zabrane auto

Posty związane z naszymi furami
ODPOWIEDZ
pacalycha:)
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: wt gru 12, 2006 11:40 am
Lokalizacja: przemysl/southamoton

sob lis 09, 2013 1:16 pm

witam moze ktos ma jakis pomysl na odzyskanie pieniedzy za samochod ktory mi zabrano....
od poczatku w skrocie kupilem samochod w komisie od anglika po miesiacu puka komornik z nakazem zabrania auta gdyz poprzedni wlasciciel go nie splacil ,niewyrazilem zgody wiec zamowili lawete ,wlasciciel komisu umywa rece wiec zakladam spr .w sadzie wygrywam sprawe gosc ma oddac kase i nieoddaje,wysylam do niego komornika ,
po jakims czasie dostaje list od komornika ze gosc zamknal biznes wyprowadzil sie itd ze niemoga go znalesc i ze to tyle z ich strony sprawa zamknieta...
moze macie jakis pomysl co teraz moge zrobic, wiem ze gosc dalej sprzedaje auta bo obserwuje go na ebayu
jak cos to prosze pisac pozdrawiam
rysiontko
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 03, 2007 11:42 pm

czw lis 21, 2013 10:59 pm

Podobno jest tak, ze komornik nie kiwnie palcem jesli nie zarobi 500f.
Nie wiem jak jest w uk bo tu prawo jest dziwne, ale w Polsce jest tak, ze to wierzyciel wskazuje komornikowi skladniki majatku dluznika. Pewnie jest podobnie, wiec moze sprobuj pojsc ta droga.
mohsin123
Gość
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 29, 2014 6:03 am

śr sty 29, 2014 6:10 am

po jakims czasie dostaje list od komornika ze gosc zamknal biznes wyprowadzil sie itd ze niemoga go znalesc i ze to tyle z ich strony sprawa zamknieta...
moze macie jakis pomysl co teraz moge zrobic, wiem ze gosc dalej sprzedaje auta bo obserwuje go na ebayu
jak cos to prosze pisac pozdrawiam
ksenia88
Nowicjusz
Posty: 89
Rejestracja: wt gru 27, 2016 9:24 am

czw paź 31, 2019 4:28 pm

Możesz walczyć o swoje prawa, tylko koniecznie musicie wejść sobie na stronę https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ aby poznać informacje na ten temat. Myślę, że pomoc kancelarii będzie niezbędna, jeśli znajdujecie się w naprawdę trudnej sytuacji. Kancelaria uratowała już wiele osób.
ODPOWIEDZ