bilety lotnicze

Gdzie kupić? Jak znaleźć?... Czyli garść porad na bieżąco !
ODPOWIEDZ
marcin28
Gość
Posty: 10
Rejestracja: sob kwie 21, 2012 10:25 am

pt maja 18, 2012 10:23 pm

mam problem z zakupem biletów w wizzair wie ktoś czy jest jakieś biuro które się tym zajmuje proszę o namiary
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

ndz maja 20, 2012 6:59 am

Na czym polega problem? Zadne biuro sie tym nie zajmuje, mozna co najwyzej zakupic bilet przez biura podrozy, ale rzadko mozna tam uzyskac dostep do innych lotnisk jak Krakow, no i wychodzi drozej. Mozna tez zamowic bilety przez infolinie jednak tutaj cena tez bedzie wyzsza, wszystko jest opisane na stronie WA. Bez opisania problemu nie moge Ci bardziej pomoc.
marcin28
Gość
Posty: 10
Rejestracja: sob kwie 21, 2012 10:25 am

ndz maja 20, 2012 2:29 pm

Witam problem jest taki że podczas płatności kartą następuje błąd serwera dzwoniłem do wizzaira oni mają niby wszystko w w porządku twierdzą ze to wina karty dzwoniłem do banku i wszystko jest ok a po za tym parking zabukowałem bez problemu . Próbowałem z różnych kart i komputerów i ciągle jest to samo mam kartę VISA DEBIT to bardzo dziwna sprawa już nie mam pojęcia co jest grane
Awatar użytkownika
FISHERMAN
Zasłużony W Boju
Posty: 299
Rejestracja: śr gru 05, 2007 10:17 pm
Lokalizacja: Southampton

pn maja 21, 2012 9:02 pm

hey ja tak wlasnie mam w pracy ..... w domu smiga mi oki ...... sproboj na innym kompie .... innej przegladarce ...
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

sob maja 26, 2012 3:37 pm

W takim razie poszla bym do banku i poprosila io rozwiazanie sytuacji na miejscu, a nie przez infolinie, badz wymiane karty na inna. Tymczasem polecam zaplacic za samolot przelewem bankowym, bo to jedyna opcja, ktora przychodzi mi do glowy, jesli nie masz kogos kto uisci oplate ze swojej karty.
ODPOWIEDZ