Wyjazd do PL na swieta

Gdzie kupić? Jak znaleźć?... Czyli garść porad na bieżąco !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

śr wrz 01, 2010 9:11 pm

Takie szybkie pytanie. Jak osoby planujace spedzic swieta w PL to organizuja? Nie ukrywam, ze dawno nie spedzalam swiat w ojczystym kraju i zzera mnie ciekawosc. Samolot, bus, samochod? A moze ktos jedzie autem w okolice Warszawy i szuka wiecej osob zeby sie zabrac?
When I am good I am good, when I am bad I am very good...;>
Awatar użytkownika
ANECZKA25
Administrator
Posty: 412
Rejestracja: pn paź 16, 2006 7:30 pm
Lokalizacja: Southampton

czw wrz 02, 2010 7:53 am

Samolot:-) niestety kosztowalo mnie to ponad £300 (a bookowalam miesiac temu), ceny sa porazajace:-(
Pozdr
A
---Wonderful girl. Either I'm going to kill her or I'm beginning to like her---
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

czw wrz 02, 2010 7:41 pm

Samolot do PRAGI a z pragi pociąg pospieszny bezpośrednio do warszawy przez międzylesie-kłodzko-wrocław itd....mi to pasuje a cena jedyne 125Ł w dwie strony :D
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

czw wrz 02, 2010 8:39 pm

ja jade autem, 3 osoby 80 prom + 200 paliwo return, jeszcze nic nie bukowalem ale trzeba sie za to zabrac
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

pt wrz 24, 2010 8:19 pm

Jimmy pisze:Samolot do PRAGI a z pragi pociąg pospieszny bezpośrednio do warszawy przez międzylesie-kłodzko-wrocław itd....mi to pasuje a cena jedyne 125Ł w dwie strony :D

Do Berlina tez sie chyba oplaca leciec. W Czechach i Niemczech nie ma takiego cisnienia na Swieta i linie lotnicze nie podbijaja tak wysoko cen jak do Polski
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pt wrz 24, 2010 8:32 pm

a ja bym chciala na swieta tez pojechac, bo jak mieszkam tu 7 rok, to jeszcze nie bylam, ale boje sie, ze samolot odwolaja i swieta spedze na lotnisku, a jak pojedziemy autem (opcja zdecydowanie tansza i niezalezna), to utkne na autostradzie w niemczech, bo sniegi zasypia europe, jak to bylo zeszlego roku. i pies pogrzebany! pewne kolejne swieta spedze tutaj!!!
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

sob wrz 25, 2010 1:47 pm

ksg1946 pisze:
Jimmy pisze:Samolot do PRAGI a z pragi pociąg pospieszny bezpośrednio do warszawy przez międzylesie-kłodzko-wrocław itd....mi to pasuje a cena jedyne 125Ł w dwie strony :D

Do Berlina tez sie chyba oplaca leciec. W Czechach i Niemczech nie ma takiego cisnienia na Swieta i linie lotnicze nie podbijaja tak wysoko cen jak do Polski


Zgadza się tym bardzoej że są świetna połączenia z Berlina do Wrocławia, Poznania, Szczecina :D
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

ndz paź 03, 2010 12:03 pm

bluebell pisze:a ja bym chciala na swieta tez pojechac, bo jak mieszkam tu 7 rok, to jeszcze nie bylam, ale boje sie, ze samolot odwolaja i swieta spedze na lotnisku, a jak pojedziemy autem (opcja zdecydowanie tansza i niezalezna), to utkne na autostradzie w niemczech, bo sniegi zasypia europe, jak to bylo zeszlego roku. i pies pogrzebany! pewne kolejne swieta spedze tutaj!!!
No jak tak z gory zakladasz ze bedzie to nigdy nie pojedziesz/polecisz :wink:
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

śr lis 03, 2010 3:22 pm

bluebell pisze:a ja bym chciala na swieta tez pojechac, bo jak mieszkam tu 7 rok, to jeszcze nie bylam, ale boje sie, ze samolot odwolaja i swieta spedze na lotnisku, a jak pojedziemy autem (opcja zdecydowanie tansza i niezalezna), to utkne na autostradzie w niemczech, bo sniegi zasypia europe, jak to bylo zeszlego roku. i pies pogrzebany! pewne kolejne swieta spedze tutaj!!!
Blubell rozwalilas mnie tym apokaliptycznym podejsciem. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

śr lis 03, 2010 10:08 pm

ja oprocz tego ze na swieta to jade zobaczyc Najwiekszego z Najwiekszych - Jezusa ze Swiebodzina :) mam po drodze
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

śr lis 03, 2010 10:37 pm

lunafly pisze:
bluebell pisze:a ja bym chciala na swieta tez pojechac, bo jak mieszkam tu 7 rok, to jeszcze nie bylam, ale boje sie, ze samolot odwolaja i swieta spedze na lotnisku, a jak pojedziemy autem (opcja zdecydowanie tansza i niezalezna), to utkne na autostradzie w niemczech, bo sniegi zasypia europe, jak to bylo zeszlego roku. i pies pogrzebany! pewne kolejne swieta spedze tutaj!!!
Blubell rozwalilas mnie tym apokaliptycznym podejsciem. :)
ot cala Bluebell :lol:
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
ODPOWIEDZ