wspólne odchudzanie

Wszystko o naszym zdrowiu i NHS w UK
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

pt sty 25, 2008 12:03 pm

witam wszystkich tych ktorzy chcieliby sie przylaczyc do wspolnego odchudzania sie razem razniej :wink: . tak sie sklada ze sama sie odchudzam juz sporo co prawda skutkow nie widac ale mam nadzieje ze wreszcie nadejdzie dzien ze je zobacze. znam wiele diet niestety mi nie pomogly (ze wzgledu na zaburzenia hormonalne) ale sa osoby m.in moja siostra ktora stracila kilka kilo w niedlugim czasie bez efektow jojo wiec jak cos moge je podac. aha stosowalam tez wioele suplementow diety herbatek itd chyba nie trafilam na ta odpowiednia obecnie biore meridie 10 jak bylam w Polsce lekarz mi ja przepisal. moze ktos z Was zna jakies srodki przetestowane na wlasnej skorze???
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

pt sty 25, 2008 12:16 pm

albo ciekawe dietki??? :D
Awatar użytkownika
NaDi@30
Zawodowiec
Posty: 1128
Rejestracja: wt lip 24, 2007 8:35 pm
Lokalizacja: So`ton

pt sty 25, 2008 12:56 pm

tak :!: szklanka cieplej przegotowanej wody na czczo z polowka wycisnietej cytryny :wink: polecam :twisted: :twisted: :twisted:
[img]http://img.userbars.pl/23/4487.png[/img] [img]http://img.userbars.pl/32/6346.gif[/img]


Bóg mnie stworzył,diabeł opętał.Na zawsze będę
grzeszna i święta...

gg:2306643
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

pt sty 25, 2008 2:04 pm

Madziula swietnie trafilas w temat. :)
Rzucilam palenie 2 tygodnie temu i co godzine jestem umierajaca z glodu.
Mam ochote wlansie na cos slodkiego, jakis batonik itp ;)
Mysle, ze jak mamy sobie czegos odmawiac to nie wszystko na raz, tylko tak powoli sie przyzwyczaic, ze np chipsy, flipsy i te sprawy juz sa out of order. Pozniej inne smakolyki ... Kiedys przytylam troszki i zaczelam chudnac powoli docierajac do swojej wagi. Mysle, ze tu o samo jedzonko nie chodzi .. trzeba troche polatac - basen, spacery, wycieczki. No ale teraz mamy idealna okazje do tego - Wiosna Sie Zbliza Wielkimi Krokami !!! :)
Nadi @ co z ta woda i cytryna ?? O co lotto ?
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
skajdra
Nowicjusz
Posty: 80
Rejestracja: pn gru 31, 2007 5:06 am

pt sty 25, 2008 4:26 pm

no tak Nadi ma pelna racje :twisted:

Po 1. nie chudniemy szybko....i to sobie wbic do glowy nie wiejecej niz 1kg na tydzien
Po 2. z diety wychodzimy tyle samo czasu ile dieta trwala by uniknac efektu jojo
Po 3 zdrowa dieta to zmiana sposobu jedzenia zmiana nawykow zlych nawykow
Po 4 dobrze jest wlaczyc w to zajecia ruchowe
Po 5 na cholere wam Meridy i inne spalacze...

wiec na dzien dobry dieta 1000 kacl i Merida pani nie pozmoze za wyjatkiem cudownego uszkadzania watroby ale co tam....panny chemiczne nazrec sie tabletek i schudnac w tydzien 10 kg bynajmniej zycze szczescia i wytrwalosci jestem wlasnie po poltoragodzinnej terapii basenowej bylo bosko...
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

pt sty 25, 2008 10:22 pm

nie o to chodzi ze ja chce schudnac bardzo szybko nic nie robiac i dlatego biore meridie. jestem aktywna fizycznie aerobik bieganie jazda na rolkach i sauna czasem poza tym mam specjalnie diete przepisana od lekarza bo te tzw cud dietki typu kopenhaska 1000 kcal camrigde na mnie nie dzialaja. meridie biore na przemiane materii bo jak juz wczesniej wspomnialam mam problemy hormonalne a leczenie potra kilka dobrych lat a poki ich nie wylecze bez takich lekow jak meridia nie uda mie sie nic stracic (a tak nawiasem biore juz 2 tyg i stracilam 1,5 kg) wiec do utraty 10 w miesiac mi duzo brakuje
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

pt sty 25, 2008 10:24 pm

naDi slyszalam wlasnie o tej wodzie z cytryna wiesz moje po jakim czasie widac juz skutki???
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

pt sty 25, 2008 10:43 pm

Ewelina26 gratuluje rzucenia nalogu to juz sukces. moj brat z dziewczyna tez dwa juz prawie trzy miesiace temu zapalili ostatniego papierosa. on nie czul wiekszego laknienia tylko byl bardziej zdenerowowany ale jego dziewczyna ciagle miala jakies zachcianki wiec radzila sobie albo lupaniem slonecznika albo chwytala za jakis slodki owoc albo wypijala duza ilosc herbaty slodzonej miodem lepsze to niz baton a organizmu calkowicie cukru pozbawiac nie wolno
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

sob sty 26, 2008 12:58 am

Dieta kopenhaska to :twisted: najgorsza z mozliwych jest. Raz sie nabralam, i przeszlo mi po 2 dniach wpierniczania kawy ze szpinakiem i jajkiem i steku z cytryna i salata ble :evil: :evil: :evil: zlo, zlo ZLO . Fajna dietka , ktora stosuja 2-3 razy w tygodniu to south beach , jesc mozna duzo, ale tylko warzya, mieso, jajka i sery. A naprawde waga spada jak sie duzo chodzi.... na wysokich obcasach
gg2833495

[img]http://images49.fotosik.pl/33/c0194fb46e7b99ff.jpg[/img]

Everyone is entitled to my opinion.
Awatar użytkownika
skajdra
Nowicjusz
Posty: 80
Rejestracja: pn gru 31, 2007 5:06 am

sob sty 26, 2008 10:58 am

jak widac nic nie zlapalas z mojego postu w odchudzaniu nie idzie o stosowanie diety jakiejs tam.............o nazwie cokolwiek... w diecie chodzi o obnizeie spozywania kalorii wzgledem ich spalania...dlatego dieta poprostu dieta bez nazwy 1000 kacl to jest dieta ktora pomaga bez obciazania i w tej diecie tak naprawde mozesz jesc wszystko co ci sie podoba byle nie przekroczyc 1000 kacl wiec tez trzeba miec swiadomosc ze platki sniadaniowe takie dla dzieci np juz nie mowie o jakis fitnes powoduja tak naprawde odruch laknienia...bo sa slodzone cukrem prostym...ze nalezy rozlozyc posilki tak by poprostu uniknac bycia glodny...a jesli nie potrafisz od razu obnizyc kalorycznosci najlepiej obnizac je powoli by nie zszokowac organizm i tak naprawde ktos kto ma problemy z nadwaga lub otyloscia musi zmienic sposob zywienia na cale zycie .. a nie na czas trwania diety o nazwie south bich :wink:
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

sob sty 26, 2008 5:11 pm

tak to wiem wszystko, bo w sumie tearaz juz od dluzszego czasu staram sie nie laczyc bialka z weglowodanami nie popijac w trakcie posilku i jesc male porcje nie sadze zebym przekraczala 1000 kcal bo ostatnio jem kilka sucharow na sniadanie obiad i 2 kiwi i tak do tego musze sie zmuszac. cos mi sie zoladek skurcza. po prostu chyba tak jest ze zbyt wiele nie schudne dopuki nie wylecze cos nie cos, ale szczerze mowiac nie jest az tak zle, bo w sumie jakis kompleksow nie mam akceptuje siebie jaka jestem a jak ide na zakapupy i widze przechodzace angielki to czuje sie jak modelka :wink:
a prospos wody z cyrryna jest to naprawde swietne przez caly dzien czulam sie lekko i cos zaczynalo sie dziac. pozdrowionka
Awatar użytkownika
madziula
Bardzo odważny
Posty: 555
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:04 pm
Lokalizacja: Bieszczady(UD)/ Bitterne Park

sob sty 26, 2008 5:16 pm

a wracajac do diety kopenhaskiej stosowalam ja w sumie juz kilkanasie razy kiedys mialam obsesje na jej punkcie i za wiele nie chudlam. prawdopodobnie jest tak ze ona pozbawia wody w organizmie i to wszystko, ale nie jest az taka zla do konca. moja siostra ja stosowala w trakcie jej trwania schudla 5 kg a jeszcze do konca miesiaca kolejne 5 ta dieta spowodowala ze troche skurczyl sie jej zoladek ale i tez polepszyla przemiana materii bylo to juz jakies 4 lata temu i bez efektu jojo. wydaje mi sie ze wszystko zalezy od organizmu.
P. s dobra jest jesli ktos chce oddtruc sie z toksyn bo serio oczyszcza organizm
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

sob sty 26, 2008 6:45 pm

Laski , ograniczcie zarelko , wiecej ruchu na codzien i powinno byc dobrze :wink: Diety cud wymyslacie , ktos niezle pieniadze za te brednie w periodykach bierze , to dobre dla sportowcow nie dla Was drogie Panie
Awatar użytkownika
NaDi@30
Zawodowiec
Posty: 1128
Rejestracja: wt lip 24, 2007 8:35 pm
Lokalizacja: So`ton

sob sty 26, 2008 7:37 pm

jesoooo tak czytam te wypowiedzi i oczom nie wierze....suchary?? jesoooo kobiety owszem i Ja mam czasami problemy z samoakceptacja bo rzucajac palenie przytylam 15 kilo i zastanawialam sie owszem nad roznymi dietami,ale to wszystko siedzi w nas,w naszej psychice.Czesto zadaje sobie pytanie po co ??przeciez zycie mamy tylko jedno i co??pod koniec mam stwierdzic,ze bylo ok,ale wielu rzeczy nie sprobowalam,bo stoswoalam diete? nie jadlam tego i tamtego,by chudo wygladac??a co z czasem i zmianami zachodzacymi w naszym organizmie? w momencie stania sie matka i nie tylko... :wink:
[img]http://img.userbars.pl/23/4487.png[/img] [img]http://img.userbars.pl/32/6346.gif[/img]


Bóg mnie stworzył,diabeł opętał.Na zawsze będę
grzeszna i święta...

gg:2306643
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

sob sty 26, 2008 8:44 pm

Wiedziałam, że sie jakiś chłop odezwie, co nie powinien !! :twisted: :twisted:
Oni myślą, że sie na wszystkim znają .. :P T zagraj lepiej w jakąś grę ! ;)
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
ODPOWIEDZ