Firmy ubezpieczeniowe

Posty związane z naszymi furami
ODPOWIEDZ
seeeeer
Nowicjusz
Posty: 60
Rejestracja: sob sie 25, 2007 6:13 pm

pt wrz 14, 2007 10:54 am

Proponuje stworzyć swego rodzaju ranking najlepszych i najgorszych firm ubezpieczeniowych .Piszmy wiec z ktora firma mielismy jakies problemy ewentualnie z ktorej usług jestesmy "szczesliwi "
Na poczatek wielki minus dla direct line moze nie za cenę ale za dlllluuugggiiii czas reakcji po zgloszeniu slusznego zreszta swiadczenia
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

pt lis 09, 2007 11:19 pm

Direct Line , potracili mi w skali miesiaca 10 L za stluczke z mojej winy oszacowana na 100 L uwzgledniajac koszta manipulacylne :wink:

forum mi sie zawiesza :?
Awatar użytkownika
Radek
Zaczyna Działać
Posty: 134
Rejestracja: czw lis 01, 2007 8:11 pm
Lokalizacja: Southampton

wt lis 13, 2007 9:10 pm

ja mialem np problemy z firma e-insurance
nie chcieli mi uwzglednic znizek z polski
pacalycha:)
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: wt gru 12, 2006 11:40 am
Lokalizacja: przemysl/southamoton

pn gru 03, 2007 10:10 pm

niedawno zakupilem autko a co sie z tym wiaze musialem zakupic ubezpieczenie ,chcialem byc samodzielny wiec nieczekajac dlugo w ten sam dzien wszedlem na strone internetowa swift cover .wypelnilem formularze zaplacilem za rok z gory i zadowolony pomykalem autkiem po soton.po tyg dostaje list ze mam przeslac im potwierdzenie o znizkach ktore zadeklarowalem (5lat).znizki posiadam z polski wiec w sos pani mi przetlumaczyla na ang, moje zaswiadczenie o znizkach i wyslalem je. po krotkim czasie dostaje list od swift ze nieuznaja polskich znizek.wiec wyboru niema zamykam ubezpieczenie u nich i to mnie kosztowalo 155L reszte pieniedzy mi odeslali na konto to co zostalo z sumy ktora im zaplacilem za caly rok ,do nikogo niemam pretensji ale rada do wszystkich ktorzy zamierzaja wykupic ubezpieczenie w uk jesli posiadacie znizki z polski to predzej sie upewnijcie czy ta firma je honoruje :)
douslyszenia pappa
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

pn gru 03, 2007 10:18 pm

Pacałycha, a gdzie ty się pałętasz po jakiś tam firmach ;) My ubezpieczyliśmy u tych co się wszędzie reklamują i zapłaciłam 290 Ł i uwzględniają polskie zniżki :)
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
pacalycha:)
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: wt gru 12, 2006 11:40 am
Lokalizacja: przemysl/southamoton

pn gru 03, 2007 10:37 pm

a sam niewiem gdzie sie paletam :/po prostu czasem mam jakis pomysl nie zawsze madry :? .chcialem byc samodzielny i zle na tym wyszedlem mam nauczke teraz gdy ide cos zalatwic lub cos potrzebuje pytam wszystkich dookola :)obecnie mam ubezpieczenie w tesco najtaniej tam mi wyszlo .
seeeeer
Nowicjusz
Posty: 60
Rejestracja: sob sie 25, 2007 6:13 pm

sob gru 08, 2007 3:12 pm

pacalycha:) pisze:a sam niewiem gdzie sie paletam :/po prostu czasem mam jakis pomysl nie zawsze madry :? .chcialem byc samodzielny i zle na tym wyszedlem mam nauczke teraz gdy ide cos zalatwic lub cos potrzebuje pytam wszystkich dookola :)obecnie mam ubezpieczenie w tesco najtaniej tam mi wyszlo .
To ze wyszlo najtaniej nie znaczy ze bedzie najlepiej .Proponuje jezdzic ostroznie -najwiecej o firmie ubezpieczeniowej dowiadujemy sie podczas wyplaty odszkodowania :)
pacalycha:)
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: wt gru 12, 2006 11:40 am
Lokalizacja: przemysl/southamoton

ndz gru 09, 2007 12:56 am

dzieki za rade :D bede sie jej trzymal .co do tesco to oprocz tego ze jest tania firma ubezpieczeniowa to nic niewiem :/ mam nadzieje ze wszystko bedzie ok gdy bede cos od nich potrzebowal ,znajomy mial ubezpieczenie z asdy to mial problemy z nimi dosyc spore bo sadzil sie z nimi .sprawy nieznam ale w kazdym razie niepolecal asdy ...


pozdrofki :D
ODPOWIEDZ