Przedłużanie i zagęszczanie rzęs - odpowiem na pytania

Masz hobby? Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Podziel się swoimi pasjami!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
iwosial
Nowicjusz
Posty: 88
Rejestracja: sob paź 14, 2006 4:38 pm
Lokalizacja: City Centre

sob sie 28, 2010 10:11 am

To nie jest reklama. Od tego chciałam zacząć, by nie wzbudzać podejrzeń ;)

Chciałam zachęcić do podzielenia się swoimi doświadczeniami tych dziewczyn, które zdecydowaly sie spróbować i ewentualnie wspomóc radą ;)

Metoda 1:1, czyli rzęsa do rzęsy - najlepsza jak dotąd metoda upiększania rzęs. Wyglądają mega-naturalnie; doświadczona osoba potrafi zrobić je tak, by efekt był najlepszy dla konkretnej osoby. Można uzyskać rzęsy bardzo długie, bardzo podkręcone. Można też lekko je przedłużyć i delikatnie podkręcić jesli ktoś oczekuje dyskretnego efektu. Można też całkiem zaszaleć i zażyczyć sobie dodanie kilku (kilkunastu, lub więcej) rzęs kolorowych.

Nie chcę się jedynie reklamować; polecam przedłużanie rzęs i w Southampton jest wiele zakładów kosmetycznych, które to wykonują, wiele osób, które się tym trudni. Każdy na pewno zna kogoś, kto zna kogoś..... ;)

Z rzęs można zrobić cuda; jeśli ktoś faktycznie robi to z pasją i zaangażowaniem.
Jest tyle rodzajów rzęs; tyle długości, grubości i kształtów, że dla każdego można dobrać takie rzęsy, które będą spełnieniem jego wyobrażeń o pięknych rzęsach.

Na wielu stronach znajduje się całkiem sporo informacji o tym, jak wygląda zabieg, ile trwa, jak trzeba pielęgnować przedłużone rzęsy; są też zdjęcia, by zobaczyć, jakie są efekty.


Zachęcam dziewczyny do spróbowania tego, niekoniecznie u mnie; ale gdziekolwiek - po prostu.

Ponad to - możecie podzielić się swoimi doświadczeniami, jeśli juz taki zabieg miałyście, a ja, jesli zechcecie, odpowiem na pytania i rozwieję wątpliwości; jeżeli jakieś macie. :)
GG: 3232456
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

sob sie 28, 2010 6:08 pm

Witaj Iwosia,

Musiałam nieco poprawić Twoja wypowiedz żeby nikt nie miał wątpliwości ze to nie reklama. Uważam ze już wszyscy moja dostęp do Twojej strony, wiec poprawiam jedno zdanie.

Co do rzęs, mam pytanie. Przyklejamy do naszych zdrowych rzęs, sztuczne. Po jakimś czasie te sztuczne odpadają itp... Jak się maja nasze naturalne rzęsy ? Czy to aby zdrowe dla nich jest ? Nie wypadają z cala reszta ? Czy aby nie ma ich później mniej ? Jak klej na nie działa ( przecież nie jak odzywka) :) ?
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
iwosial
Nowicjusz
Posty: 88
Rejestracja: sob paź 14, 2006 4:38 pm
Lokalizacja: City Centre

sob sie 28, 2010 6:40 pm

No fakt, klej na pewno odżywczo na rzęsy nie działa, ale zaskakująca prawda jest taka, że zwykly tusz do rzęs jest gorszy dla rzęs niż taki klej. Jednym a argumentów na to, jest to, że klej naklada sie raz i już.. co mial zdzialać, to zdziala od razu. A traktując rzęsy tuszem dzień w dzień - niszczymy je o wiele bardziej; zwklaszcza gdy ktoś maluje się calymi latami (to by tlumaczylo równiez dlaczego zwykle faceci mają ladniejsze rzęsy od kobiet - bo ich niczym nie traktują) ;) Tak więc jesli ktoś faktycznie chce zadbać o rzęsy - nie powinien używac niczego ;)

Te sztuczne rzęsy odpadają w 2 przypadkach: jak wypada rzęsa naturalna, ze starości - logiczne - wypada też przyklejona do niej sztuczna. W tym miejscu rośnie od razu nowa rzęsa; taka wymiana jest co par tyg./mies. - zależy od osoby.
Drugi przypadek to wtedy, jak klej zaczyna puszczać. Nic nie trwa wiecznie, a tym bardziej takie cienkie łączenie rzęsy naturalnej ze sztuczną. Klej puszcza, bo rzęsy sie przetluszczają tak jak wlosy, a to go niszczy. Po drugie - czynniki zewnętrzne; uszkodzenia mechaniczne - tez powodują, że co pare dni odklei sie jedna rzęsa czy dwie.
Na szczescie jest ich tyle, że ubytki gołym okiem widac dopiero po paru tygodniach. :)

Rzęs swoich po usunięciu / odpadnięciu tamtych bedziesz miala tyle samo co mialas (chyba, że np. zle sie z nimi obchodzilas i powyrywalas sobie je sama - wtedy nie wina rzęs, tylko Twoja ) ;). Może być wrażenie, że są cieńsze czy jest ich mniej, ale to tylko dlatego, że jak sie napatrzysz na grube i gęste rzęsy - grubsze i dluzsze od ludzkich - to pozniej nie mozesz sie z powrotem przyzwyczaić do tego jak wygladają Twoje. ;)

Jedno mi sie skojarzylo z tym wlasnie; podobnie jest z opalaniem; nigdy nie zauważysz jak bardzo byłaś biała, dopóki sie porządnie nie opalisz. Dopiero wtedy w porownaniu np. ze starymi zdjeciami widzisz jak naprawde jasną masz karnacje :D :D
GG: 3232456
barteksmolinski
Gość
Posty: 12
Rejestracja: czw lis 24, 2016 1:11 pm

czw lis 24, 2016 1:20 pm

By zrobić zabieg zagęszczanie rzęs trzeba posiadać odpowiednie przyrządy i zestawy. Warto się w to zaopatrzyć i robić takie zabiegi samodzielnie w domu.
mikee888
Gość
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 28, 2018 1:36 pm

śr mar 28, 2018 1:46 pm

Dużo słyszalm o odpadaniu rzęs już po kilku godzinach, więc czy warto w ogóle je przyklejać?
ODPOWIEDZ