Świąteczne warsztaty - dekoracje naszego domu ...

Masz hobby? Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Podziel się swoimi pasjami!
ODPOWIEDZ
Malwina
Gość
Posty: 6
Rejestracja: ndz lip 20, 2014 3:48 pm

wt lis 25, 2014 5:04 pm

Witam,
Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Otaczające nas zewsząd dekoracje i świąteczne ozdoby cieszą nasze oko.
Jako, że co roku, będąc jeszcze w Polsce, o tym czasie zaczynałam działać tworząc świąteczne cuda (wianki, świeczniki, ozdoby choinkowe itd.), pomyślałam dlaczego by też nie przenieść tego na grunt, w którym obecnie przebywam.
Miło byłoby usiąść w małym gronie przy kawce i ciasteczku dzieląc się radością tworzenia czegoś własnego, dzieląc się swoimi pomysłami. Może jest ktoś chętny na spotkanie właśnie w takiej tematyce? :)
Pozdrawiam
MartaP
Gość
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 19, 2013 2:57 pm

wt gru 02, 2014 11:45 am

Ja też lubię robić różne ozdóbki. W tym roku sprawdzę patent z taką choineczką własnej roboty :)
Choinka z suchych patyków (video rękodzieło)
Malwina
Gość
Posty: 6
Rejestracja: ndz lip 20, 2014 3:48 pm

czw gru 04, 2014 9:22 pm

Właśnie oglądnęłam filmik - CUDO :D sama pomyślałabym jeszcze o jakimś złotym lub czerwonym dodatku ...
U mnie na razie tworzą się świąteczne poszewki na poduchy, a za niedługo wianek na drzwi :D
genia
Gość
Posty: 5
Rejestracja: śr lis 25, 2015 2:31 pm
Kontakt:

śr lis 25, 2015 6:44 pm

Ten rok zapowiada się że wigilia będzie ze śniegiem , także trzeba na poważnie pomyśleć o dekoracjach domu, aby wszystko ładnie się prezentowało : )
ODPOWIEDZ