Czy pomogła komuś zielona kawa?

Wszystko o naszym zdrowiu i NHS w UK
ODPOWIEDZ
TaffGirl
Gość
Posty: 1
Rejestracja: sob sie 10, 2013 8:47 am

sob sie 10, 2013 8:52 am

Witam
Chciałabym rozpocząć odchudzanie w bardziej skuteczny sposób niż do tej pory. Diety, które stosowałam w żaden sposób nie pozwoliły mi na utrzymanie długotrwałego efektu. Usłyszałam ostatnio o zielonej kawie - leku na odchudzanie. Czy komuś ten lek pomógł? Macie z nim jakieś doświadczenia? Będę wdzięczna za każdą opinię o tym leku!
maisza
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 20, 2013 11:51 am

wt sie 20, 2013 12:13 pm

Wiesz co, ja bym zielonej kawy lekiem nie nazwała. Jest to bardziej suplement diety lub jeszcze inaczej specyfik wspomagający odchudzanie. Ostatnimi czasy właśnie zaczęłam za namową koleżanek stosować ten specyfik i jak na razie nie zauważam żadnego gorszego samopoczucia. Nawet mogę Ci powiedzieć, iż przy takim samym tempie życia i odżywianiu schudłam w tydzień 1 kg, więc jest ok. Poczytaj sobie http://zielona-kawa.com.pl/wlasciwosci- ... -kawy.html i skuś się. Nie stracisz na tym, a możesz naprawdę tylko zyskać.
haniabab
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pn paź 29, 2018 11:41 am

pn paź 29, 2018 11:42 am

Ja odstawiłam całkiem kawę i to mi najbardziej pomogło.
RTLop
Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: pn sie 23, 2021 4:48 pm

ndz wrz 12, 2021 10:37 am

Czy pies może zarazić się od człowieka np. szkarlatyną? Jest to choroba wywołana przez paciorkowce i przenoszona drogą kropelkową.
Moje pytanie może wydać się głupie, ale wolę zapytać, niż potem pluć sobie w brodę że nie zapytałam ,a można było zapobiec.
RTLop
Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: pn sie 23, 2021 4:48 pm

pt wrz 24, 2021 5:10 pm

Jak to jest z Wami - oddajecie czy nie ? A może boicie się krwi albo igły ? Ja oddaje krew w miare regularnie. Trochę się kiepsko po tym czuje, ale cieszę się, ze moge komus pomóc
RTLop
Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: pn sie 23, 2021 4:48 pm

pn lis 01, 2021 3:44 pm

Czy powiedzieliscie kiedyś kobiecie ,że jest brzydka...
Wiadomo,kobiety maja hoopla na punkcie swojego wyglądu oczywiscie generalizuję...
Jest to głównie pytanie do mężczyzn...
Po prostu są kobiety,które nie budzą pożądania fizycznego...I pytanie
Czy powiedzieliscie kiedyś kobiecie ,że jest brzydka...
i jakie to były sytuację...
davidc1122fff
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pt sie 05, 2022 8:04 am

pt sie 05, 2022 8:12 am

Zielona kawa ma wiele korzyści dla zdrowia. Może pomóc ludziom schudnąć i zmniejszyć ryzyko chorób serca. Pomaga również zwiększyć poziom energii i zwiększyć koncentrację umysłową.
ODPOWIEDZ