Southamton - place to live: za i przeciw

Czyli nasze pogaduchy o wszystkim i o niczym .. :)
ODPOWIEDZ
Zuza
Nowicjusz
Posty: 67
Rejestracja: śr sty 24, 2007 1:36 am

ndz maja 27, 2007 10:45 pm

Zwracam sie z prosba o podzielenie sie wlasnymi odczuciami, zwlaszcza przez tych z dluzszym stazem...... wlasnie jestem w takim momenciem, ze musze podjac pewne decyzje, a tak naprawde nie znam tego MIASTA w ogole...
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz maja 27, 2007 11:01 pm

Z mojego doswiadczenia
Mieszkam w Soton pare ladnych lat .... dostalam propozycje pracy w Portland mieszkanie w Weymouth ... przeurocze miejsca .. mieszkalam od plazy (piaszczystej :D ) 3 min pieszo. Do pracy dojezdzalam ze znajomymi. Portland piekna wyspa .. wszystko pieknie ladnie ale co ? zrezygnowalam .. chcialam wrocic do Southamton strasznie tesknilam .... nie mam jednego mojego miasta na swiecie mam juz dwa ( w Polsce i tu w Soton ) ... Mam tutaj przyjaciol, wiem gdzie wszytko jest.... Szczerze ?? Wiem ze to wszystko kwestia przyzwyczajenia ale zawsze bedzie mi szkoda opuścić to miejsce.
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

śr maja 30, 2007 5:14 pm

A poza tym wszędzie bardziej wiejeeeee niz w Soton ;)
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

pt cze 01, 2007 3:33 pm

A ja mam bardzo maly sentyment do tego miasta 8) 8) Chetnie bym zmienila, jakbym mogla :wink: Moze dlatego, ze pieknych miast to Southampton reczej nie nalezy...
Chociaz kiedys jak mnie znajomi namawiali na Londek Zdroj to powiedzialam nie :oops:
gg2833495

[img]http://images49.fotosik.pl/33/c0194fb46e7b99ff.jpg[/img]

Everyone is entitled to my opinion.
ODPOWIEDZ