Wulkanizator potrzebny

Posty związane z naszymi furami
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
FISHERMAN
Zasłużony W Boju
Posty: 299
Rejestracja: śr gru 05, 2007 10:17 pm
Lokalizacja: Southampton

śr gru 05, 2007 11:18 pm

Witam

Tak akurat los chcial ze zlapalem gume. Bylem w jednym warsztacie i Pan gumiarz powiedzial mi ze opona do wyrzucenia - mimo wszystko wydaje mi sie ze chodzilo tylko o to zeby mi sprzedac nowa opone.
Trudno kupie nowa jesli bedzie trzeba.
Mam samochod na PL tablicach - wypadaloby miec na osi takie same opony wiec wydatek podwojny. ( po co maja mi zabrac dowod rej. podczas wakacji w PL )

Teraz pytanie ?
czy moze ktos z Was kozystal z uslug z jakiegos dobrego zakladu wylkanizacyjnego ? i moze mi go polecic (Southampton )

pozdr

Adrian


Adrian
seeeeer
Nowicjusz
Posty: 60
Rejestracja: sob sie 25, 2007 6:13 pm

sob gru 08, 2007 3:17 pm

Z dobrego zakladu nigdy niestety nie korzystalem ale znam jeden tani.Zaraz przy St Marys za polskimi sklepami 2 albo 3 w lewo hindus ma garaz z oponami .Z tego co wiem tez je wulkanizuje
Awatar użytkownika
cuma
Zawodowiec
Posty: 1371
Rejestracja: czw sie 02, 2007 11:22 pm
Lokalizacja: z zupełnie innej bajki:)

ndz gru 09, 2007 12:00 am

a dokladnij mowiac to jest Graham Road, warsztat nazywa sie Taj Tyres.
tani jest ale moze np nie dokrecic porzadnie kola, albo wkrecic nakretke odwrotnie. takiego fikolka zrobili mio w pierwszym autku :twisted:
trochę węgla ożywia parowiec, trochę serca - człowieka...
[url=http://userbars.pl/][img]http://img.userbars.pl/11/2050.gif[/img][/url]
helmut76
Gość
Posty: 13
Rejestracja: pt sie 10, 2007 3:15 am

ndz gru 09, 2007 6:28 pm

jakie oponki potrzebujesz?? ile cali sszerokosc?? może pomogę??
Awatar użytkownika
FISHERMAN
Zasłużony W Boju
Posty: 299
Rejestracja: śr gru 05, 2007 10:17 pm
Lokalizacja: Southampton

pn gru 10, 2007 7:48 am

THX wielkie za info

Akutalnie mam 4x Michelin Energy 175 r14 i cos na wzor tych przydaloby sie zalozyc - oczywiscie jesli nie uda mi sie naprawic uszkodzonej bede potrzebowal tylko 2

pozdr

Adrian
seeeeer
Nowicjusz
Posty: 60
Rejestracja: sob sie 25, 2007 6:13 pm

ndz gru 16, 2007 9:50 pm

cuma pisze:a dokladnij mowiac to jest Graham Road, warsztat nazywa sie Taj Tyres.
tani jest ale moze np nie dokrecic porzadnie kola, albo wkrecic nakretke odwrotnie. takiego fikolka zrobili mio w pierwszym autku :twisted:

To faktycznie przykre .Osobiscie nie mialem tam nigdy problemu .Moze dlatego ze bardzo dokladnie patrzylem na ręce
Awatar użytkownika
FISHERMAN
Zasłużony W Boju
Posty: 299
Rejestracja: śr gru 05, 2007 10:17 pm
Lokalizacja: Southampton

pn gru 17, 2007 7:14 pm

Hey

W rezultacie udalo mi sie dosztukowac opone.
Byly rozne propozycje w roznych warsztatach.
Nowa 50 lub 80.
Uzywana 15 L.

W zakladzie w ktorym ostatecznie zakupilem opone Pan gumiarz zapewnil mnie ze mam niebywale szczescie gdyz akurat ma taka nowa w cenie 50 L.
W chwili jak mu powiedzialem ze zastanowie sie i ze moze wroce pozniej nagle okazalo sie ze mam 2x niebywale szczescie bo ma taka uzywana jaka mi potrzebna w cenie 15 L :)

pozdr

Adrian
Awatar użytkownika
ptakcudak
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw lip 23, 2009 10:07 pm
Lokalizacja: Southampton / Kraków

czw lip 23, 2009 11:37 pm

jeśli chodzi o naprawę opon to prawie każda opona jest naprawialna chyba że dziura jest naprawdę duża albo uszkodzenia zostało dokonane NA BOCZNEJ ŚĆIANIE OPONY A NIE NA JEJ CZOLE tzn na części nośnej .Naprawy dokonują prawie każde zakłady oponiarskie ja naprawiałem na Winchester rd. koło salonu Chrayslera na rogu ceny przystępne .Opłaca się naprawiać tylko nie zużyte opony bo inaczej lepiej jest dołożyć 15Ł i kupić nową niż naprawiać jakiegoś dziada SPRAWA BEZPIECZEŃSTWA miedzy innymi .
Ford Mustang 1967 GT500 SHELBY Super Snake "Eleonor" - 700BHP
Awatar użytkownika
machinogodzilla
Nowicjusz
Posty: 75
Rejestracja: pt gru 14, 2007 6:53 pm

wt sie 04, 2009 10:08 pm

Ja zmieniam gumki w zakladzie T(y/i)reWise u wylotu Mount Pleasant Rd na styku z Onslow Rd. Nigdy nie naprawialem, ale kiedys z ciekawosci spytalem i szef stwierdzil, ze jak trzeba to i naprawi.

Poza tym mozna kupic gumki nowe jak i uzywane, kazda mozna sobie na regale ladnie obejrzec i jak ktos chce sie poprzygladac robociznie to nie ma zadnego problemu. Bez zbednego lania wody, szybko i do rzeczy. Miejsce raczej kameralne i taka tez tam, na swoj sposob, panuje atmosfera.

Jak ktos oczekuje 10 stanowisk, podnosnikow, cudow bajerow i nazelowanego sprzedawcy, to nie jest to miejsce dla niego.
|
► Zobacz co się dzieje w Soton
|
ODPOWIEDZ