Kursy kosmetyczne paznokcie/rzesy

Wszystko na temat szkolnictwa w So'ton
ODPOWIEDZ
Viola23
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 02, 2015 8:22 pm

pn lut 02, 2015 8:28 pm

Witam serdecznie , chciałabym się zapytać czy ktoś wie o kursach stylizacji paznokci bądź przedłużania /zagęszczania rzęs w Southampton ? Czy ktoś coś organizuje albo by chciał ? Wówczas zebrać się w wiekszej grupie i doszkolić się ? :D
takisobie
Gość
Posty: 16
Rejestracja: pn gru 07, 2015 8:29 pm

śr gru 23, 2015 12:22 pm

Ja kiedyś byłem na takich kursach ale nie polecam bo strasznie drogie i nic z tego nie ma niestety.
______________________________
Ogłoszenia w Londynie
barteksmolinski
Gość
Posty: 12
Rejestracja: czw lis 24, 2016 1:11 pm

wt mar 21, 2017 2:21 pm

Czy są kursy na przedłużanie rzęs? Nie jest to łatwy zabieg do samodzielnego wykonania, i warto byłoby zdobyć wiedzę na ten temat.
mlynarz
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pn sty 07, 2019 9:40 pm

pn sty 07, 2019 9:56 pm

Ja aktualnie przebywam w Polsce. Gdzie tutaj najlepiej udac sie na kurs manicure? Mysle od zmianie branzy.
karpatka
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pn sty 07, 2019 9:57 pm

wt sty 08, 2019 12:21 am

Szczerze to bardzo dobra opcja udac sie na takie szkolenie poniewaz jest mnostwo miejsc pracy w tej branzy. Nie wiem czy sie orientujecie ale to jedna z bardziej dynamicznie rozwijajacych sie galezi przemyslu ostatniego roku. Kazda kobieta nie ma co ukrywac chce byc jak najbardziej atrakcyjna :) Ja osobiscie nie mam nic przeciwko temu, a popieram takie podejscie. W sumie to najlepszym wyborem bedzie poszukanie tego typu szkolen u producentow kosmetykow do manicure. Wtedy bedziesz miala pewnosc, ze nauczysz sie konkretnych umiejetnosci oraz pracy na dobrych jakosciowo materialach. Z tego co widze to najlepsze opinie mozna przeczytac na temat Indigo Nails - https://www.indigo-nails.com/pl,szkolen ... icure.html Jesli wezmiesz pod uwage co tak wlasciwie dostajesz oprocz samych umiejetnosci - czyli certyfikat honorowany w calej ue .. to zdasz sobie sprawe ze otwieraja sie dosc duze mozliwosci rozwoju swojej kariery zawodowej. Powodzenia!
tonibiberoni
Gość
Posty: 5
Rejestracja: sob gru 29, 2018 2:16 pm

wt sty 08, 2019 11:36 am

Kazdy musi cos tam dla siebie wybrac :)
pannajoanna
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 07, 2019 10:09 pm

wt sty 08, 2019 2:10 pm

Roznie to bywa w tym zyciu zawodowym .. ja tez szukam jakiejs zmiany bo meczy mnie moja aktualna praca. Po godzinach staram sie czytac o tym jakie trendy na rynku pracy panuja i czego mozna sie spodziewac w niedalekiej przyszlosci. Wiecie, nie chcialabym zainwestowac swojego cennego czasu nadaremno, stad tez podjecie ostatecznej decyzji tyle czasu mi zajmuje. Wstepnie bedzie to zwiazane z branza piekna .. ponoc bardzo preznie sie rozwija w dzisiejszych czasach. Powiedzcie co o tym myslicie .. znalazlam szkolenia z zakresu rzęs objętościowych na tej stronie - https://www.poshlashes.com/pl,szkolenia.html Dobrze sie sklada poniewaz jest to jeden z wiodacych producentow tych rozwiazan. Dodatkowo certyfikaty otrzymany po ukonczeniu daje mozliwosc pracy zagranica :) Jesli ktoras z Was jest po tym kierunku to prosze o informacje z pierwszej reki czego sie mozna spodziewac w zawodzie. Pozdrawiam
ksenia88
Nowicjusz
Posty: 89
Rejestracja: wt gru 27, 2016 9:24 am

czw cze 06, 2019 10:24 pm

Ja kurs miałam akurat w Polsce, ponieważ dużo bardziej podoba mi się wiedza, jaką można zdobyć tutaj na kursach. Przykłada się większą uwagę do kursantek. Uwierzcie mi - mam porównanie. Teraz wybieram się na kolejny kursy i prawdopodobnie będzie to szczeciński BEAUTY ROOM Paulina Piórkowska Rąpała.
ksenia88
Nowicjusz
Posty: 89
Rejestracja: wt gru 27, 2016 9:24 am

czw gru 02, 2021 11:39 pm

U mnie tylko i wyłącznie odżywka daje radę i to konkretnie odżywka od Eveline - 8w1 Total Action. Paznokcie po niej nie są łamliwe, a wręcz widocznie wzmocnione, mają naturalny blask i naprawdę szybko rosną. Nic innego im więcej nie jest potrzebne poza odżywką.
ODPOWIEDZ