Ubezpieczenie na życie-szukam

Gdzie kupić? Jak znaleźć?... Czyli garść porad na bieżąco !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
blue
Gość
Posty: 17
Rejestracja: czw lis 29, 2007 9:53 pm
Lokalizacja: Portsmouth

wt sie 26, 2008 4:45 pm

Chciałam się ubezpieczyć i w zwiazku z tym szukam agenta ubezpieczeniowego. A może znajdzie sie ktoś, kto posiada ubezpieczenie i może mi konkretną firmę doradzić/odradzić?
Awatar użytkownika
Kris
Bardzo odważny
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 08, 2007 10:51 pm
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

pt sie 29, 2008 4:19 pm

Witaj,
Bylem w podobnej sytuacji. Poszedlem po najmniejszej linii oporu i poszedlem do swojego banku (Lloyds) z zapytaniem czy ubezpieczenia nie oferuja. Umowiono mnie na spotkanie z agentem (przez caly czas rozmowy obok siedziala polska konsultantka), ktory przedstawil mi kilka mozliwosci. Po przemysleniach umowilem sie na kolejne spotkanie w celu sfinalizowania umowy i podpisania dokumentow. Umowe podpisalem z firma Scotish Widows. Przyslali cala mase papierow... Jesli chcialabys wiedziec co, kiedy i ile kosztuje ... umow sie na spotkanie z panem Stevem Woods`em z Lloyds na High Steet i powiedza Ci co i jak. To nic nie kosztuje :)

Pozdr. KriS
[img]http://img256.imageshack.us/img256/3926/sig2pk.jpg[/img]
DominikaM
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 30, 2010 1:34 pm

pt lip 30, 2010 1:38 pm

Witam,


Jestem Niezaleznym Doradca Finansowym, jezeli w dalszym Ciagu poszukujesz ubezpieczenia badz nabyles/nabylas ubezpieczenie i chcialbys/chalabys je porownac, to zapraszam. Jakiego ubezpieczenia poszukujesz?

Serdecznie Pozdrawiam

DominikaM
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

sob lip 31, 2010 12:10 pm

Kris pisze:Witaj,
Bylem w podobnej sytuacji. Poszedlem po najmniejszej linii oporu i poszedlem do swojego banku (Lloyds) z zapytaniem czy ubezpieczenia nie oferuja. Umowiono mnie na spotkanie z agentem (przez caly czas rozmowy obok siedziala polska konsultantka), ktory przedstawil mi kilka mozliwosci. Po przemysleniach umowilem sie na kolejne spotkanie w celu sfinalizowania umowy i podpisania dokumentow. Umowe podpisalem z firma Scotish Widows. Przyslali cala mase papierow... Jesli chcialabys wiedziec co, kiedy i ile kosztuje ... umow sie na spotkanie z panem Stevem Woods`em z Lloyds na High Steet i powiedza Ci co i jak. To nic nie kosztuje :)

Pozdr. KriS

Kris widze ze ubiezpieczyliśmy sie w tej samej firmie :) ja dodatkowo od 5 lat na emeryturke tam zbieram :)
Obrazek
malinowykolo
Gość
Posty: 18
Rejestracja: sob lis 22, 2008 4:05 pm

ndz sie 01, 2010 6:58 pm

konsultanci,doradcy,grube emeryturki. :D :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

prawda jest taka,ze wiekszosc z was nie dozyje wyczekiwanej emerytury(ok 70 lat planowany okres przejscia na emeryture).a nawet jak bedzie mial szczescie to jego pieniadze beda tak marne,bo jego pieniedzmi zarzadzaja ludzie(doradcy,konsultanci) ktorzy gdzies maja wasze emerytury.ich interesuje tylko wyplata i bonusy za ktore wy placicie. jezeli nawet cos sie stanie z zainwesowana gotowka z usmiechem na twarzy powiedza:shit happend.i co im zrobicie??? :P :P :P :P
czy historia nic was nie uczy?jezeli nie to zapytajcie rodzicow lub swoich angielskich znajomych(tych co przeszli lub maja przejsc na emeryture).wal na wale a owieczki do strzyzenia same sie pchaja :D

ps.mieliscie odwage zostawic swoje rodzinne strony by wziasc sprawy w swoje rece,walczyc o lepsza przyszlosc---A NIE WIECIE CO ROBIC ZE SWOIMI PIENIEDZMI??? najlepiej niech ktos zalatwi to za nas.
czesc i pozdrawiam kumatych.
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

ndz sie 01, 2010 10:06 pm

[quote="malinowykolo"]konsultanci,doradcy,grube emeryturki. :D :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

prawda jest taka,ze wiekszosc z was nie dozyje wyczekiwanej emerytury(ok 70 lat planowany okres przejscia na emeryture).



nieprawda, ja bedę żył duuuuzo dłużej :) i napewno niebędę miał marnej emeryturki :) będą aż dwie :) i niepytaj dlaczego pozdrawiam papa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
malinowykolo
Gość
Posty: 18
Rejestracja: sob lis 22, 2008 4:05 pm

pn sie 02, 2010 1:17 pm

Virus zyj dlugo,twoje zdrowie.oby dwie emeryturki starczyly na pampersy :D :D
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

pn sie 02, 2010 4:35 pm

spokojnie jakoś dam rade :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

wt sie 03, 2010 3:46 pm

[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Awatar użytkownika
NaDi@30
Zawodowiec
Posty: 1128
Rejestracja: wt lip 24, 2007 8:35 pm
Lokalizacja: So`ton

śr sie 04, 2010 6:03 pm

eeee chlopaki Ja tez sie tam ubezpieczylam 8)
[img]http://img.userbars.pl/23/4487.png[/img] [img]http://img.userbars.pl/32/6346.gif[/img]


Bóg mnie stworzył,diabeł opętał.Na zawsze będę
grzeszna i święta...

gg:2306643
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

śr sie 04, 2010 6:36 pm

to przeczytaj small print, jesli myslisz ze go nie ma to pewnie jest tak maly ze slabo widac. Generalnie trzeba byc wyczulonym bo przecie harujemy ciezko na nasze pieniadze, ubezpieczenie na zycie daje czasem zludne poczucie bezpieczenstwa
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Unikalnyr
Gość
Posty: 21
Rejestracja: pn sty 16, 2017 7:43 pm

wt lut 05, 2019 6:50 pm

Najlepiej korzystać z uslug tego typu firm: https://www.polplan.co.uk/ Mają korzystne ofert to raz. A dwa - co najważniejsze - kierują swoje oferty właśnie do Polaków w UK. Wszystko po polsku, wszystkie dokumenty itd.
Awatar użytkownika
tewijip
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: czw cze 23, 2022 11:11 am

czw cze 23, 2022 11:24 am

Dziękuję za rekomendację
ODPOWIEDZ