Autobus Polska-Southampton- jest coś?

Gdzie kupić? Jak znaleźć?... Czyli garść porad na bieżąco !
irq
Gość
Posty: 10
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 10:00 am

śr paź 06, 2010 7:45 pm

Hej, ze względu na ceny biletów lotniczych chciałem zapytać czy kursuje jakiś autobus z Polski (Wawa, Kraków) do Southampton. Ktoś tu chce mnie odwiedzić i zastanawia mnie czy ta opcja wchodzi w grę. Ile by to kosztowało?
Awatar użytkownika
FISHERMAN
Zasłużony W Boju
Posty: 299
Rejestracja: śr gru 05, 2007 10:17 pm
Lokalizacja: Southampton

śr paź 06, 2010 7:49 pm

firma AGAT kiedys kursowala Pl - soton
irq
Gość
Posty: 10
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 10:00 am

czw paź 07, 2010 2:43 pm

dzięki, poszukam,
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

czw paź 07, 2010 5:42 pm

Robsol pisze:Polecam: http://www.google.co.uk/
Chamstwo z Twojej strony! Po to właśnie istnieje forum aby pomagać, nawet w takich drobnostkach, bo nie każdy umie się posługiwać na tyle wyszukiwarka aby znaleźć połączenie z podanych wyżej miast.

Co do połączeń nie mogę pomóc, ale są one na bank, a ich cena to ok 100 funtów w jedna stronę, bądź 150 w dwie, z tego co się orientuje gdy mój ex jechał, ale on kupil bilet w Polskim biurze na Portswood.
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

czw paź 07, 2010 9:56 pm

widzialam jeszcze Sindbada i chyba Polonia, ale skad jezdza ci przewoznicy nie mam pojecia. Swego czasu SIndbad jezdzil wlasnie z poludnia Polski, teraz pewnie sie rozwinal, wiec warto sprawdzic
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Robsol

pt paź 08, 2010 5:05 pm

mil3czk4 pisze:
Robsol pisze:Polecam: http://www.google.co.uk/
Chamstwo z Twojej strony! Po to właśnie istnieje forum aby pomagać, nawet w takich drobnostkach, bo nie każdy umie się posługiwać na tyle wyszukiwarka aby znaleźć połączenie z podanych wyżej miast.
Niesadze zeby to az bylo tak trudne!!!
Wchodzisz w google i wpisujesz przewozy autokarowe polska anglia
wybiezasz np.autobusy.pl i juz mozemy spr. ile co kosztuje!!!!
Odrobina checi!!!

Kazdy odbiera to jak chce, chamstwo z mojej str. ??? Raczej niepelna podowiedz!!!
Jesli kolejna moja podpowiedz jest w dalszym stopniu niepelna to moge jeszcze udzielic kolejnych :lol: :lol: z mila checia :lol: :lol: :lol: :lol:

Milego dzionka zycze mil3czk4 :D :D :D :D
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

pt paź 08, 2010 6:03 pm

Robsol pisze:
mil3czk4 pisze:
Robsol pisze:Polecam: http://www.google.co.uk/
Chamstwo z Twojej strony! Po to właśnie istnieje forum aby pomagać, nawet w takich drobnostkach, bo nie każdy umie się posługiwać na tyle wyszukiwarka aby znaleźć połączenie z podanych wyżej miast.
Niesadze zeby to az bylo tak trudne!!!
Wchodzisz w google i wpisujesz przewozy autokarowe polska anglia
wybiezasz np.autobusy.pl i juz mozemy spr. ile co kosztuje!!!!
Odrobina checi!!!

Kazdy odbiera to jak chce, chamstwo z mojej str. ??? Raczej niepelna podowiedz!!!
Jesli kolejna moja podpowiedz jest w dalszym stopniu niepelna to moge jeszcze udzielic kolejnych :lol: :lol: z mila checia :lol: :lol: :lol: :lol:

Milego dzionka zycze mil3czk4 :D :D :D :D
Gdyby każdy używał internetu jak napisałeś - to forum nie miało by glębszęgo sensu pomocy, a ludzie wypisywali tu by jedynie wątki dotyczące poznania nowych osób etc. ;)
Na Twoje nieszczęście jesteśmy też aby pomagać.

Niestety moje dnie nie są ostatnio najmilsze, ale mimo wszystko - szczerze dziękuję i wzajemnie.
irq
Gość
Posty: 10
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 10:00 am

sob paź 09, 2010 4:49 pm

Dzięki mil3czk4 za wstawkę :)

Robsol...a szkoda pisać, ale...pytałem o autobusy na sotland nie ze względu na to, że nie mogłem tego znaleźć u wujka Google, ale dlatego, że chciałem mieć informację z pierwszej ręki od kogoś z doświadczeniem. Pomoc uzyskałem wszystko i cacy Czaisz 8) ?
Mialem nawet przedmiot odpowiadający za wyszukiwanie informacji w necie, w szkole, ale suche informacje w necie i reklamy to nie wszystko. Dlatego warto podpytać na forum, nieprawdaż?

Fisherman, bluebell: dzięki za pomoc jeszcze raz.

Jakby nie było, miłego dzionka wszystkim życzę :P
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

sob paź 09, 2010 8:56 pm

Robsol pisze:A okresik mamy???
nie, uczulenie na idiotów.
Robsol

sob paź 09, 2010 10:40 pm

irq jak chciales miec info z pierwszej reki to trzeba bylo do biora podrozy napisac maila!!!
To by bylo info z najlepszego zrodla!!!


mil3czk4 a to uczulenie to zarazliwe????



A tak wogule to brakuje wam poczucia humoru!!!
Biezecie sobie wszystko do serca, troszke luzu wam potrzeba!!!

Zobaczcie jak bym wogule sie nieodezwal to ten post mial by zaledwie 3 wpisy, a tak jest ich wiecej!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pozdro dla wszystkich smutasow! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz paź 10, 2010 1:13 am

Robsol, to może przelej swoja energie na twórczość która uszczęśliwi większość na forum. :D Moze dział humor lub rozrywka ?
Robsol pisze:irq jak chciales miec info z pierwszej reki to trzeba bylo do biora podrozy napisac maila!!!
Tutaj się nie zgodzę, biuro podroży to Ci poleci na czym najwięcej zarobi.

Tekst typu -
Robsol pisze:A okresik mamy???
- uwazaj adminka tez baba a takie teksty moga Cie tylko zabolec. :)
Robsol pisze:Zobaczcie jak bym wogule sie nieodezwal to ten post mial by zaledwie 3 wpisy, a tak jest ich wiecej!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
No tak to prawda, zgadzam sie ale tez polecam wylewanie swojej tworczosci na innych polach forum. :)
Robsol pisze:A tak wogule to brakuje wam poczucia humoru!!!
Zabawny sie znalazł :mrgreen:
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Robsol

ndz paź 10, 2010 9:21 am

irq pisze:Hej, ze względu na ceny biletów lotniczych chciałem zapytać czy kursuje jakiś autobus z Polski (Wawa, Kraków) do Southampton. Ktoś tu chce mnie odwiedzić i zastanawia mnie czy ta opcja wchodzi w grę. Ile by to kosztowało?


Niestety to pytanie jest w 100% do biura podrozy!!!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Niesadze zeby ktokolwiek kto jezdzil roznymi przewozami byl by bardziej zorientowany w cenach od biura podrozy!!!

A skoro admin ze tak powiem zgadza sie ze mna( i moze o tym nawet nic niewie)ze biora zbyt duzo kroja, dlatego podalem a-dresik zeby niepelnosprytni sobie sami poszukali najlepszej opcji.

Nie od dzis wiadomo ze na str. internetowych ceny sa duzo nizsze od cen w biurach!!!

Co do mojego poczucia humoru to wasze uwagi sa zbedne, skoda ze tego nie czujecie.
I oczywiscie sorki za moje wszystkie uwagi, do wszystkiego podchodze z pewnym dystansem i usmiechem na twarzy. W waszym przypadku wyglada to tak ze bedac kobieta nie akceptujecie waszego ''okresu'' i wstydzicie sie o tym gadac ublizajac mi oraz zaslaniajac sie uwagami o tym ze jestem na nieodpowiednim temacie foum.
Jak byscie uruchomili temat ''powyzywajmy sie ''to tam mozna by bylo przeniesc te wszystkie posty.
A tak wogole to jestem po nocce i ide lulac. A jak wstane to oczekuje kolejnych dywersyjnych odpowiedzi.

Pozdrowienia dla wszystkich kobiet z i bez ''okresu'' szacun!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

ndz paź 10, 2010 12:43 pm

Musze sie zgodzic niestety i z Robsolem i z Milczka (sorry za niepoprawnosc nicka, gdzies byla jakas cyferka chyba, ale nie pamietam :) )
Otoz: Robsol mial szczere checi, dal linka i to byla pomoc. Przeciez chlop nie napisal: "spadaj frajerze na drzewo i radz sobie sam!"
Milczka (kurcze gdzie byla ta cyferka???) napisala zgodnie, ze nie wszyscy sa "netowo zaradni" i potrzebuja polozyc kawe na lawe typu: "PKS odchodzi z3-go sstanowiska o 15.31, a bilet po uwzglednieniu wszystkich znizek kosztuje cale 123 funty"... No wiec oboje maja racje.
Poza tym zgadzam sie, ze to forum jest po to, zeby sobie pogadac itd. Mnie tez czasami nie chce sie zglebiac googli i rzucam haslo tutaj, jak w zdrowiu Potrzebuje sportowego fizjoterapeuty!!!! :D Przeciez, jakbym przysiadla, pogrzebala, to bym znalazla, ale wole pogadac sobie z Wami :D
No, co do okresu...hmmm jest, bo musi i nie ma sie czego wstydzic, ani wytykac, bo nikt nie wytyka mezczyznom nadmiary testosteronu, ktory tez jest przyczyna waszego podraznienia, pobudzenia? :D
Wiec Robsolku, wypspij sie, wyluzuj, bo czeka na Ciebie moj poscik, tak jak chciales :)
Widzisz - mowisz i masz :D
Blubell - bez napiecia 8)
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
ODPOWIEDZ