psy i koty

Gdzie kupić? Jak znaleźć?... Czyli garść porad na bieżąco !
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

pt mar 18, 2011 6:20 pm

mil3czk4 pisze:Teraz też myślimy o ragdollu, bo są tak samo ładne a bardziej towarzyskie, z tym że droższe, jednak tu uważam, iż nie ma co oszczędzać.

Co do "adopcji" zwierzaków ze schronisk słyszałam od koleżanki która się starała, że to cięższe niż adopcja dziecka w polsce. Raz nawet usłyszała, że jej nie przyznadzą - bo jest polką, bez znaczenia, iż mieszka blisko lasu, posiada duży dom i ogród.
A co to za jakieś dziwne wytyczne, co niby jak Polak to bardziej niewdzięczny ?? Dla mnie nie ma różnicy, czy to Polak,czy Anglik czy Arab, czy jakakolwiek nacja bez różnicy- nikt nie ma na twarzy napisane- ' znudzę się nim szybko, będę się nad nim znęcał itp'.
Może bluebell coś napisze o tym, bo mialas zwierzaka po przejściach. Nie wiem jak jest tutaj ale w Polsce dwa razy miałam pieski po przejściach, oddane do schroniska, faktycznie trudna sprawa ale wdzięczność i miłość aż po grób. Dosłownie, oba były u nas ponad 17 lat.
P.S Zaraz sobie wygoogluje tą rasę , ktorą jesteś zainteresowana, bom ciekawa. :)

Znalazłam, przepiękny , ech zachwycający, napisz coś więcej o tej rasie.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

ndz mar 20, 2011 7:38 am

Dodam jeszcze tylko iż wspomniana koleżanka w domu ma istne zoo i zwierze trafiło by w idealne ręce, no ale trudno.


Co do rady sama dużo nie wiem, ale jest to chyba najpiękniejsza jaka istnieje na świecie (mimo iż kocięta mają zeza:P ).
Posiadają długą i puszystą sierść, która jednak w brew pozorom nie wypada (i dobrze, wystarczy, że ja mam problemy z włosami:P ). Są strasznie ufne więc lepiej ich nie wypuszczać z domu, nie mają też instynktu samoobrony także nie drapią, przy braniu ich na ręce stają się potulne i bezwładne - jak szmaciane lalki, stąd też ta nazwa :)
ODPOWIEDZ