fizjoterapeuta

Wszystko o naszym zdrowiu i NHS w UK
katpat
Gość
Posty: 16
Rejestracja: czw lut 19, 2009 3:12 pm

ndz cze 20, 2010 11:04 am

Od roku bola mnie plecy. Poszlam juz do jednego lekarza wybulilam 55 funtow i nic mi nie pomogl. Czy znacie moze tanich dobrych fizjoterapeutow?
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz cze 20, 2010 12:59 pm

W katalogu firm na głównej jest jeden i z doświadczenia znajomej mi osoby ponoć bardzo dobry.
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
katpat
Gość
Posty: 16
Rejestracja: czw lut 19, 2009 3:12 pm

ndz cze 20, 2010 1:40 pm

ale czy to jest fizjoterapeuta czy tylko masaz, ja potrzebuje kogos kto by mi ponastawial wszystko nie tylko wymasowal.
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz cze 20, 2010 2:03 pm

Katpat, nikt nie udzieli ci odpowiedzi na to pytanie jak sam/a nie zadzwoniusz i sie nie skontaktujesz,
w koncu nie mozemy miec pojecia o tym jakie uslugi oferuja osoby z ogloszenia, one same tylko moga Ci odpowiedziec na dreczace Cie pytania.
Obrazek
katpat
Gość
Posty: 16
Rejestracja: czw lut 19, 2009 3:12 pm

ndz cze 20, 2010 6:14 pm

Zupelnie nie rozumiem czemu niektore osoby odpowiadaja na posty. Jaki sens miala poprzednia wypowiedz. Niektorzy chyba sie nudza w domu i pisza co popadnie. Po co mam tracic czas na dzwonienie po roznych miejscach skoro ktos na forum moze mi napisac co to dokladnie jest. Interesuja mnie wylacznie konkretne odpowiedzi a nie pouczanie. Po to jest forum by sie wzajemnie informowac i nie tracic czas na dzwonienie po roznych miejscach.
agad
Gość
Posty: 5
Rejestracja: pt maja 14, 2010 5:30 pm

pn cze 21, 2010 4:06 am

Hey
Ja moze bede mogla pomoc. Znam polskiego masazyste, ktory jest rowniez fizjoterapeuta. Jest dobry w tym co robi i ma wieloletnie doswiadczenie. Moge Ci podac numer telefonu 07543786443

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kris
Bardzo odważny
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 08, 2007 10:51 pm
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

pn cze 21, 2010 4:45 am

katpat pisze:Po to jest forum by sie wzajemnie informowac i nie tracic czas na dzwonienie po roznych miejscach.
Kolezanko (czy kolego) !
I tutaj sie mylisz. Troszke samodzielnosci w zyciu jeszcze nikomu nie zaszkodzilo. Jezeli zadzwonienie w kilka miejsc zeby sie dowiedziec czy ktos nie spieprzy Ci jeszcze bardziej kregoslupa jest dla Ciebie strata czasu, to mi to smierdzi lenistwem.
Jak widzisz sa ludzie ktorzy Ci chca pomoc, a Ty od razu rzucasz blotem. Uszanuj innych dobrze ?
[img]http://img256.imageshack.us/img256/3926/sig2pk.jpg[/img]
katpat
Gość
Posty: 16
Rejestracja: czw lut 19, 2009 3:12 pm

pn cze 21, 2010 11:56 am

To jaki jest sent prowadzenia takiego forum? Chyba po to jest forum zeby sobie info wymieniac?

Dziekuje za tel.
katpat
Gość
Posty: 16
Rejestracja: czw lut 19, 2009 3:12 pm

pn cze 21, 2010 12:00 pm

Kris pisze:
katpat pisze:Po to jest forum by sie wzajemnie informowac i nie tracic czas na dzwonienie po roznych miejscach.
Kolezanko (czy kolego) !
I tutaj sie mylisz. Troszke samodzielnosci w zyciu jeszcze nikomu nie zaszkodzilo. Jezeli zadzwonienie w kilka miejsc zeby sie dowiedziec czy ktos nie spieprzy Ci jeszcze bardziej kregoslupa jest dla Ciebie strata czasu,

A ty uwazasz ze ktos mi powie przez tel ze mi spiep kregoslop. Takich rzeczy mozesz dowiedzic sie na forum a nie przez tel. Uwazam ze ktos kto pisze na forum chce pomoc a nie pouczac ze sama mam sie dowiedziec. Moze za dlugo piszecie na forum i potrzeba wam malego odpoczynku i zdystansowania.
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

śr cze 23, 2010 8:24 pm

katpat pisze:Interesuja mnie wylacznie konkretne odpowiedzi a nie pouczanie. Po to jest forum by sie wzajemnie informowac i nie tracic czas na dzwonienie po roznych miejscach.
W tym przypadku muszę się zgodzić z Katpat. Forum jest po to by szukać i dostać odpowiedz na pytanie.
Nie powinno się odsyłać użytkowników do wyszukiwarki google czy telefonu.
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

czw cze 24, 2010 10:16 pm

madziula sie lapie za masaze, podobno tylko kobiety ale cisne, moze zmieni zdanie:D
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
BERGAMOTKA
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob lip 12, 2008 9:49 am
Lokalizacja: eastleigh

pn lip 19, 2010 8:16 pm

co do osoby ogłaszającej się w katalogu firm- z zawodu jest ... stolarzem.
z fizjoterapią ma tyle wspólnego co ja z dietetyką-czyli dużo wiem na ten temat bo wiele diet przetestowałam i dużo przeczytałam. Tak więc pan A o fizjoterapii wie sporo ale tylko w teorii... w ogóle całe ogłoszenie (strona internetowa) jest napisana w bardzo śmiały sposób bo wprowadzić może w błąd (wyniki tomografu czy choćby nawet rtg to chyba potrafi odczytac tylko lekarz a juz z pewnościa tylko lekarz ma prawo do stawiania diagnozy). No może fizjoterapeuta kształcony w Anglii, który ma dużą praktykę zawodową...
Jednakże masaż pan A wykonuje bardzo dobrze...
...
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

pt lip 23, 2010 2:58 pm

Tak pomyslalam sobie,ze moze zwyczajnie udaj sie najpierw do swojego GP i zapytaj o fizjoterapie, jesli odesla cie z kwitkiem to warto przejsc sie do jakiegos lepszego fitness clubu, z tego co wiem to te wieksze salony- sieci, zazwyczaj oferuja uslugi w zakresie fizyko i fizjoterapii.
Druga mysl, moja kolezanka korzystala kiedys z uslug lekarza medycyny chinskiej, bardzo narzekala wczesniej na kregoslup a po takiej serii trzech zabiegow mowila,ze jest o wiele lepiej, namiary pewnie znajdziesz w ksiazce telefonicznej.
Obrazek
justyna83
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pn sie 02, 2010 10:26 am

pn sie 02, 2010 10:32 am

hej ja jestem fizjotaerapeutą. ból pleców może być spowodowany wieloma czynnikami. ale polecam masaż z maścią przeciwbólową, delikatne ćw izometryczne i rozluźniające.
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

wt sie 24, 2010 7:36 pm

tak Pablo, jak dla Ciebie zmienię zdanie i zapraszam :), na ból pleców również pomocny może być masaż gorącymi kamieniami, który świetnie rozgrzewa mięśnie
Semper fidelis
ODPOWIEDZ