AIKIDO W SOTON??

Masz hobby? Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Podziel się swoimi pasjami!
ODPOWIEDZ
jacekj
Gość
Posty: 20
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:44 pm
Lokalizacja: maybush

pn cze 04, 2007 12:34 am

Zna ktoś może jakieś stowarzyszenie Aikido w Soton?
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

pn cze 04, 2007 1:02 am

nie mam żadnego pojęcia o Aikido :]
ale to jest co znalazłam na necie :
http://www.southamptonkiaikido.org/ - klub Aikido w Southampton (Information about classes is available here. New members are always welcome. For further information email us, or telephone 023 8057 8657.)
Tutaj też coś jest -
http://www.soton.ac.uk/~apm3/aikido/Shiseikan.html

P.S. Sama z wielka chęcią poskromiłabym swój charakterek tego typu sportem :) Coś w stylu przewracania, siłowania ... tak to jest to :)
jacekj
Gość
Posty: 20
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:44 pm
Lokalizacja: maybush

pn cze 04, 2007 8:26 pm

Nooo jak patrzę na ten wirujący wałek do ciasta, to myślę że jest coś w tym poskromieniu charakterku... :lol:
Wujek Kazek

sob lip 21, 2007 12:48 am

Oprócz sekcji aikido w Soton działają też kluby i szkoły innych dalekowschodnich sztuk i sportów walki. Ja od ponad dwóch lat uczęszczam na treningi Mushin Ju Jitsu, systemu samoobrony tworzonego na bazie technik ju jitsu, krav maga i innych, połączonych i nauczanych tak, by przystosowane bylo to do współczesnych realiów. Nie jest to zatem szkoła podążająca drogą tradycyjnych, wyrafinowanych ruchów lecz przedkładająca praktyczne zastosowanie technik obronnych.
Zajęcia odbywają się w dwóch miejscach: The Quays (piątki) oraz St. Francis Hall w Eastleigh (wtorki). Pełnych informacji można zaczerpnąć ze strony www.mushinjujitsu.com a ja mogę jedynie polecić klub ze względu na dobrej jakości treningi przebiegające pod okiem doświadczonych instruktorów oraz przyjazną atmosferę.
Jeśli chodzi o opłaty, to pierwsze zajęcia w których się bierze udział są bezpłatne, a za każde następne płaci się piątaka. Ponadto należy opłacić składkę ubezpieczeniową w wysokości 25 funtów.
Awatar użytkownika
Bemol
Nowicjusz
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 18, 2006 6:44 pm
Lokalizacja: Woolston

czw wrz 20, 2007 4:09 pm

czy ktos wie cos na temat boksu ?
Wiem ze dziala prężnie thai boxing ale wolalbym tradycyjny. W necie nie ma za duzo info
Wujek Kazek

czw wrz 20, 2007 10:10 pm

Wiem, że treningi bokserskie odbywają się w klubie ABC Golden Ring przy Waterloo Road. Jadąc w kierunku Shirley od centrum należy skręcić na pierwszych światłach w lewo, a budynek znajduje się po prawej stronie ulicy.

Niestety nic nie wiem na temat samych zajęć oprócz tego, że thai-boxing (muay thay) również tam jest uprawiany.
Awatar użytkownika
Bemol
Nowicjusz
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 18, 2006 6:44 pm
Lokalizacja: Woolston

pt wrz 21, 2007 7:10 am

ok dzieki wielkie , na wolnym tam zajrze :)
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

ndz paź 07, 2007 4:11 pm

a taekwon-do ??? jesli bedzie blisko to z braku laku moze wroce do zamilowan z dziecinstwa :D
Mercucio
Gość
Posty: 11
Rejestracja: pt lut 19, 2010 1:02 pm

pt lut 19, 2010 1:34 pm

Szukam czegoś na temat kravmagi w southampton?
monika99

sob maja 01, 2010 7:59 pm

ja też zainteresowana kravem... :roll:
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz maja 02, 2010 2:38 pm

Nie wiem czy aktualne ale podaje linka- zadzwon i zapytaj-
http://www.kravmagahampshire.co.uk/southampton.html
Obrazek
ODPOWIEDZ