2 tickety za speeding co robic?

Posty związane z naszymi furami
ODPOWIEDZ
lioko
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 20, 2014 11:49 am

pt cze 20, 2014 11:57 am

Witam wszystkich forumowiczów

właśnie wróciłem z wakacji i skrzynce pocztowej od kilku tygodni siedziały listy z mandatami

mam 2 mandaty za prędkość i chce się z nich wywinąć, w okresie od zajścia zmieniłem samochód z powodu iż wcześniejszy się rozpadł, jednym z problemów w moim wcześniejszym samochodzie byl speedomierz naprawiałem go kilka razy ale sie sam przestawiał. wykroczenie zostało dokonane w banalnym miejscu w którym zawsze sie zwalnia i każdy jest świadomy kamery ponieważ jest na drodze do miasta i jeżdżę tamtędy codziennie.

Czy mam szanse sie wymigać z płacenia tych mandatów mówiąc ze to nie moja wina tylko spedomierza?
Geronimo
Gość
Posty: 13
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 2:07 am

ndz cze 22, 2014 5:18 am

Napisz do Elżuni (tej pani z angielskich banknotów), że to nie jest Twoja wina. Bo Ty przecież chciałeś jechać przepisowo ale ten durny "speedomierz" z rozpadającego się samochodu, to kłamca. Możesz też dodać, że akurat w tym czasie i tym banalnym miejscu (dwa razy) noga ci zdrętwiała i nie mogłeś zwolnić.
Ela zapewne zdaje sobie sprawę, że my Polacy jesteśmy najlepszymi "drajwerami" w całej galaktyce i musi Ciebie ułaskawić. :)
Awatar użytkownika
fLiPeR
Nowicjusz
Posty: 68
Rejestracja: czw kwie 19, 2012 9:48 am
Kontakt:

ndz cze 22, 2014 8:34 am

zawsze mozesz mechanikowi zaniesc i powiedziec, ze ci zle naprawil :twisted: , na pewno zaplaci za ciebie, ja bym tak zrobil :mrgreen:
ODPOWIEDZ