ubezpieczenie anglika w polsce

Posty związane z naszymi furami
pawel310584
Gość
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 02, 2011 9:23 am

śr lut 02, 2011 9:41 am

witam i mam pytanie,czy mogę jeżdzić anglikiem zarejestrowanym w angli a ubezpieczonym w polsce.wiem że mogę ubezpieczyć w polsce anglika i poruszać się nim po polsce pod warunkiem że ma ważny mot angielski.I czy na takim ubezpieczeniu wykupię tax ,i uzyskam pozwolenie na parkowanie w 4 strefie. proszę o odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

śr lut 02, 2011 11:16 am

NAjlepiej zapytaj w dvla czy mozesz kupic TAX z ubezpieczeniem polskim a jeśli tak to wtedy masz odpowiedź na wszystkie swoje pytania...
Pozdrawiam
JDMek9
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 3:32 pm

śr lut 02, 2011 7:32 pm

a ja mam pytanie dotyczace tego ubezpieczenia;] czy w polsce ubezpieczyc angielskie auto jest duzo taniej czy podbnie jak tutaj???
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

czw lut 03, 2011 10:35 am

to zalezy jakie ubezpieczenie czy tylko OC czy tez AC, na jaki pojazd, wiek, zniżki, itd...itd... jest mnóstwo czynników które wpływają na cenę ubezpieczenia.
Pozdrawiam
JDMek9
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 3:32 pm

czw lut 03, 2011 7:29 pm

hmmm wiek w tym roku 22 lata, zero znizek i prawko w tym roku tez bedzie juz 4 lata :D aa auto np takie jak evo 7/8, Skyline GTS/GTR albo supra mk4 ;] tutaj insurance wychodzi mi okolo 6-7 tys funtow na rok wiec troszke za duzo wiec dlatego sie pytam czy darady takie cos zalatwic w polsce :D mam problem dostac tylko na te auta ubezpieczenie ;/ dla przykladu za golfa GTI ostatnio placilem 70 funta na miesiac wiec troche jest roznica w ubezpieczeniu:D
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pt lut 04, 2011 8:46 am

A czego oczekiwałes ? jestes młody, nie masz doświadczenia, chcesz jeździc sportowym autem...czyli sprawa jest jasna dla ubezpieczyciela- musisz płacic dużo, bo ryzyko szkody w twoim przypadku jest baaardzo wysokie :D Dodam tylko że w PL ostatnio za mitsubishi 3000GT zapłaciłem prawie 1000PLN tylko za OC!!! a mam 50% zniżek i wiek powyżej 30 lat!!! wiec jak sam widzisz nie jest tanio nawet w PL. W twoim przypadku masz dwie opcje albo powstrzymac zapędy sportowe i kupic auto z małym silnikiem, najlepiej diesla i poczekac do 25 lat wtedy bedziesz miał 3 lata zniżek + "wiek" -skonczone 25 lat i wtedy zmienic auto na sportowe, lub opcja nr.2 kupic to co chcesz teraz i pracowac na ubezpieczenie auta.... 8)
Pozdrawiam
JDMek9
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 3:32 pm

pt lut 04, 2011 3:45 pm

tzn nie lubie diesli i doswiadczenie napewno mam wieksze jak wiekszosc ludzi tutaj na ulicach... w sumie w zeszlym roku mialem honde civic VTI-S czyli grupa insurancu jakos 16a tylko ze ubezpieczenie mialem razem z dziewczyna to najpierw placilismy 70 funta miesiecznie potem po modifikacji troszke auta ubezpiecznie poszlo do 110 wiec mysle ze niejest zle... tylko chodzi o to ze wkoncu ja bym chcial zalapac kilka znizek.... a wogole wie moze ktos czy jak np bym kupil jakis samochod w polsce i poprostu go ubezpieczyl i zamknol gdzies w garazu na lata :D to czy tak nie na bilbym sobie znizek?? pytam bo nie znam sie na ubezpieczeniach w polsce :D
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

sob lut 05, 2011 5:05 pm

doswiadczenie napewno mam wieksze jak wiekszosc ludzi tutaj na ulicach...
doświadczenie to ma kierowca z przynajmniej 20-30 letnim stażem...czasami wystarczy sekunda nieuwagi i z tzw. pewnego siebie kierowcy robi się mięso przeznaczone na częsci zamienne dla innych ludzi (nerki, płuca, itd...)

Znany kierowca rajdowy Ś.P. Janusz Kulig tez miał doświadczenie i to stokroć większe niz ktokolwiek z nas...niestety zgubiła go rutyna....
a wogole wie moze ktos czy jak np bym kupil jakis samochod w polsce i poprostu go ubezpieczyl i zamknol gdzies w garazu na lata :D to czy tak nie na bilbym sobie znizek?? pytam bo nie znam sie na ubezpieczeniach w polsce :D
Jak najbardziej TAK :wink:
Pozdrawiam
JDMek9
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 3:32 pm

ndz lut 06, 2011 1:27 am

no jezeli tak uwazasz:D bo watpie ze kazdy co jakis czas jezdzi na torze, umi auto kontrolowac w poslizgu i jak tylko zdalem prawko to pierwsze auto czyli na 18 to mazda mx-6 i 2.5 v6 pod maska a nie jak wiekszosc wiesniakow w polsce maluch i mysla ze maja samochod wiec nie tylko lata sie licza:P ale to czym sie jezdzi na codzien, gdzie i jak ;] hehe nie osadzaj ludzi po wieku a tym bardziej jak nic o nich niewiesz;] proste tak ;] ja sie pytalem o insurance w polsce a nie o dodatkowe lekcje jazdy !! nie potrzebuje ich :D
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

ndz lut 06, 2011 2:56 pm

JDMek9 pisze:no jezeli tak uwazasz:D bo watpie ze kazdy co jakis czas jezdzi na torze, umi auto kontrolowac w poslizgu i jak tylko zdalem prawko to pierwsze auto czyli na 18 to mazda mx-6 i 2.5 v6 pod maska a nie jak wiekszosc wiesniakow w polsce maluch i mysla ze maja samochod wiec nie tylko lata sie licza:P ale to czym sie jezdzi na codzien, gdzie i jak ;] hehe nie osadzaj ludzi po wieku a tym bardziej jak nic o nich niewiesz;] proste tak ;] ja sie pytalem o insurance w polsce a nie o dodatkowe lekcje jazdy !! nie potrzebuje ich :D
chłopczyku właśnie nie lubie cwaniaków takich jak ty którym sie wydaje, że jak nie zaczynali jazdy od malucha tylko od dobrego sportowego auta to od razu są mistrzami kierownicy! Po drugie sądząc po stylu twojego postu każdy kto ma gorsze auto od ciebie jest wieśniakiem?!
Po trzecie nie osądzam ludzi po wieku tylko odpowiadam na twoje pytania jabyś nie zauważył....


Temat do zamknięca...
Pozdrawiam
JDMek9
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 3:32 pm

ndz lut 06, 2011 3:24 pm

mi sie nie wydaje tylko ja to pewiem;] bo jezeli ktos jezdzi 30 lat i tylko w weekendy to napewno umie jezdzi i zwlaszcza jak to robi w maluchu oo lol typowo polskie myslenie.... i ja przez dlugi czas pracowalem w dhl'u wiec juz troszke kilometrow narobilem w zyciu... i jezeli place za nauke w ktorej mam sie nauczyc poslizgu kontrolowanego to jednak chyba sie ma jakies lepsze umiejetnosci niz zwykly przecietny czlowiek ktory jezdzi cale zycie dieslem uwazajac ze te auto ma kopa i jest zawodowym kierowce... LoL
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pn lut 07, 2011 8:46 am

JDMek9 pisze:mi sie nie wydaje tylko ja to pewiem;] bo jezeli ktos jezdzi 30 lat i tylko w weekendy to napewno umie jezdzi i zwlaszcza jak to robi w maluchu oo lol typowo polskie myslenie.... i ja przez dlugi czas pracowalem w dhl'u wiec juz troszke kilometrow narobilem w zyciu... i jezeli place za nauke w ktorej mam sie nauczyc poslizgu kontrolowanego to jednak chyba sie ma jakies lepsze umiejetnosci niz zwykly przecietny czlowiek ktory jezdzi cale zycie dieslem uwazajac ze te auto ma kopa i jest zawodowym kierowce... LoL
Rozbawiasz mnie swoim płytkim mysleniem chłopczyku ponieważ to TY myślisz w typowo nawet nir polski, a raczej szczeniacki sposób, uważasz że skoro potrafisz kontrolowac auto w poślizgu to jesteś mistrzem kierownicy oraz, że zrobiłeś kilka tysiecy kilometrów w swoim krótkim życiu to możesz się uważac za doświadczonego kierowce!?...
Pozatym pamiętaj że nie wiesz z kim tutaj piszesz bo jesteśmy częsciowo anonimowi, śmieszy mnie dyskusja z tobą ponieważ sam brałem swego czasu udział w RSMP w polsce i znam się troszkę na "szybkiej" jeździe sportowymi samochodami.
Następnie widzę, że bardzo mało wiesz o dieslach bo w tych czasach auta z silnikami diesla potrafią byc tak mocne że żaden silnik benzynowy nie ma szans osiągnąc takiej mocy...Na koniec gdybyś chciał troszke poszerzyc swoją słabą wiedze na temat silników diesla przed napisaniem kolejnego posta, odsyłam do linków poniżej mistrzu kontrolowanych poślizgów...

http://4kolka.info/2010/12/11/nowe-audi ... wy-diesel/

http://www.amerykany.v10.pl/Wyscigowy,F ... ,3322.html

http://sebastiano316.bloog.pl/id,282654 ... caid=6bbd1
Pozdrawiam
JDMek9
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 3:32 pm

pn lut 07, 2011 4:01 pm

SPAM... nie chce mi sie tutaj pisac bo i tak nie ma o czym <i tak uwazasz ze wiesz najlepiej>wiec trzeba ustapic;] bo jezeli mowisz ze diesel moze byc mocniejszy od benzyny to juz po tym pokazujesz wiedze na temat samochodow... i po drugie wyciagasz ode mnie slowa ktorych ja wogole nie powiedzialem;] poprostu moim zdaniem umiem jezdzic lepiej jak przecietny kierowca a nie ze jestem doskonaly a to jest ogromna roznica;] pamietaj ze wiek to nie wszystko;] i temat byl o ubezpieczeniu a nie o tym kto jezdzi lepiej<LOL>... pozdrawiam i zycze szerokosci;]
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pn lut 07, 2011 4:31 pm

bo jezeli mowisz ze diesel moze byc mocniejszy od benzyny to juz po tym pokazujesz wiedze na temat samochodow...
Widzę że nie odrobiłeś lektury z poprzedniego mojego postu, więc zakładam że jesteś niereformowalny a co za tym idzie dyskusja z tobą nie wyjdzie poza ramy twojego "rozumu".

Jesli chodzi o pozostałą częśc postu masz rację zaczeliśmy dyskusje o ubezpieczeniach i takie odpowiedzi uzyskałes.
Amen.
Pozdrawiam
JDMek9
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 3:32 pm

pn lut 07, 2011 10:15 pm

nie musze odrabiac Twoich jakis tam lektur bo ja wiem to z praktyki a nie z teori <google.pl> reszte zostawie bez komentarza.... zamknie ktos juz ten temat??
Zablokowany