dentysta

Wszystko o naszym zdrowiu i NHS w UK
Awatar użytkownika
FISHERMAN
Zasłużony W Boju
Posty: 299
Rejestracja: śr gru 05, 2007 10:17 pm
Lokalizacja: Southampton

czw sty 27, 2011 10:13 pm

Ewelina Ty sobie jaja robisz ? ...... moze zrob liste tematow na ktore mozna pisac na twoim forum ...

Forum umiera smiercia naturalna a ty jeszcze edytujesz posty i zakazujesz wolnego pisania .....
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

czw sty 27, 2011 10:38 pm

Adrian umiera tylko dlatego ze sami sobie to robimy, jedziemy po sobie i nic dobrego z tego nie wychodzi. Kazdemu cos przeszkadza, wszyscy sie o cos obrazaja... Ja juz dawno zrezygnowalam z zabawy w forum... Jesli ktos szuka kontaktu czy informacji to znajdzie to na forum ale ja juz mam powyzej uszu tego narzekania, sama tez narzekalam, przyznaje, ale od tej pory bede z tym walczyc bo wychodzi na to ze ludzie sie rejestruja tylko dlatego by sobie wlasne porachunki pozalatwiac.

Tak tez sie sklada ze od 2 lat pisza i zapowiadaja ludziska ze forum umiera smiercia naturalna ... cos dlugo to trwa. Co jakis czas ktos nowy wpada, co chwile jakies pytania... ostatnio tylko o prace, mieszkanie.. ogloszenia i spam.

Ale sa osoby, ktore tutaj zagladaja i czekaja na nowa wojenke(taka jak ta :)) lub inne tematy.

Ja osobiscie pisze na tematy w ktorych sie akurat znajduje, kupno roweru, kupno domu... oszczedzanie ... itp
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Agus
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pt kwie 27, 2007 12:19 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz sty 30, 2011 11:08 am

Ewelina, jest przecież mnóstwo tematów pozytywnych, w których nikt nie narzeka, a jedną z cech forum jest pewien zakres wolności merytorycznej, a przynajmniej powinien być.

Też jestem przeciw narzekaniu na każdy przejaw nieuprzejmości czy niefachowości, bo to się może zdarzyć, i - tak jak piszesz - klientom też czasem brakuje kultury. Są jednak przypadki, kiedy można, a nawet trzeba przestrzegać innych. Kiedy agencja pracy nie płaci pracownikom; kiedy sklep ciągle sprzedaje nieświeże produkty (można też zmienić sklep, oczywiście); kiedy wydajemy ciężkie pieniądze na polskiego dentystę, a on się okazuje fachowcem słabszym niż nasza uparta wiara w wyższość polskich dentystów nad angielskimi...* ;) Przed erą internetu narzekało się osobiście znajomym, teraz rolę lokalnej społeczności pełni czasem forum.
Czyjeś cenne odpowiedzi mogą pomóc komuś poprowadzić sprawę dalej, czyli na przykład zgłosić w odpowiedniej instytucji, że agencja łamie prawo.

Nie godzę się natomiast na traktowanie mnie przez personel różnych instytucji "na wszelki wypadek" tak, jakbym była grubiańskim i kłótliwym klientem, bo nim nie jestem. I tyle.

* żeby nie było, osobiście leczę zęby u irańskiego dentysty z NHS i jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

pn sty 31, 2011 2:39 pm

Dzieki Agus za fajny post.

Wolność na forum, oczywiscie ze tak, tylko niestety niektorzy korzystają z tej wolnosci nie zwracajac uwagi na etyke. Wykorzystują anonimowosc i krzywdza innych, tylko po to by znalexc ujscie dla swojej zlosci. Przestrzeganie - tak, porada-tak, zemsta- nie.

Wyobrazcie sobie sytuacje z ktora spotykam sie coraz czesciej na forum.
Nowozarejestrowana osoba pisze post na forum o firmie X ze zrobili kilka rzeczy nie tak. ( i juz mi sie cisnie na usta jedno pytanie, jak mozliwe jest to ze firma X mogla za jednym razem wszystko zle zrobic, juz samo to jest troche naciągane) Dostaje maila/telefon od tej instytucji/firmy z wytlumaczeniem i prosba o usuniecie posta gdyz przez takie cos traca klientow. Firmy takie zazwyczaj staraja sie skontaktowac z klientem i wytłumaczyć, dojsc do porozumienia( i to jest zupelnie zrozumiale, zalezy im na klientach i zawsze chca by klient zostal pogłaskany, nawet jak cos sie nie uda). Oczywiscie bledy sie zdarzają. Ale czy az tak niewybaczalnym bledem firmy bylo to, ze skierowali klienta do niepolskiego dentysty pomimo tego ze przyszedl do polsko-angielskiej kliniki? Oburzenie, zlosc i wrogosc, przestrzeganie przed klinika itp ... czy to jest wystarczajacy powod by po kims tak jechac ?

Sami tez mozecie zobaczyc ze jest mase tematow na forum napisanych przez nowo przybyłych, dostaja odpowiedz i juz ich nie ma. Ich interesuje tylko zemsta nic innego, nie chca wejsc w jakakolwiek konfrontacje z firma/instytucja, oni nawet nie szukaja jakiegokolwiek wytlumaczenia, nie obchodzi ich co sie pozniej bedzie dzialo z tym postem. Ich interesuje sam akt wyladowania swojej zlosci.

Dlatego wlasnie nowo przybyli nie maja prawa narzekac ani pisac takich postow w dziale Czarna lista. Jesli rzeczywiscie ktos chce cos napisac takiego na forum powinien sie do nas zglosic, ja wtedy bede mogla to zweryfikować kontaktując sie z firma. Jesli ktos z Was ma inny pomysl jak rozwiazac taki problem/y prosze o rade, nic madrzejszego nie potrafie wymyslec.

Moze nie jestem cool enouth.

Posta pisalam bardzo szybko... sorry za bledy.
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Kanieczka
Nowicjusz
Posty: 79
Rejestracja: pn cze 28, 2010 12:43 am
Lokalizacja: Southampton/Kielce

śr kwie 06, 2011 2:54 pm

Za zaczelam leczy zeba kanalowo u debtystki co wspomina Foczka. Bylam na jednej wizycie narazie. Babka spoko sie wydaje
Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc NIEPOKONANYM!!! Wsrod tandety lsniac jak diament :)
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

czw kwie 07, 2011 8:16 am

Kanieczka pisze:Za zaczelam leczy zeba kanalowo u debtystki....
Jezuuuu po jakiemu to??? :shock:
Pozdrawiam
Kanieczka
Nowicjusz
Posty: 79
Rejestracja: pn cze 28, 2010 12:43 am
Lokalizacja: Southampton/Kielce

pn kwie 11, 2011 9:56 am

oj tam szybko pisalam, sorki lol :oops:
Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc NIEPOKONANYM!!! Wsrod tandety lsniac jak diament :)
wodniczek87
Gość
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 22, 2011 4:43 pm

pt maja 27, 2011 12:29 pm

witam! Potrzebuję albo leczenie kanałowe albo wyrwać zęba. W saxon 330F kanałowe, 80F wyrwanie. Czy można gdzieś taniej? Ale potrzebuję tłumacza więc albo Polak albo z Polską pielęgniarką... A ile bierze ta litwinka o której pisaliście wceśniej na Burgess Rd? Czy możecie podać mi do niej dokładny adres i tel?
Dziękuję i pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

pt maja 27, 2011 9:50 pm

Zwyczajnie poszukaj w google. Brighter smile dental surgery ( Burgess rd) albo Ocean dental centre (to w centrum kolo London rd)
Powiedz, ze chcesz byc NHS i wtedy to bedzie 47 pounds bez roznicy czy kanalowe czy wyrwanie. Zadzwon do jednej i do drugiej i zobacz gdzie Cie wczesniej przyjma. W jednej i w drugiej znajdziesz polska pielegniarke, co prawda nie z kazdym lekarzem , ale mozesz ladnie zapytac :)
When I am good I am good, when I am bad I am very good...;>
wodniczek87
Gość
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 22, 2011 4:43 pm

śr cze 01, 2011 1:03 pm

A może mi ktoś napisać jakie wymagania mam spełnić i co zrobić żeby leczyć się na NHS?
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

sob cze 04, 2011 12:22 am

Wystarczy ze masz NIN i juz. Nie wiem czy europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego dziala, teoretycznie powinna, ale ...
NIN zalatwia sprawe. Czyli, pracujesz, zyjesz tutaj i juz kwaifikujesz sie do NHS care. A jak masz jakies benefiry np. tax credis, job seeker czy income support czy HC2 certificate albo jestes w ciazy albo urodzilas dziecko w ostatnich 12 miesiacach to masz dentyste za darmo :P
When I am good I am good, when I am bad I am very good...;>
yag
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pn sie 02, 2010 4:29 pm

sob cze 04, 2011 9:32 am

czesc! ja dostalem liscik z NHS i w tresci miedzy innymi free dental treatment zastanawiam sie czy podbielanie zabkow tez kochany NHS mi pokryje he he.ja takze zapisalem sie na burger rd chyba to burges tam gdzie te dwa rondka i winchester rd sie zaczyna do brighter smile niestety dluga lista oczekujacych 6tyg czekania jednak zabki mnie nie bola jednakze wspolczuje tym ktorzy potrzebuja natychmiastowej interwencji wiertla.obsluga chyba litewska nie pytalem czy maja polski personel
p.s pytanie do administratora czy yag kwalifikowac sie do grupy jeszcze troche mogacych ponarzekac sobie czy yag sie nie kwalifikowac?heh!pozdrawiam
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

sob cze 04, 2011 9:41 pm

Yag wybielanie to luxury i na NHS to mozesz zapomniec :P Malo tego kilka firm juz tego nie robi, Health & Safety issue, wiec na Twoim miejscu bym sie zastanowilo czy chcesz strong peroxide swoje zeby traktowac :mrgreen: Laser bardzo inwazyjna metoda i duzy stres dla zebow...Brighter smile ma polski personel w postaci pielegniarek, dentysci zagraniczni, no chyba ze cos sie zmienilo :P .
A jak ktos jest w bolu to ma latwiej, dzwoni na NHS direct i ma wizyte nastepnego dnia na emergency i jak potrzebuje treatment to nawet w ciagu tygodnia moze sie w praktyce zarejestrowac jak maja miejsce :wink: Jesli chodzi o dentystow to jak poczytasz troche to easy busy.
When I am good I am good, when I am bad I am very good...;>
yag
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pn sie 02, 2010 4:29 pm

ndz cze 05, 2011 11:33 am

tak myslalem z tym wybielaniem.niech chociaz poleczy to co wchodzi w termin slowa full free treatment then i ll be so happy
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

pn cze 06, 2011 12:31 am

yag pisze: p.s pytanie do administratora czy yag kwalifikowac sie do grupy jeszcze troche mogacych ponarzekac sobie czy yag sie nie kwalifikowac?heh!pozdrawiam
A ty yag mysles ze sie kwalifiowac ?
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
ODPOWIEDZ