ciąża - poród w Princess Anne Hospital

Wszystko o naszym zdrowiu i NHS w UK
ODPOWIEDZ
wiola21
Gość
Posty: 2
Rejestracja: śr paź 09, 2013 3:14 pm

śr paź 09, 2013 3:38 pm

Witajcie Kochane !
Jestem w 25 tygodniu ciąży , zamierzam urodzić w tym szpitalu swoją córeczkę , jednak nie mam nikogo znajomego żeby powiedział mi coś więcej o tym szpitalu , personelu etc.
Drugi problem mam z językiem ponieważ całe życie uczyłam się francuskiego , w anglii jestem od 3 miesiecy uczę się ale wiadomo że w tak krótkim czasie nie da się dużo załapać .
Podzielcie się swoimi przeżyciami !
kate1982
Gość
Posty: 7
Rejestracja: śr paź 09, 2013 6:45 pm

śr paź 09, 2013 6:49 pm

Witam, ja rodziłam niespełna 2 lata temu i jestem bardzo zadowolona z porodu w tym szpitalu. Jeśli masz jakieś konkretne pytania to pisz do mnie na emaila, odpowiem yenefer07@tlen.pl
kate1982
Gość
Posty: 7
Rejestracja: śr paź 09, 2013 6:45 pm

śr paź 09, 2013 6:59 pm

Na pewno jestem zadowolona z samej opieki po porodzie już...pyszne jedzonko, które wybierasz sobie sama z menu, pomoc położnych dostępna 24h na dobę przy karmieniu czy przewijaniu dziecka. Co do porodu to ja miałam małe komplikacje, ale czułam tak duże zainteresowanie ze strony personelu , że nie bałam się, że coś może pójść nie tak. No i polecam epidural, dla mnie jak zabawienie...choć kolejka długa, byłam chyba w piąta w kolejności do znieczulenia...mi sie akurat poszczęściło:) Ja akurat nie wyobrażam sobie rodzić w Polsce, tam już pewnie dawno zrobiliby mi cesarskie cięcie, a tu obyło sie bez. Co do języka to wystarczy, że nauczysz się podstawowych nazw związanych z porodem, ja znalazłam ściągę na internecie. Jak coś to pisz!
wiola21
Gość
Posty: 2
Rejestracja: śr paź 09, 2013 3:14 pm

śr paź 09, 2013 7:23 pm

kate1982 napisalam e-mail :)
pacalycha:)
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: wt gru 12, 2006 11:40 am
Lokalizacja: przemysl/southamoton

czw lis 07, 2013 5:30 pm

Rodziłam w tym szpitalu w 2011r. Rewelacyjna opieka, zainteresowanie personelu pacjentem, pomoc przy dziecku, nauka karmienia piersią. Też korzystałam z epiduralu, nie musiałam nawet długo czekać w kolejce około 20min gdy tylko o to poprosiłam zjawiła się "ekipa". Przy porodzie była moja prowadząca położna :) polecam
A mam pytanko, czy któraś z Was rodziła w centrum w NEw Forest? wygląda to dość fajnie ciekawa jestem jak jest tam w rzeczywistości z opieką itd...
a...
Gość
Posty: 4
Rejestracja: śr paź 24, 2012 9:47 pm

czw lis 07, 2013 11:59 pm

Ja rodzilam w 2011 i bardzo sie zawidlam... duzo osob chwalilo Princess Anne szpital ze jest wspaniala opieka wszystko bedzie ok a nic nie bylo.. Jak sobie pomysle ze w przyszlosci jeszcze raz bede miala tam rodzic tam dziecko to az nie chce...ale kazdy trafia inaczej moze akurat mialyscie szczescie a ja pecha :) :)
ODPOWIEDZ