskryminuje. Dopiero co sama pozbywałam się swoich fajek na forum. Wytłumacz mi o co ci dokładnie chodzi bo jakoś nie czaje.
Monte wielkich słów używasz ,,wolność słowa a racja administratora'', nie wiem czy zauważyłeś ale nie ingerujemy w czyjeś wypowiedzi. Przecież nikt ci nie broni wypowiadania się gdziekolwiek i jakkolwiek. A przypominam, że uraczyłeś nas tylko 9 postami !

A to miło słyszeć, że nasze posty to kluchy dla ciebie. Gratulacje spostrzegawczości, nikt wcześniej tak forum nie nazwał.


hmm myślę że możemy odblokować ten twój temat .. zobaczymy co ciekawego tam napiszesz :)
Ostatnio zmieniony ndz cze 22, 2008 9:02 pm przez e-admin, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

ndz cze 22, 2008 8:58 pm

Monte napisal :

"Tydzien temu popelnilem ogloszenie w ktorym proponowalem nielicznym szczesliwcom zakup fajek".

Masz racje ze popelniles ale nie ogloszenie tylko blad, bo takie informacje to na innych forach mozna moze znalesc. Co do wolnosci slowa nikt nikogo nie zmusza do niczego, jezeli sie komus nie podoba propagowanie zdrowego stylu zycia moze przeciez gdzie indziej poszukac. Mysle ze powinienes uszanowac inne osoby ktore przegladajac to forum chca sie czegos dowiedziec co sie dzieje w soton, gdzie mozna sie wybrac na rolki, gdzie dobrze zjesc itp a natrafiajac na takie ogloszenie sobie mysle co ja tu robie?
Semper fidelis
Wujek Kazek

ndz cze 22, 2008 9:21 pm

Drogi Monte,

Już spieszę z wyjaśnieniami.

Przede wszystkim, to prawda, że jestem zwolennikiem zdrowego stylu życia i tym samym przeciwnikiem wszelkich nałogów i jak najbardziej ucieszyłem się z wiadomości, że udało Ci się rzucić palenie. Jednak nie to zaważyło o mojej decyzji zamknięcia tematu, a tym bardziej błędne jest Twoje przypuszczenie, że fajki traktuję jako temat tabu. Przyczyny były bardziej formalne i myślę, że podciągnięcie tego pod ograniczenie Twojej wolności słowa jest w tym wypadku grubo przesadzone.

Zanim więc w ramach protestu postanowisz przykuć się do kaloryfera i wypalić wszystkie swoje fajki na raz, pozwól, że przedstawię Ci swoje argumenty.

* Twoje ogłoszenie miało charakter komercyjny, ponieważ dotyczyło sprzedaży papierosów. Powinno ono znaleźć się w dziale ogłoszenia - to raz.
* W związku z tym, że w dziale ogłoszeń znajduje się już wcześniej otwarty temat dotyczący dokładnie tego samego, czyli sprzedaży papierosów (nawet zdaje się, że tej samej marki, jakie Ty chcesz opchnąć), zgodnie z Regulaminem Forum, który mówi, że nie dublujemy postów, Twoje ogłoszenie zdecydowałem się zamknąć - to dwa.

Nikt więc nie broni Ci zamieszczania takich ogłoszeń, ale rób to w odpowiednim do tego miejscu - chodzi jedynie o porządek na forum.

Nie zgodzę się też z Tobą, gdy ironicznie piszesz, że forum jest miejscem "tanich, cieplych, bezcelowych pogadanek". Każdy czerpie z tego forum coś innego i dla wielu użytkowników właśnie takie rozmowy z innymi mieszkańcami Southampton są z rozmaitych względów istotne.

Zachęcam i Ciebie nie tylko do polowania na okazje, ale też do dzielenia się z nami swoimi uwagami, pomysłami, opisywania swoich przeżyć i doświadczeń dotyczących życia w Anglii. Trzymam też kciuki za wytrwanie w postanowieniu życia bez dymka.

WK
Awatar użytkownika
Monte
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr sty 23, 2008 8:42 pm
Lokalizacja: daleko od szosy

ndz cze 22, 2008 10:44 pm

Wujku Kazku - teraz juz rozumiem, ze przyczyna bylo bledne zaadresowanie postu...skoro tak, to przyznaje- stwierdzilem na wyrost.

Ale gdyby nie ja to nie dowiedzialbys sie, jakich klakierow masz na forum :) szkoda tylko ze sila ich argumentow opiera sie na bledzie logicznym, ale to juz inna sprawa.

Ale slowo daje-dla mnie fajki sa nieodlacznie zwiazane ze zdrowiem!
Awatar użytkownika
Monte
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr sty 23, 2008 8:42 pm
Lokalizacja: daleko od szosy

ndz cze 22, 2008 10:47 pm

ale Hiszpania wygrala, wiec cieszmy sie i kochajmy!
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

ndz cze 22, 2008 10:53 pm

Ja tez sie ciesze , bedzie komu kibicowac :)
Wujek Kazek

ndz cze 22, 2008 10:57 pm

Znowu zaczyna się off-topic! Zamykam temat !






........................................Żartowałem :!: :lol:
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

pn cze 23, 2008 7:06 am

Monte pisze: Ale gdyby nie ja to nie dowiedzialbys sie, jakich klakierow masz na forum :) szkoda tylko ze sila ich argumentow opiera sie na bledzie logicznym, ale to juz inna sprawa.
:shock:
Tak w tej chwili mi zabrakło słów. Ciekawe jak autor by nazwał swój pierwszy post .
Nie ma co, łapać się takich argumentów jak błąd logiczny ! Pogratulować !
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
Monte
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr sty 23, 2008 8:42 pm
Lokalizacja: daleko od szosy

pn cze 23, 2008 2:28 pm

Oj Ewelcia, nie zlosc sie-odpowiedz nie dotyczyla glownie Ciebie;
ale skoro juz poruszylas temat to czuje sie w obowiazku zakomunikowac ze bledy byly, i nie mialem na mysli logiki matematycznej.

Idziemy do teatru? :)
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

pn cze 23, 2008 7:07 pm

Widzę Monte, że jesteś jedną z tych osób, która potrafi mnie do szału doprowadzić. Latasz z tematu na temat próbując zrobić z nich jedną wielką kupę :) Miałeś szanse na piwo i jej nie wykorzystałeś :P

Pozdro
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
Monte
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr sty 23, 2008 8:42 pm
Lokalizacja: daleko od szosy

śr cze 25, 2008 10:03 am

tak Ewelcia, piwo nie wyszlo
a na dokladke wczoraj tez sie nie pojawilas!

podaje nastepny temat-Francja na najblizszy weekend, pon i wt. Ja plyne promem z Portsmouth, kto jest chetny?

a kupa jeszcze przed nami :)
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

śr cze 25, 2008 5:59 pm

no wrescie - kogos takiego to obumarle forum potrzebowalo, dobrze ze sie znalazles i mam nadzieje rozruszasz te skamieline ;P heh
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

śr cze 25, 2008 7:07 pm

Monte pisze:kto jest chetny?

a kupa jeszcze przed nami :)
:mrgreen: Cisze się że kiedyś będzie kupa .... śmiechu
Ja uderzam na Bilbao i tez namawiam 3 lipca.. ludzie to będzie wypad roku !!! Zapraszammmmmm !!!! :! :D
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Wujek Kazek

śr cze 25, 2008 7:14 pm

Czy szanowni Państwo mogą się zapraszać nawzajem na wycieczki na forum do tego celu stworzonym, np. Ciekawe Miejsca, ewentualnie Rozrywka bądź Hyde Park? :? Ten temat dotyczy Regulaminu i zagadnień pokrewnych.
Zablokowany