Death Metal

Masz hobby? Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Podziel się swoimi pasjami!
ODPOWIEDZ
Bula88
Gość
Posty: 9
Rejestracja: pt sty 01, 2010 7:39 pm
Lokalizacja: Shirley Road

sob sty 02, 2010 1:27 am

Szukam kapeli do ktorej moge dolaczyc ewentualnie mozna zmatowac całkiem nowa formacje. Jestem wokalista death/black ale gram tez na garach hmmmm w sumie chciałbym stworzyc cos swierzego, ale emo core odpada;) czekam na odzew! :twisted:
666
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

sob sty 02, 2010 1:30 pm

Buła człowieku ty lepiej pocwicz ortografię jezyka polskiego bo to mnie przeraża, jeśli grasz tak samo jak piszesz to lepiej zajmij się tarciem chrzanu :lol:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

sob sty 02, 2010 2:09 pm

heheh niektórzy to mają poczucie humoru :D :D
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

sob sty 02, 2010 2:17 pm

A ja myslalam, ze wariat ma swoje prawa i "lanie" na ortografie i tym podobne bzdury w ich swiecie sa na porzadku dziennym :P
Jimmy a zastanowiles sie chociaz, ile on z Twoich wypowiedzi rozumie :lol:
When I am good I am good, when I am bad I am very good...;>
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pn sty 04, 2010 1:03 pm

Foczka zapamiętaj sobie że Jimmy się nie zastanawia Jimmy to wie! :D a jeżeli czegoś nie wie to pyta chucka norrisa... :lol:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

pn sty 04, 2010 8:42 pm

Bula88 pisze:Szukam kapeli do ktorej moge dolaczyc ewentualnie mozna zmatowac całkiem nowa formacje. Jestem wokalista death/black ale gram tez na garach hmmmm w sumie chciałbym stworzyc cos swierzego, ale emo core odpada;) czekam na odzew! :twisted:
Hejka, Jak widze mile Cie przywitano :):), nie mam pojecia gdzie moglbys znalesc taka kapele wsrod rodakow, ale bylam dzisiaj w okolicach Shirley, na przeciw 'Funciaka' jest mala ulica-( nomen omen) Church Street, na niej znajduje sie sklep muzyczny, na wystawie mieli full ogloszen zwiazanych z branza muzyczna- wokalisci, gitarzysci itp..., moze znajdziesz tam cos dla siebie.
Obrazek
Bula88
Gość
Posty: 9
Rejestracja: pt sty 01, 2010 7:39 pm
Lokalizacja: Shirley Road

wt sty 05, 2010 2:34 am

Dzieki za info a Ty interesujesz sie muzykowaniem tak zapytam moglibysny porozmawiac o muzyce przy piwku;)

Hejka, Jak widze mile Cie przywitano :):), nie mam pojecia gdzie moglbys znalesc taka kapele wsrod rodakow, ale bylam dzisiaj w okolicach Shirley, na przeciw 'Funciaka' jest mala ulica-( nomen omen) Church Street, na niej znajduje sie sklep muzyczny, na wystawie mieli full ogloszen zwiazanych z branza muzyczna- wokalisci, gitarzysci itp..., moze znajdziesz tam cos dla siebie.[/quote]
666
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

śr sty 06, 2010 9:02 pm

Muzykowaniem to ja sie zawsze interesowalam, nieco nawet bardziej zawodowo :):)
A co do piwka to ' se ne da', chyba ze przyjde jeszcze z nazeczonym i znajomymi :):)
Pozdrawiam, lunafly1
Obrazek
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

sob sty 09, 2010 10:06 pm

W tym gatunku juz nic swiezego nie odkryjesz ale powodzenia zycze , a na piwko czasem moge wyskoczyc bo mieszkasz chyba niedaleko
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz sty 10, 2010 1:08 am

thyrfing pisze:W tym gatunku juz nic swiezego nie odkryjesz ale powodzenia zycze , a na piwko czasem moge wyskoczyc bo mieszkasz chyba niedaleko
Shirley road .... dłuuuuuugie to to strasznie .. z jednego konca Soton na drugi ;) a co do przywitan to witamy Bule na forumsku
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
ODPOWIEDZ