Wiosłowanie

Masz hobby? Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Podziel się swoimi pasjami!
ODPOWIEDZ
mariusz_m
Zaczyna Działać
Posty: 136
Rejestracja: wt gru 29, 2009 5:39 pm
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

ndz kwie 03, 2011 5:29 pm

Cześć

Byłby ktoś chętny na naukę wiosłowania? Mogę nauczyć podstaw wiosłowania w kajaku, kajaku morskim, kajaku (sit on top) oraz w canoe. W dodatku mogę to zrobić za darmo i mam do dyspozycji łodzie, wiosła, i cały sprzęt ochronny. Generalnie miałbym czas w weekendy, ale czasem mogę też i w tygodniu.

Gdzie tu haczyk?

Nie ma haczyka :) (każdy tak mówi :) ). Może jedyny haczyk to fakt, że trzeba dotrzeć do Calshot (taki półwysep koło Southampton). Pracuję w Calshot Activities Centre i obecnie podwyższam swoje uprawnienia trenerskie z zakresu wiosłowania. Do przystąpienia do końcowego egzaminu potrzebuję przeprowadzić określoną ilość godzin zajęć dla początkujących. Nie zależy mi na razie na dużej grupie. Wolę pojedyncze osoby, bo to łatwiej przepchnę z szefostwem. Ale jak ktoś chciałby zgłosić grupę na kurs, to mogę pogadać w pracy i załatwić to tanio. Jednak póki są to pojedyncze osoby, to będzie bezpłatnie o ile raz na jakiś czas, a nie codziennie :)

Mariusz
hants
Gość
Posty: 7
Rejestracja: pn maja 02, 2011 11:13 pm

wt maja 03, 2011 12:31 am

Czlowieku! Z nieba nam spadles! Od dwu tygodni szukam jakiegos sensownego miejsca do rozpoczecia treningow kajakowania! Jestesmy beginersami, od oferty Calshot odstraszala nas tylko cena 95 funtow za **RYA. Znalazlem portsmouth cayak club - membership kosztuje tam tylko 20 funtow

Powiedz tylko kiedy! Mieszkamy 15 minut od Calshot i jeztesmy zarejesgtrowanymi bywalcami scianek wspinaczkowych. W tym tygodniu pasuje mi codziennie, o kazdej porze, oprocz pt, sob, niedz.
Plywamy niezle i jestesmy odpowiedzialni. Troche obawiam sie downsizeingu.
Jaki wetsuit mam kupic na Twoje treningi??

Pozdrowka z Marchwood! Odezwij sie!
mariusz_m
Zaczyna Działać
Posty: 136
Rejestracja: wt gru 29, 2009 5:39 pm
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

wt maja 03, 2011 8:00 am

Tu mam jakieś wetsuity dla dorosłych, więc na razie się wstrzymaj z kupowaniem. Jak ja zaczynałem, to miałem takiego najprostszego za 20 funtów z eBaya. Mi pasuje ten i następny weekend, ale to muszę się dowiedzieć, czy w niedzielę sprzęt nie jest zajęty. A w ogóle kajakowanie to BCU, nie RYA :) Dam znać jak się czegoś dowiem. Dopiero co wróciłem z 11-dniowych wakacji.

Mariusz
hants
Gość
Posty: 7
Rejestracja: pn maja 02, 2011 11:13 pm

pt maja 06, 2011 2:49 pm

No coz - pewnie juz jestem one step ahead i rozmyslam nad sailingiem (stąd RYA :-)

Dane poszly na priv.

Pozdrawiam.
parzydelko
Gość
Posty: 6
Rejestracja: wt paź 19, 2010 4:53 pm

śr maja 11, 2011 12:28 am

Hej hants jeśli myślisz o żeglowaniu polecam Weston Sailing Club http://www.weston.org.uk/index.htm Sam tam pływam. Membership kosztuje co prawda 149 funtów ale można bez członkostwa wypożyczyć klubową żaglówkę za 15-20 funtów w zależności od wielkości łódki. Do tego kursy jeśli chcesz robisz za 30 funtów (jako member).
hants
Gość
Posty: 7
Rejestracja: pn maja 02, 2011 11:13 pm

pt maja 13, 2011 10:09 am

Narazie, to probuje nauczyc sie plynąc prosto canoe, więc do żagli jeszcze daleka droga :-)
Ale dzieki za linka - moze sie kiedys przyda.

Przy okazji - chciałbym tylko dopowiedziec, ze Mariusz i jego sposob prowadzenia przez niego zajec - jest fantastyczny. Kto nie skorzystał - tego strata.
mariusz_m
Zaczyna Działać
Posty: 136
Rejestracja: wt gru 29, 2009 5:39 pm
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

pt maja 13, 2011 11:09 am

Aleś mi reklamę zrobił :) Na razie byłeś na "jeździe próbnej" :) Może Ci się jeszcze odwidzi... hehe

Lada dzień powinienem zacząć już prowadzić te zajęcia dla wszystkich zainteresowanych, którzy się do mnie zgłosili. Ale jak ktoś chce jeszcze się zgłosić, to czekam.
jay
Gość
Posty: 2
Rejestracja: ndz lip 03, 2011 3:12 pm

ndz lip 03, 2011 3:34 pm

Ja tez bym byl zainteresowany.Daj jakis kontakt:)
mariusz_m
Zaczyna Działać
Posty: 136
Rejestracja: wt gru 29, 2009 5:39 pm
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

pn lip 04, 2011 7:24 pm

No to mi napisz prywatną wiadomość z kontaktami do Ciebie :)
hotactioncop
Gość
Posty: 24
Rejestracja: wt lip 05, 2011 11:39 am

ndz sie 05, 2012 10:00 pm

hejka

od jakiegos czasu szukam miejscowki do wynajecia kajakow lub rowerkow wodnych slyszalem ze jest cos takiego w Bitterne byl ktos moze ?
mariusz_m
Zaczyna Działać
Posty: 136
Rejestracja: wt gru 29, 2009 5:39 pm
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

ndz sie 05, 2012 11:09 pm

No właśnie dzwoniłem do nich. To jest Woodmill Kayak and Canoe Shop koło Woodmill Activity Centre. Chcą 25 funtów za kajak za około 3 godziny i 35 funtów za 6-7 godzin. Wiedząc, że taki używany kajak idzie kupić za 200-400 funtów, trochę nie jest to opłacalny interes.

Poza tym w Southampton nie ma już żadnego innego miejsca. Są kluby kajakowe oferujące ich własne zajęcia za kilka-kilkanaście funtów od lekcji. Nie pozostaje nic innego jak po prostu sobie kajak kupić.
ODPOWIEDZ