Gotowanie

Masz hobby? Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Podziel się swoimi pasjami!
ODPOWIEDZ
gotcha
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pt wrz 07, 2018 4:56 pm

pt wrz 07, 2018 5:10 pm

Nie moge znalezc takiego tematu na forum wiec postanowilem utworzyc go. U mnie w rodzinie co raz bardziej popularne staje sie gotowanie we wlasnym zakresie. Bardzo mnie to cieszy bo dzieki temu odzyskujemy w wiekszym stopniu kontrole nad tym co spozywamy. W dzisiejszych czasach jest naprawde mnostwo serwisow na lamy ktorych uzytkownicy wrzucaja codziennie setki przepisow. Jeden z lepszy to moim zdaniem - https://uwielbiam.pl/przepis/dynia-maka ... pomidorami gdzie znalazlem przepis na pyszna dynie z boczkiem i pomidorami. Mozna powiedziec to bylo kulinarne zakochanie od pierwszego wejrzenia ;) Przy okazji bardzo pasuje do jesiennej pory jaka juz powoli jest za oknem.
Rozmak
Gość
Posty: 8
Rejestracja: pt mar 22, 2019 11:51 am

śr mar 27, 2019 5:50 pm

Ja gotuję z thermomixem, więc mam masę super przepisów. Gdyby ktoś chciał, to chętnie się podzielę :)
kelly11
Gość
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 15, 2021 12:23 pm

czw kwie 15, 2021 12:28 pm

Też polecam Thermomix
Polnia
Gość
Posty: 1
Rejestracja: śr gru 28, 2022 7:53 pm
Kontakt:

pn sty 02, 2023 1:44 pm

Thermomix to całkiem fajna sprawa, bo jednak prosto i szybko można przyrządzić konkretne potrawy. Ale jednak preferuję samodzielne tworzenie rozmaitych dań. Czy chodzi o wszelkiego rodzaju makarony, ryby, ciasta czy sałatki. Po prostu wszystko co akurat wpadnie mi do głowy ;) A jeśli już są polecane różne stronki, które lubimy to polecam wszelkiego rodzaju blogi z przepisami oraz różnymi informacjami na temat gotowania. Tego typu wiedza okazuje się niesamowicie wartościowa jeśli oczywiście lubicie regularnie pichcić coś pysznego :)
ODPOWIEDZ