Teraz jest So maja 25, 2019 9:51 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Kursy kosmetyczne paznokcie/rzesy
PostNapisane: Pn lut 02, 2015 8:28 pm 
Gość

Witam serdecznie , chciałabym się zapytać czy ktoś wie o kursach stylizacji paznokci bądź przedłużania /zagęszczania rzęs w Southampton ? Czy ktoś coś organizuje albo by chciał ? Wówczas zebrać się w wiekszej grupie i doszkolić się ? :D

Tytuł: Re: Kursy kosmetyczne paznokcie/rzesy
PostNapisane: Śr gru 23, 2015 12:22 pm 
Gość

Ja kiedyś byłem na takich kursach ale nie polecam bo strasznie drogie i nic z tego nie ma niestety.

PostNapisane: Wt mar 21, 2017 2:21 pm 
Gość

Czy są kursy na przedłużanie rzęs? Nie jest to łatwy zabieg do samodzielnego wykonania, i warto byłoby zdobyć wiedzę na ten temat.

PostNapisane: Pn sty 07, 2019 9:56 pm 
Gość

Ja aktualnie przebywam w Polsce. Gdzie tutaj najlepiej udac sie na kurs manicure? Mysle od zmianie branzy.

PostNapisane: Wt sty 08, 2019 12:21 am 
Gość

Szczerze to bardzo dobra opcja udac sie na takie szkolenie poniewaz jest mnostwo miejsc pracy w tej branzy. Nie wiem czy sie orientujecie ale to jedna z bardziej dynamicznie rozwijajacych sie galezi przemyslu ostatniego roku. Kazda kobieta nie ma co ukrywac chce byc jak najbardziej atrakcyjna :) Ja osobiscie nie mam nic przeciwko temu, a popieram takie podejscie. W sumie to najlepszym wyborem bedzie poszukanie tego typu szkolen u producentow kosmetykow do manicure. Wtedy bedziesz miala pewnosc, ze nauczysz sie konkretnych umiejetnosci oraz pracy na dobrych jakosciowo materialach. Z tego co widze to najlepsze opinie mozna przeczytac na temat Indigo Nails - https://www.indigo-nails.com/pl,szkolen ... icure.html Jesli wezmiesz pod uwage co tak wlasciwie dostajesz oprocz samych umiejetnosci - czyli certyfikat honorowany w calej ue .. to zdasz sobie sprawe ze otwieraja sie dosc duze mozliwosci rozwoju swojej kariery zawodowej. Powodzenia!

PostNapisane: Wt sty 08, 2019 11:36 am 
Gość

Kazdy musi cos tam dla siebie wybrac :)

PostNapisane: Wt sty 08, 2019 2:10 pm 
Gość

Roznie to bywa w tym zyciu zawodowym .. ja tez szukam jakiejs zmiany bo meczy mnie moja aktualna praca. Po godzinach staram sie czytac o tym jakie trendy na rynku pracy panuja i czego mozna sie spodziewac w niedalekiej przyszlosci. Wiecie, nie chcialabym zainwestowac swojego cennego czasu nadaremno, stad tez podjecie ostatecznej decyzji tyle czasu mi zajmuje. Wstepnie bedzie to zwiazane z branza piekna .. ponoc bardzo preznie sie rozwija w dzisiejszych czasach. Powiedzcie co o tym myslicie .. znalazlam szkolenia z zakresu rzęs objętościowych na tej stronie - https://www.poshlashes.com/pl,szkolenia.html Dobrze sie sklada poniewaz jest to jeden z wiodacych producentow tych rozwiazan. Dodatkowo certyfikaty otrzymany po ukonczeniu daje mozliwosc pracy zagranica :) Jesli ktoras z Was jest po tym kierunku to prosze o informacje z pierwszej reki czego sie mozna spodziewac w zawodzie. Pozdrawiam

PostNapisane: Cz maja 02, 2019 11:36 am 
Zaczyna Działać

Bardzo ciekawe szkolenia z tego zakresu znajdziesz tutaj https://maxmedik.pl/442-szkolenia . Sama niedawno byłam na jednym z nich i moim zdaniem na prawde warto się na nie wybrać jeśli zależy Ci na zdobyciu nowej oraz interesującej wiedzy i doświadczenia!

Strefa czasowa: UTC [ DST ]