antropologia, archeologia, geologia...

Masz hobby? Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Podziel się swoimi pasjami!
ODPOWIEDZ
kmr269
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 06, 2010 4:12 am

wt lip 06, 2010 4:52 am

Hej, czasami brakuje mi kogoś do pogadania przy kawie lub herbacie na tematy mniej związane z życiem w Anglii lub Polsce. Do moich ulubionych dziedzin należą mniej więcej: antropologia, archeologia, etnologia, trochę teoria gender/LGBT/queer, historia (raczej starożytna i prehistoria), nauki przyrodnicze (szczególnie ewolucja, biologia człowieka, środowisko, geologia), chemia (i trochę fizyka), częściowo filozofia chińska (w szczególności taoizm) oraz poniekąd protestantyzm i NRR. Dawno temu skończyłem kulturoznawstwo a teraz próbuję trochę szczęścia w chemii. Nie jestem specjalistą w żadnej z tych dziedzin, ale z przyjemnością dowiem się czegoś nowego. Byłoby mi niezmiernie miło znaleźć kogoś do rozmowy tak od czasu do czasu. A na marginesie mam 33 lata i pracuję jako HCA w General Hosp, chociaż nie jest to coś, co mnie jakoś wielce pociąga.
Pozdrawiam,
Karol
(karolinkiATgmailDOTcom)
kmr269
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 06, 2010 4:12 am

wt sie 24, 2010 12:25 am

witam, chciałem tylko nadmienić, że powyższy post jest już nieaktualny. We wrześniu opuszczam Southampton. pozdrawiam serdecznie!
ODPOWIEDZ