Mechanik

Posty związane z naszymi furami
ODPOWIEDZ
SouthKal
Gość
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 12:15 pm

ndz gru 05, 2010 11:09 pm

Czy ktos moglby polecic jakiegos polskiego mechanika, albo kogo nalezy unikac w Southampton....
Awatar użytkownika
FISHERMAN
Zasłużony W Boju
Posty: 299
Rejestracja: śr gru 05, 2007 10:17 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz gru 05, 2010 11:24 pm

unikac ?

polskich mechanikow ... sprawdzone na wlasnej dupie
s-t-k
Gość
Posty: 6
Rejestracja: czw mar 04, 2010 12:10 am

czw gru 09, 2010 9:40 am

nie ma co generalizowac, nie koniecznie kazdy polski mechanik jest zly albo angielski :lol: dobry poprostu tak trafiles.
inż. mech
Dudi_1981
Gość
Posty: 20
Rejestracja: sob wrz 22, 2007 12:13 am
Lokalizacja: Salisbury

ndz lut 13, 2011 5:24 pm

FISHERMAN pisze:unikac ?

polskich mechanikow ... sprawdzone na wlasnej dupie
To samo mozna powiedziec o polakach-klientach zostawiajacych auta na 11 miesiace bo nie przewidzieli ze trzeba bedzie placic za naprawe . Tez sprawdzone na wlasnym tylku i co ? tez mam unikac polakow ?
Kupie wiatrówkę na tą białą wrone :)
JDMek9
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 3:32 pm

ndz lut 13, 2011 6:39 pm

tak jak fisherman mowi :D tak samo radze ;] lepiej zaplacic wiecej u anglika i miec zrobione lepiej ;] a jak ktos angielskiego nie umie zeby sie dogadac to niech wraca do kraju ;] proste :D
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

sob lut 19, 2011 12:58 pm

a ja to w ogole, jakbym mogla to unikala wszystkich mechanikow, ale niestety tak sie nie da :)
a tak odnosnie polskich mechanikow, to auto kiedys oddalam do angielskiego zakladu, chlopaki drapli sie po lepetynach, a problem i to blachy znalazl polak, tam wlasnie pracujacy...
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz lut 27, 2011 6:51 pm

Mysle,ze nie ma co generalizowac jak ze wszystkim, wiadomo,ze polacy zawsze byli kombinatorami bo srednio bylo ich stac w Polsce na placenie niebotycznych sum za drobne naprawy a ich mechanicy ciagli na nastepna wizyte, tutaj mozemy zaplacic ale tez stawiamy wymagania, czlowiek czlowiekowi nierowny, trzeba szukac odpowiedniego zakladu i czlowieka dla siebie i tez realnie stanac przed faktem,ze za darmo nikt nic nie dostanie.
Obrazek
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

ndz lut 27, 2011 7:55 pm

prawda, ale poza tym wydaje mi sie, ze wziawsze pod uwage cala sytuacje Polakow, jestesmy narodem bardziej elastycznym i prawdziwe jest powiedzenie "polak potrafi" :D. Nie chodzi mi tylko o mechanikow, ale tak w ogole. Anglik w wiekszosci sytuacji (mowie, w wiekszosci, bo sa i wyjatki), rozlozy rece i mowi, ze to strasznie "tricky", a Polak jak nie ugryzie z jednej, to na pewno poradzi sobie z drugiej strony :)
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
JDMek9
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 3:32 pm

pn lut 28, 2011 10:21 pm

BO w angli samochody niekosztuja po 10 tys funtow tylko po 1-2 tys!! wiec zreguly sie nieoplaca co niektorych aut naprawiac!! i niejest tak tylko z samochodami ale ze wszystkim co nas tu otacza... w polsce ludzie potrafia zrobic z dwoch aut jedno... tutaj nowy passat z rozwalonym zderzakiem i lampa wendruje na szrot bo naprawa tego auta jest bezsensu i za droga!!
Awatar użytkownika
bluebell
Zasłużony W Boju
Posty: 239
Rejestracja: czw sie 26, 2010 5:39 pm
Lokalizacja: Sao Paulo/Soton

pn lut 28, 2011 11:19 pm

absolutnie sie zgadzam, ale ja mowilam tak ogolnie, nie tyczylo sie to tylko warsztatow mechanicznych, ale zycia w szerokim znaczeniu :)
ja wiem, ze "Polak potrafi", bo przez praawie pol wieku sytuacja go do tego zmuszala, a anglik nie musial glowkowac i stad wynika ta ich mala elastycznosc :)
Tak mi sie wydaje, ale moge sie mylic :)
A co do aut zlozonych z kilku, to akurat jest na wieeelki minus Polakow!
pozdrawiam :)
Zum Zum Zum Capoeira Mata Um...
marcinv530erx
Gość
Posty: 8
Rejestracja: pn kwie 18, 2011 8:45 pm

pn kwie 18, 2011 8:54 pm

W anglii nie ma mechaników angielskich są angielskie wymieniacze , nie potrafią naprawić rzeczy tylko je wymieniają ze wzgledu na ich brak wiedzy odnosnie opowiednich podzespołów samochodu przez co naprawy sa bardzo kosztowne.
jack the pirat
Gość
Posty: 12
Rejestracja: pt cze 03, 2011 10:59 pm

pt cze 03, 2011 11:07 pm

Mechanik jest jak lekarz, jak juz znajdziesz dobrego to bedziesz sie go trzymal....
ODPOWIEDZ