FRYZJER

Gdzie kupić? Jak znaleźć?... Czyli garść porad na bieżąco !
BERGAMOTKA
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob lip 12, 2008 9:49 am
Lokalizacja: eastleigh

pt sie 08, 2008 12:38 pm

znacie jakiegos fryzjera/fryzjerke? jesli tak to baaardzo prosze o namiar (na priv ofkors)
...
Awatar użytkownika
eczajkowska
Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 23, 2008 7:23 pm
Lokalizacja: SOUTHAMPTON

pt sie 08, 2008 10:06 pm

Wieslawa Szmid Zaklad Fryzjerski "Kosmyk"
Old Northam Road,niedaleko sklepu Biedronka i Tesco Express.
Ale upszedzam jest ona zajebiscie droga;(Ale dobrze robi;)
Awatar użytkownika
Kris
Bardzo odważny
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 08, 2007 10:51 pm
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

sob sie 09, 2008 5:40 pm

BERGAMOTKA, tutaj temat calkiem podobny, moze cos pomoze :
http://www.sotland.pl/forum/viewtopic.p ... ht=fryzjer
[img]http://img256.imageshack.us/img256/3926/sig2pk.jpg[/img]
BERGAMOTKA
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob lip 12, 2008 9:49 am
Lokalizacja: eastleigh

sob sie 09, 2008 7:38 pm

dzieki bardzo. Znalazlam ogloszenie Pani Moniki. /moj maz juz skorzystal i bardzo ladnie go ostrzygla.
...
Sotonski
Zaczyna Działać
Posty: 180
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 11:04 am
Kontakt:

ndz sie 10, 2008 5:31 pm

nie wiem czy tak "zajebiscie" droga. Cena jakosci. Moze nie jest to sewilijski cyrulik ale tez nie "domowy w kuchni po znajomosci". Na cene sklada sie lokal, podatki, pracownicy, oplaty, renowacja sprzetu itp. a domowy fryzjer za pol ceny ma na glowie tylko sprzet i dojazd do klienta czesto nie za wcale nizsza cene, wiec fryzjer o ktorym piszecie nie jest taki drogi.
A tak z innej beczki, to czy slowo "zajebiscie" nie jest czasem przeklenstwem?
"Pracuje z nudów i nudze sie w pracy :)"
Awatar użytkownika
eczajkowska
Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 23, 2008 7:23 pm
Lokalizacja: SOUTHAMPTON

wt sie 12, 2008 8:19 pm

Jest droga...nawet bardzo;)Moze i robi dobrze ale sie i bardzo ceni;)A ja znalazlam ang.fryzjera co zrobil mi to samo na glowie tylko o 40 funtów taniej.Ale o gustach sie nie mowi;)Dla jednego 90 funtów to jest duzo a dla innych malo.
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

śr sie 13, 2008 8:54 pm

Kontynując ten temat, zastanawiam się czy aby na pewno nie dajemy nabić kasę naszym polskim fryzjerkom, które niekoniecznie mogą okazać się utalentowane( mówię tylko ogólnie, nie chcę tutaj nikogo urazić ).
A przypatrzywszy się uważnie na ulicy Angielkom zauważam pewna prawidłowość- są odważne w doborze fryzur i nie obawiają się eksperymentować , cięcia doskonałe- może ktoś wkońcu poleci naprawdę dobrego angielskiego fryzjera?! Gdzie warto się udać bez obaw o to,ze tylko wydamy kasę a na głowie będziemy tylko " stroszyć swoje sitowie" :)
Pozdrawiam szczególnie po babsku ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
eczajkowska
Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 23, 2008 7:23 pm
Lokalizacja: SOUTHAMPTON

czw sie 14, 2008 8:14 pm

Zgadzam sie z Toba lunafly1.Pozdrawiam;)
lenuscompany
Gość
Posty: 5
Rejestracja: sob sty 02, 2010 3:43 am

ndz sty 03, 2010 11:40 pm

ja jak bylam ostatnio w Polsce to za balejaz 2 kolorowy dalam o zgrozo 270 zl,wlosy do ramion,ceny uslug ida w gore,produkty takze nie sa za darmo,nawet fryzjer ktory pracuje sam dla siebie bez salonu musi sie z czegos utrzymac,40 f za farbe czy pasemka to jest bardzo tanio i nie wiem dlaczego niektorzy wybrzydzaja ze drogo.
Nie ma mnie ...
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz sty 03, 2010 11:59 pm

Nie czekajac, sama jakis czas temu odwaznie wkroczylam do jednego z salonow fryzjerskich - dodam angielskich, powiem krotko nie wyszlam rozczarowana, dziewczyna ktora obcinala mi wlosy robila to naprawde bardzo dobrze i dokladnie, wrecz siedziala na stoleczku przy odpowiedniem cieniowaniu i pomalu przesuwala sie w odpowiednio dobranym kierunku.
Musze dodac,ze mam bardzo geste wlosy i od razu widzialabym ,ze zwyczjanie wykosila mi moja lwia grzywe ale nie , bylam bardzo zadowolona.
Jeszcze bardziej gdy doszlo do placenia, za umycie, obciecie i uczesanie- zaplacilam 17 funtow.
Z pewnoscia nie jeden raz jeszcze skorzystam, obsluga mila, konkretna, dobre dobranie fryzury, niskie koszty i fachowa usluga.
Obrazek
mania
Zaczyna Działać
Posty: 105
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 8:30 pm

pn sty 04, 2010 11:01 am

A ja po miesiącach poszukiwań znalazłam panią która przyjedzie do domu. Ostatnio "zrobiła" 3 głowy mojej rodziny za jednym zamachem i wszyscy w tym ja jesteśmy bardzo zadowoleni. Ja nie mam wymagającej fryzury, ale przy długich włosach które lubię umyć i wysuszyć bez żadnej zabawy to muszą być dobrze obcięte żeby się dobrze układały.
Przy tym cena jest naprawdę minimalna. Zaoszczędzam czas na wybieraniu się do fryzjera i pieniądze, przy czym jestem maxymalnie zadowolona.
Byłam raz w polskim zakładzie. Nie chcę nikogo obrażać więc nie podam nazwy bo ktoś może być zadowolony, ale ja niestety nie polecam ze względu na jedną rzecz... Siadłam i mówię... proszę tak i tak, ale najważniejsze żeby tu nie było tak... a wychodzę dokładnie z tym czego nie chciałam i o czym mówiłam na początku, więc ludzie, czego tu innego wymagać jeśli wyraźnie i głośno wypowiedziane potrzeby są ignorowane??
Więcej tam nie pójdę i nikomu nie polecę.
Co do cen to jeśli mogę wyrazić swoje zdanie to zauważyłam że nasi rodacy cenią się o wiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeee bardziej niż angielskie zakłady i to we wszelkich branżach. Mechanicy, fryzjerzy, kosmetyczki i wszelkiego rodzaju naprawiacze, domyślam się że wynika to z zasady że dobre bo polskie. Ale czy zawsze??
I bruise easily so be gentle when u handle me
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

pn sty 04, 2010 8:33 pm

Wlasnie juz o tym pisalam w innym topicu, chyba bardziej kieruja sie zasada dobre bo wlasnie polskie...zgadzam sie ceny maja wygorowane a jakosc pozostawia wiele do zyczenia, oczywiscie nie uogolniam bo kazdy ma rozne doswiadczenia, ja nie za czesto chodze do fryzjera bo z reguly mam dlugie wlosy i jak ide to robie z nich poldlugie , kombinuje z cieniowaniem lub jakimis pasemkami, odswiezeniem przodu itp., stad nie bardzo mam ochote na placenie ogromne a na glowie nie to co trzeba.
Duzo osob sie odezwalo chwalac swoich znajomych 'chalupnikow', na sotlandzie jest teraz konkurs zwiazany z wizazem i stylizacja, moze ktos chcialby zrobic sobie reklame i stanac do konkursu, tym bardziej,ze ma na stronie darmowa reklame za darmo, nie wspomne o reklamie na forum.
Pozdrawiam, lunka
Obrazek
agad
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pt maja 14, 2010 5:30 pm

pt maja 28, 2010 2:14 am

Witam serdecznie.
Wiem, ze powtarzam pytanie, ale czasu troche uplynelo, jak rowniez polskich fryzjerow przybylo. Wybieram sie na farbowanie i podciecie wlosow i nie wiem, do ktorego salonu sie wybrac. Jezeli mozecie, ktorych polecic, to bylabym wdzieczna. A wiecie moze, ktory z salonow bazuje na dobrych produktach, szczegolnie interesuja mnie farby do wlosow, a moze ktorych bazuje na produktach organicznych. Bede wdzieczna za info.
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

pt maja 28, 2010 6:01 pm

[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

sob maja 29, 2010 2:12 pm

Zastanawiam sie dlaczego wiekszosc z Was jak ognia unika lokalnych fryzjerow, boicie sie eksperymentowac czy co ?
Co do farb opartych na zwiazkach organicznych , mysle ze musisz troszke poszperac w necie, przejrzec oferty fryzjerskie wlasnie pod katem 'eco',
sama zreszta tez sporo ostatnio czytalam o ekologii w kosmetyce i faktycznie to wazna sprawa i czesto bardzo przez nas pomijana w codziennosci.
Obrazek
ODPOWIEDZ