Czy pomogła komuś zielona kawa?

Wszystko o naszym zdrowiu i NHS w UK
ODPOWIEDZ
TaffGirl
Gość

sob sie 10, 2013 8:52 am

Witam
Chciałabym rozpocząć odchudzanie w bardziej skuteczny sposób niż do tej pory. Diety, które stosowałam w żaden sposób nie pozwoliły mi na utrzymanie długotrwałego efektu. Usłyszałam ostatnio o zielonej kawie - leku na odchudzanie. Czy komuś ten lek pomógł? Macie z nim jakieś doświadczenia? Będę wdzięczna za każdą opinię o tym leku!
maisza
Gość

wt sie 20, 2013 12:13 pm

Wiesz co, ja bym zielonej kawy lekiem nie nazwała. Jest to bardziej suplement diety lub jeszcze inaczej specyfik wspomagający odchudzanie. Ostatnimi czasy właśnie zaczęłam za namową koleżanek stosować ten specyfik i jak na razie nie zauważam żadnego gorszego samopoczucia. Nawet mogę Ci powiedzieć, iż przy takim samym tempie życia i odżywianiu schudłam w tydzień 1 kg, więc jest ok. Poczytaj sobie http://zielona-kawa.com.pl/wlasciwosci- ... -kawy.html i skuś się. Nie stracisz na tym, a możesz naprawdę tylko zyskać.
haniabab
Gość

pn paź 29, 2018 11:42 am

Ja odstawiłam całkiem kawę i to mi najbardziej pomogło.
RTLop
Gość

ndz wrz 12, 2021 10:37 am

Czy pies może zarazić się od człowieka np. szkarlatyną? Jest to choroba wywołana przez paciorkowce i przenoszona drogą kropelkową.
Moje pytanie może wydać się głupie, ale wolę zapytać, niż potem pluć sobie w brodę że nie zapytałam ,a można było zapobiec.
RTLop
Gość

pt wrz 24, 2021 5:10 pm

Jak to jest z Wami - oddajecie czy nie ? A może boicie się krwi albo igły ? Ja oddaje krew w miare regularnie. Trochę się kiepsko po tym czuje, ale cieszę się, ze moge komus pomóc
ODPOWIEDZ