Znacie jakieś marki kosmetyków do skóry wrażliwej?

Wszystko o naszym zdrowiu i NHS w UK
ODPOWIEDZ
ego
Gość
Posty: 16
Rejestracja: czw mar 30, 2017 6:35 am

czw kwie 13, 2017 10:47 am

Mam straszny problem z dobraniem sobie ostatnio kosmetyków, większość jest dla mnie nieodpowiednia albo źle dobrana albo uczulają, znacie jakieś dobre, sprawdzone przez Was marki które powinnam wziąć pod uwagę?
Biszczo
Gość
Posty: 6
Rejestracja: ndz lut 19, 2017 8:39 pm

pn kwie 17, 2017 8:44 pm

Są różne marki kosmetyków do skóry wrażliwej, ja proponuję markę Mixa - specjalista od cery wrażliwej. Sama widzisz, że jest to marka z długą historią i jeśli mam być szczera to ja nie wiem czy jest lepsza albo chociaż równie dobra. Zawsze gdy słyszę że ktoś ma wrażliwą cerę, to od razu też pada hasło "mixa". To o czymś świadczy.
pasjamoto2
Gość
Posty: 3
Rejestracja: śr kwie 19, 2017 1:45 pm

śr kwie 19, 2017 1:49 pm

Moja żona ma podobny problem. O zgozo zaczęła się myć kosmetykami dla dzieci typu Emolium skóra zaczęła odzyskiwać normalny wygląd. Im mniej chemii tym lepiej.
Henio025y
Gość
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 29, 2017 9:27 am

pn gru 04, 2017 1:56 pm

A depilatory? Używacie na wrażliwą skórę? Na http://kobietka.com.pl/uroda/czy-depila ... dny-zakup/ jest fajny artykuł, warto się z nim zapoznać.
Awatar użytkownika
Nattka90
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pn mar 05, 2018 12:28 pm

pn mar 05, 2018 12:36 pm

Najlepiej używać naturalnych mydeł, które mają jak najmniej składników, jako balsam masło shea, które można łączyć z różnymi olejami (nawilżają skórę lepiej niż zwykły balsam ze sklepy) a do twarzy najlepsze są kosmetyki dermatologiczne z apteki :)
Hojność polega nie na tym, by dawać dużo, ale na tym, by dawać w odpowiedniej chwili.
gotcha
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pt wrz 07, 2018 4:56 pm

pt wrz 07, 2018 5:20 pm

Dobre rekomendacje!
mariola81
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 07, 2018 6:54 pm

pt wrz 07, 2018 7:07 pm

W dzisiejszych czasach nie ma co narzekac na ilosc oferowanych produktow. Trudniej jest w tym wszystkim znalezc cos w miare sensownego. Albo mozna jeszcze trafic na produkty "premium" w bardzo wysokich cenach rozniace sie nieznacznie od sporo tanszych odpowiednikow. Dobrym zrodlem poszukiwania sprawdzonych opinii moga byc blogi. Ja dzieki jednemu poznalam bardzo dobre kremy Indigo Nails - https://www.indigo-nails.com/pl,kremy-do-rak.html Od zawsze mialam problem ze suchymi dlonmi .. po kilku dniach stosowania widac bylo znaczaca roznice w nawilzeniu moich dloni. Teraz profilaktycznie smaruje je kazdego wieczoru .. koszt jest znikomy w porownaniu do rezultatu :)
Mietek33
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pt mar 23, 2018 2:21 pm

ndz paź 28, 2018 5:39 pm

Niestety codzienna pielęgnacja skóry wrażliwej bywa dużym wyzwaniem. Większość kosmetyków zawiera różne dodatki, które podrażniają a nawet mogą powodować uczulenie dlatego konieczny jest właściwy dobór preparatów pielęgnacyjnych. Do pielęgnacji skóry wrazliwej bardzo dobrze sprawdzają się kosmetyki balneum https://www.apteka-melissa.pl/grupa/balneum.html . Są one delikatne gdyż są to dermokosmetyki. Zawierają tylko naturalne składniki jak na przykład olej sojowy.
Manka
Gość
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 1:47 pm

wt wrz 29, 2020 2:12 pm

Odkad przerzuciłam sie na bardziej naturalne kosmetyki to juz nic mi za często nie wyskakuje bo wczesniej był dramat co zmiana zelu to jakies nowe wypryski ale teraz kupuje często polskie marki z dobrym składem do takich moich ulubionych należa Nacomi, Orientana i koniecznie yope żel pod prysznic oraz mydła do rąk też. Kupuję często w sklepie horex.pl, ostatnio nawet mieli fajne zniżki na te 3 markach. Taka zmiana przyniosła same korzyści, więc u mnie na duży plus
Belissa
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 12, 2021 8:07 am

pn lip 12, 2021 8:09 am

Polecam Only Bio bo są mega pod względem składów. Podobają mi się też wizualnie, no i to polska marka
ODPOWIEDZ