Problem z kręgosłupem – leczenie na miejscu, czy w Polsce?

Wszystko o naszym zdrowiu i NHS w UK
ODPOWIEDZ
Dollan
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pn sty 16, 2017 2:03 pm
Lokalizacja: Southampton

śr maja 31, 2017 9:21 am

Jak wygląda temat leczenia specjalistycznego w Szkocji? Mam na myśli szczególnie przypadki dotyczące stricte ortopedii. Słyszałem, że całkiem spora liczba osób na tego typu leczenie decyduje się wyjechać do Polski, ponieważ bywa to znacznie bardziej opłacalne. Mam dość poważny problem z kręgosłupem i myślałem, czy by nie udać się do szczecińskiej placówki Orthosport. Może ktoś miał okazję korzystać z usług doktora Karaczuna lub byłby w stanie doradzić mi coś w tematyce leczenia w Polsce? Z góry dziękuję za pomoc.
ego
Gość
Posty: 16
Rejestracja: czw mar 30, 2017 6:35 am

pt lip 28, 2017 11:05 am

Ja się leczyłam jeszcze w Polsce, miałam tu też rehabilitację na NFZ i korzystałam z dodatkowych zabiegów w Natural Medical jak te na NFZ się już skończyły. Najbardziej pomogła mi magnetoterapia, na tyle że do dziś nie wymagam jakiegoś specjalnego leczenia a muszę powiedzieć że miałam już spore zmiany zwyrodnieniowe
Mietek33
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pt mar 23, 2018 2:21 pm

sob kwie 21, 2018 8:30 pm

A jak jest z rehabilitacją? Bo leczenie leczeniem ale zakładam, że rehabilitacja też będzie potrzebna. Ja kupowałem do domu laser wysokoenergetyczny do rehabilitacji. Laseroterapia bardzo pomaga w leczeniu schorzeń stawu. Przy leczeniu kręgosłupa z pewnością Ci się także przyda takie urzadzenie. Zerknij na ofertę sklepu Bardomed - tam kupisz taki sprzęt.
ODPOWIEDZ